Skocz do zawartości

Szkoła jazdy gdzie przygotowują do zdania egzaminu (Wawa)?


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, żeby na Warszawski wrzucić ale tu chyba też mogę zapytać. Zbliża się grudzień, potem styczeń a od końca lutego już chyba zaczynają się kursy więc trzeba zacząć szukać szkółki.

Mam sporo kumpli na moto w Trójmieście i wszyscy mi powtarzali, że egzamin na kat. A nijak się ma do tego co spotyka człowieka w życiu, i że dobra szkoła jazdy nie zawsze dobrze przygotowuje do zdania egzaminu.

Wielokrotnie powtarzali mi, że mam szukać w Wawie takiej szkółki, która największy nacisk kładzie na elementy potrzebne do zdania egzaminu, która uczy tak, żeby kursant przede wszystkim zdał egzamin, a na naukę bezpiecznej jazdy mam sobie wykupić dodatkowe godzinki.

Prawda li to? Jeżeli tak to bardzo proszę polećcie mi szkołę, może konkretnych instruktorów, którzy w ramach kursu przygotują nie do jazdy a do zaliczenia tych wszystkich figurek wymaganych na egzaminie. A dodatkowe godzinki tak czy siak wykupię smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem, żeby na Warszawski wrzucić ale tu chyba też mogę zapytać. Zbliża się grudzień, potem

> styczeń a od końca lutego już chyba zaczynają się kursy więc trzeba zacząć szukać szkółki.

> Mam sporo kumpli na moto w Trójmieście i wszyscy mi powtarzali, że egzamin na kat. A nijak się ma

> do tego co spotyka człowieka w życiu, i że dobra szkoła jazdy nie zawsze dobrze przygotowuje

> do zdania egzaminu.

> Wielokrotnie powtarzali mi, że mam szukać w Wawie takiej szkółki, która największy nacisk kładzie

> na elementy potrzebne do zdania egzaminu, która uczy tak, żeby kursant przede wszystkim zdał

> egzamin, a na naukę bezpiecznej jazdy mam sobie wykupić dodatkowe godzinki.

> Prawda li to? Jeżeli tak to bardzo proszę polećcie mi szkołę, może konkretnych instruktorów, którzy

> w ramach kursu przygotują nie do jazdy a do zaliczenia tych wszystkich figurek wymaganych na

> egzaminie. A dodatkowe godzinki tak czy siak wykupię

Ja robiłem w Motoriscie. I czytając/porównując wątki juz kilka razy wałkowane tutaj, dobrze wybrałem. Maciek i Helena dają radę na placu. Na Marywilskiej mają pół parkingu do dyspozycji.

A do tego na ich placu co czwartek są treningi gymkhany (otwarte dla ludzi), takze jeszcze sobie czasy pokręcisz na Lkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdasz, masz obycie w ruchu ulicznym, trasa egzaminu latwa do obkucia, a przez 10h to plac ogarniesz sam bez niczyjej lachy smile.gif. Ja wybralem tam gdzie bylo najblizej i zeby mi na plecach nie siedzial z tylu tylko mnie autem bronil smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja robiłem w Motoriscie. I czytając/porównując wątki juz kilka razy wałkowane tutaj, dobrze

> wybrałem. Maciek i Helena dają radę na placu. Na Marywilskiej mają pół parkingu do dyspozycji.

> A do tego na ich placu co czwartek są treningi gymkhany (otwarte dla ludzi), takze jeszcze sobie

> czasy pokręcisz na Lkach:)

Podpisuję się pod tym obiema ręcami.

W moim przypadku nawalił tylko czynnik ludzki - trzy razy już nie zdałem teorii i straciłem trochę zapał oslabiony.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja robiłem w Motoriscie. I czytając/porównując wątki juz kilka razy wałkowane tutaj, dobrze

> wybrałem. Maciek i Helena dają radę na placu. Na Marywilskiej mają pół parkingu do dyspozycji.

> A do tego na ich placu co czwartek są treningi gymkhany (otwarte dla ludzi), takze jeszcze sobie

> czasy pokręcisz na Lkach:)

Kiedy u nich robiłeś?

Maciek jeszcze pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpisuję się pod tym obiema ręcami.

> W moim przypadku nawalił tylko czynnik ludzki - trzy razy już nie zdałem teorii i straciłem trochę

> zapał

bo teorii to wypadałoby się jednak trochę poduczyć panie kierowco zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2012. Zona w 2013 i Maciek jeszcze byl:) teraz to nie wiem

Mój syn robił u nich AM w wakacje, Maćka już nie było ,stad moje pytanie do Ciebie, napisałeś ,ze go polecasz ale informacja mocno przedawniona

Ja tez robiłam u Maćka i Heleny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój syn robił u nich AM w wakacje, Maćka już nie było ,stad moje pytanie do Ciebie, napisałeś ,ze

> go polecasz ale informacja mocno przedawniona

> Ja tez robiłam u Maćka i Heleny

Coz. Gdziekolwiek jest - nadal go polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kulikowisko.pl

Również polecam kulikowisko ok.gif

Nie robiłem u nich co prawda kursu tylko wziąłem 2 godziny dzień przed egzaminem i się dowiedziałem, że nic nie potrafię smirk.gif

Z Kulikowiskiem byłem również na torze w Lublinie w ramach doskonalenia techniki jazdy (nie wiem, czy w moim przypadku można mówić o jakiejkolwiek technice grinser006.gif) i równiez mogę szczerze polecić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Również polecam kulikowisko

> Nie robiłem u nich co prawda kursu tylko wziąłem 2 godziny dzień przed egzaminem i się

> dowiedziałem, że nic nie potrafię

> Z Kulikowiskiem byłem również na torze w Lublinie w ramach doskonalenia techniki jazdy (nie wiem,

> czy w moim przypadku można mówić o jakiejkolwiek technice ) i równiez mogę szczerze polecić

u Tomka byłam na doszkalaniu, super sprawa. Natomiast na kurs dla mnie trochę daleko - obecnie jeździ na wyścigach frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.automobilklubpolski.pl/naukajazdy/kadra.html

Polecę szkołę automobilklubu - naucza tam dawna kadra Kulika.

Ja mogę polecić Radka Pakulskiego - uczył mnie jeszcze w Kulikowisku - przekazuje dużo cennej wiedzy w dobry sposób, w przeciwieństwie do Kulika, który krzyczy i nap...la łapą w kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka lat temu OK. W tej chwili lepiej iść do automobilklubu na Pańską, gdzie została prawie cała

> dawna ekipa kulikowiska.

Z linku który zamieściłeś 2 z 4 osób uczyły mnie w sierpniu i wrześniu u Kulika zlosnik.gif

Irek i Artur smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na kursie czy doszkalanie? - może jednak coś się zmieniło - rok temu wysłałem kumpla do Kulika i

> bardzo żałował tej decyzji.

na kursie skromny.gif za to ostatnią godzinę doszkalania którą wziąłem przed pierwszym podejściem miałem z Radkiem spineyes.gif ale to już przez Irka załatwiałem, więc pewnie dlatego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> serio? będę z nim jeździć na wiosnę

Plac_Grunwaldzki.jpg

Tu gdzie ten budynek był tzw. "sklep na górce", a na tyłach garaże i boksy motocyklowe. Zawsze zazdrościłem chłopakom, bo mieli na tyle duży korytarz, że sobie nawet pisuar i umywalkę zamontowali. hehe.gif

U mnie na Broniewskiego było ciasno, jak w piwnicy.

Tyle, że "mój" (bo już go zdałem ZBK) przetrwał, a ich poszedł pod developerkę. facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu gdzie ten budynek był tzw. "sklep na górce", a na tyłach garaże i boksy motocyklowe. Zawsze

> zazdrościłem chłopakom, bo mieli na tyle duży korytarz, że sobie nawet pisuar i umywalkę

> zamontowali.

> U mnie na Broniewskiego było ciasno, jak w piwnicy.

> Tyle, że "mój" (bo już go zdałem ZBK) przetrwał, a ich poszedł pod developerkę.

to go pozdrowię zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu gdzie ten budynek był tzw. "sklep na górce", a na tyłach garaże i boksy motocyklowe. Zawsze

> zazdrościłem chłopakom, bo mieli na tyle duży korytarz, że sobie nawet pisuar i umywalkę

> zamontowali.

> U mnie na Broniewskiego było ciasno, jak w piwnicy.

> Tyle, że "mój" (bo już go zdałem ZBK) przetrwał, a ich poszedł pod developerkę.

to Ty z mojego kwadratu jestes ............ Zajączka pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.