Skocz do zawartości

Oficjalne powitanie


Kraviec

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć koledzy,

> Oficjalnie witam się z Wami jako posiadacz Chevroleta, wkupne musi być więc

> Oczywiście pozostałem wierny poprzedniej marce...

> przedstawiam Chevroleta Epica 2.0 R6

Ktory rok i ile kosztowala bo ladna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktory rok i ile kosztowala bo ladna

Według papierów rocznik 2010 ale wiem że auto wyjechało z fabryki w 2007roku dlatego wersja przed liftowa, dałem 25kzl, auto 100% bezwypadkowe, przebieg 139kkm oryginalny, wnętrze jak nowe, firmowka z danii więc pełen serwis w aso do 125kkm, nue wykupiony z leasingu trafił do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według papierów rocznik 2010 ale wiem że auto wyjechało z fabryki w 2007roku dlatego wersja przed

> liftowa, dałem 25kzl, auto 100% bezwypadkowe, przebieg 139kkm oryginalny, wnętrze jak nowe,

> firmowka z danii więc pełen serwis w aso do 125kkm, nue wykupiony z leasingu trafił do nas

Dobra cena jak za takie duze auto i pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzisiaj Epica dostała spryskiwacze mgiełkowe, nie mogłem znieść już dłużej tych fabrycznych, zamontowalem od volvo s40, bo akurat takie miałem, po docieciu odpowiedniej podkladki gumowej z dętki rowerowej pasują idealnie cool.gif jutro nagram jakiś filmik jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj Epica dostała spryskiwacze mgiełkowe, nie mogłem znieść już dłużej tych fabrycznych,

No spryskiwacze to porażka w Chevi sick.gif

Przez 3 tygodnie jeździłem jako autem zastępczym - Skodą Raipd. Padaka straszna, tragiczny wóz drabiniasty, ale jedyny plus to właśnie spryskiwacze - fajna mgiełka na całą szybę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według papierów rocznik 2010 ale wiem że auto wyjechało z fabryki w 2007roku dlatego wersja przed

> liftowa, dałem 25kzl, auto 100% bezwypadkowe, przebieg 139kkm oryginalny, wnętrze jak nowe,

> firmowka z danii więc pełen serwis w aso do 125kkm, nue wykupiony z leasingu trafił do nas

3 lata stał na stocku? Miałem taki sam przypadek z Espacem z DK

Pierwsza rej w DK 2010 ?

Są jakieś informacje po Vinie:

vin

Jak nie ma żadnych wpisów to ten przebieg i książka może być inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3 lata stał na stocku? Miałem taki sam przypadek z Espacem z DK

> Pierwsza rej w DK 2010 ?

> Są jakieś informacje po Vinie:

> vin

> Jak nie ma żadnych wpisów to ten przebieg i książka może być inna

Pierwszy przeglad w dk jest po 4latach, auto tyle nie mialo więc w bazie czysto, vin mowi o roku modelowyn 2007, ksiazka gwarancyjna i instrukcja MY08, gość sciagnal dwie, druga miala tak samo, zarejestrowane tego samego dnia przez ta sama firme, auta flotowe, serwisowane za to w dwóch roznych aso ktore faktycznie istnieją, chyba nie ma mowy o walku, tym bardziej że drugi mial mniejszy przebieg a zniszczone bardziej wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy przeglad w dk jest po 4latach, auto tyle nie mialo więc w bazie czysto, vin mowi o roku

Wiem i tu jest pole do popisu przez naszych handlarzy.

Auta w DK z małym przebiegiem i nawet po leasingu są drogie. Często auta 4 letnie mają już ponad 200-300kkm przebiegu ale w bazie przeglądów czysto.

Mirek kupi w DK cofnie szafę, bo w bazie czysto i zrobi nową książkę. W Pl świadomy klient wie, że auto z Dk wiec sprawdzi po vinie w bazie duńskiej i nic nie znajdzie. Więc jeśli auto ładne to kupi.

> dwóch roznych aso ktore faktycznie istnieją, chyba nie ma mowy o walku, tym bardziej że drugi

> mial mniejszy przebieg a zniszczone bardziej wnętrze.

A sprawdzałeś w Pl w ASO historię napraw np reklamacyjnych?

Oby ci auto bezproblemowo służyło i był z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem i tu jest pole do popisu przez naszych handlarzy.

> Auta w DK z małym przebiegiem i nawet po leasingu są drogie. Często auta 4 letnie mają już ponad

> 200-300kkm przebiegu ale w bazie przeglądów czysto.

Dokładnie jak byłem w Danii, to widzac tam ceny aut dziwiłem sie, że komus opłaca sie je stamtąd sprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle aut co obejrzałem (nie celowałem w Epice) i kilka Epic które widziałem, to ta moja była w idealnym stanie dlatego kupiłem.

Nie sprawdzałem jej w ASO, szczerze to miałem ochotę ale w razie co nie chciało mi się znowu szukać auta, wystarczy że w zasadzie szukałem pół roku, z czego ostatni miesiąc to tak na ostro.

Odnośnie aut z DK, doskonale wiedziałem że są tam drogie samochody, nie wiem dlaczego opłaca się je sprowadzać. Tam gdzie kupiłem mają wszystko z DK i całość to auta flotowe, ponoć nie wykupione z leasingu, przebiegi mają bardzo różne, był np. 4letni Seat Toledo albo Altea co miał 220kkm, ale były i auta z 2006roku z nalotem tylko 120kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.