Skocz do zawartości

[Wawa] zimowanie motocykla (tym razem serio ;)


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

> poleci ktoś, dobre miejsce gdzie mi skuta przezimują w rozsądnej oczywiście cenie (na pewno nie

> więcej niż 100/mc). Jakby jeszcze mogli go zabrać spod domu nie byłoby najgorzej

> p.s. czy wszyscy dają umowy czy na gębę?

ISM ma to w ofercie i spełnia Twoje kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dałem tutaj - monsterbike.eu

> Jak wydasz u nich 300PLN (np. przegląd przed sezonem) to zimowanie za 70/m-c, inaczej 100/m-c.

> Umowy żadej nie podpisywałem, ale kwity jakieś dostajesz, że moto zostało u nich.

tylko ja raczej nie potrzebuje przegladu. dopiero co zrobilem po tysiaku jazdy, nastepny mam za 3,5 tys. 100 to normalna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko ja raczej nie potrzebuje przegladu. dopiero co zrobilem po tysiaku jazdy, nastepny mam za

> 3,5 tys. 100 to normalna cena

Zgadza się, tyle, że u mnie sytuacja jest odwrotna - i tak muszę zrobić przegląd, więc kasa i tak gdzieś popłynie a jak szukałem po Wawie to 100/m-c to raczej jedna z niższych ofert, więc 70 u nich to raczej dobra oferta, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poleci ktoś, dobre miejsce gdzie mi skuta przezimują w rozsądnej oczywiście cenie (na pewno nie

> więcej niż 100/mc). Jakby jeszcze mogli go zabrać spod domu nie byłoby najgorzej

> p.s. czy wszyscy dają umowy czy na gębę?

Inchcape ma ofertę za 750/sezon za odebranie, garażowanie + ładowanie aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jakby więcej niż 100/mc

fak. za 150 PLN to ja mam miejsce parkingowe całę z gniazdkiem smile.gif wejdzie BMW moje i motocykl można pewnie zmiescic... ale ceny :/

btw. ostatnio na OLX w łomiankach znalazłem garaż do wynajęcia - ok. 50m. ogrzewany, ładne kafelki itp z 1200 /mc. tam by weszło spokojnie 30 sztuk sprzętu. kwestia opieki, ew. transportu i ubezpieczenia od kradzieży całości... możnaby pomyśleć kiedyś jak się grupa zbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1200/mc za garaż? niektórzy taniej mieszkanie wynajmują

50m mieszkanie? ile motocykli tam zmieszczą? wink.gif

to taki garaż gdzie możesz warsztat otworzyć z piętrem, kanałem i schodami. poza tym tak tylko podaję - nic nie proponuję wink.gif przy ekipie 15 osób już zaczyna to mieć sens. tak samo jak wynajem 1 miejsca w podziemnym parkingu za 200 PLN np na Białołęce, czy Młocinach i tam wstawienie 4-5 motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 50m mieszkanie? ile motocykli tam zmieszczą?

> to taki garaż gdzie możesz warsztat otworzyć z piętrem, kanałem i schodami.

a to chybaże ok.gif

poza tym tak tylko

> podaję - nic nie proponuję przy ekipie 15 osób już zaczyna to mieć sens.

tylko jest problem jak ten co pierwszy wstawił chce pierwszy wyjechać zlosnik.gif

> tak samo jak wynajem

> 1 miejsca w podziemnym parkingu za 200 PLN np na Białołęce, czy Młocinach i tam wstawienie 4-5

> motocykli.

o to może mieć większy sens, choć pewnie lepszy byłby jednak garaż niż miejsce parkingowe 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to chybaże

> poza tym tak tylko

> tylko jest problem jak ten co pierwszy wstawił chce pierwszy wyjechać

no przestawienie 4 maszyn to chwila moment. nie wystawia sie codziennie wink.gif

> o to może mieć większy sens, choć pewnie lepszy byłby jednak garaż niż miejsce parkingowe

no zalezy od miejsca. ostatnio mi uciekło narożne, skośne. tam by obok BMW 3 moto weszły smile.gif a teraz z kolei ekstremalnie parkuję na takim, gdzie 5 cm w lewo i prawo robi mega różnicę.

najwiekszy problem to potencjalne kradzieże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żeby nie otwierać nowego tematu...

Dzisiejszy rozruch w garażu, tak to u mnie wygląda raz na jakiś czas:

Byle do wiosny 20.GIF

Wiem, że tempo ślimacze, ale telefon trzymałem w prawej ręce, więc nie było jak odwinąć... palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie otwierać nowego tematu...

> Dzisiejszy rozruch w garażu, tak to u mnie wygląda raz na jakiś czas:

> Byle do wiosny

> Wiem, że tempo ślimacze, ale telefon trzymałem w prawej ręce, więc nie było jak odwinąć...

Trzeba bylo wyjechac smile.gif W weekend pokrecilem sie wkolo komina i nawet 2 motocyklistow widzialem zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie otwierać nowego tematu...

> Dzisiejszy rozruch w garażu, tak to u mnie wygląda raz na jakiś czas:

> Byle do wiosny

> Wiem, że tempo ślimacze, ale telefon trzymałem w prawej ręce, więc nie było jak odwinąć...

Dzisiaj po parkingu się pokręciłem bez kasku i w dresie. Trochę mokro i zimno, ale dało się żyć. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.