Skocz do zawartości

Fiesta- zamiana lamp przednich na ledowe.


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

> obie mają dzienne.

> Tylko w trendach są one realizowane przez dwuwłóknowe żarówki od świateł drogowych, a w titanium

> przez LEDy

No to instalacja odpada. Ale mnie osobiście szkoda by było kasy na nowe lampy tylko dlatego, że będą tam ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to instalacja odpada. Ale mnie osobiście szkoda by było kasy na nowe lampy tylko dlatego, że

> będą tam ledy.

Nie dyskutujemy o tym, czy warto/opłaca się takowe zakładać, ale o tym, czy jest to możliwe na zasadzie: wyjmujemy zwykłe i wstawiamy z ledami 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif.

Skoro napisałeś, że instalacja odpada, tzn. że takie ledy nie potrzebują nic więcej? Połączenia lamp wyglądają na identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dodam dwa linki do aukcji z lampami- zwykłą i z ledami.

> Lampa zwykła.

> Lampa z ledami.

> Wtyczka wydaje się taka sama, zaczepy także.

wtyczka, zaczepy oczywiście że będą te same. Chodzi tylko i wyłącznie o działanie - jakos na szyb ko nie potrafie na necie żadnych instalacyjnych manuali znaleźć, może źle szukam.

Dobrze by było się dobrać do takiej fiesty, choćby na szrocie i obczaić - przede wszystkim wtyczkę - sprawdź czy do pinów we wtyczce przychodzą kabelki o tym samym kolorze co w twojej fieście. Jeśli tak, to możnaby zaryzykować i wpiąć na próbę taką lampę i zobaczyć co sie stanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>...Dobrze by było się dobrać do takiej fiesty, choćby na szrocie i obczaić - przede wszystkim wtyczkę

> - sprawdź czy do pinów we wtyczce przychodzą kabelki o tym samym kolorze co w twojej fieście.

> Jeśli tak, to możnaby zaryzykować i wpiąć na próbę taką lampę i zobaczyć co sie stanie

Już założyłem wątek na fiestklubpolska, ale porada od czapy zlosnik.gif.

Co do ryzyka z włączaniem i czekaniem na ciekawe efekty, to wolałbym mieć pewność, że to jest układ plug&play grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieto zarowki? Mam na mysli te dwuwlokbowe do swiatel drogowych?

Fiesta po lifcie ma H15: 55/15 W. Z tyłu już się nie świecą jadąc na dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już założyłem wątek na fiestklubpolska, ale porada od czapy

Polecam poszukać na fiestamk7.com albo fiestaownersclub.com - to brytyjskie fora, ale tam mają model trochę lepiej rozpracowany i oprócz "dłubków" są tam ludzie z serwisów forda. Kilka razy jak czegoś szukałem, to znalazłem właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.