Skocz do zawartości

Pomoc w doborze kubełków


Bombell_89

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakupić fotele kubełkowe sztuk 2, najlepiej te same.

Będą to moje pierwsze kubły i jak do tej pory nie miałem jeszcze okazji zrobić trasy w takowych fotelach tylko przymiarki na zlotach itp.

Fotele do projektu, nie do sportu. Mają być wygodne, dobrze trzymać ale też nie szpecić wnętrza.

Budżet to ok 1000zł.

Rozważam:

Bride - wiem, że chinole i tak dalej ale słyszałem zarówno dobre i złe opinie a prezentują się całkiem ciekawie.

Micro - ale nie mam pojęcia jaki model?

Coś jeszcze rozsądnego w tym przedziale?

Moja waga to ok 78kg, wzrost 172cm jeśli to ma znaczenie.

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Planuję zakupić fotele kubełkowe sztuk 2, najlepiej te same.

> Będą to moje pierwsze kubły i jak do tej pory nie miałem jeszcze okazji zrobić trasy w takowych

> fotelach tylko przymiarki na zlotach itp.

> Fotele do projektu, nie do sportu. Mają być wygodne, dobrze trzymać ale też nie szpecić wnętrza.

> Budżet to ok 1000zł.

> Rozważam:

> Bride - wiem, że chinole i tak dalej ale słyszałem zarówno dobre i złe opinie a prezentują się

> całkiem ciekawie.

> Micro - ale nie mam pojęcia jaki model?

> Coś jeszcze rozsądnego w tym przedziale?

> Moja waga to ok 78kg, wzrost 172cm jeśli to ma znaczenie.

> Pomożecie?

Z tego co się orientowałem do siebie do bride są słabo wykonane, i przecierają się od samego patrzenia zwłaszcza w daily no.gif

Za to Mirco mają dość dobre opinie jako niskobudżetowe kubły wygodne itp i własnie ich planuje zakup ok.gif

Aha jeszcze z tanich kubłów masz Bimarco Cobra 2 ale opini nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to samo na towarzyskim niedawno, bo też planuję zakup dwóch. Może zusammen by było taniej? W przeszłości grupowe zakupy w mirco były praktykowane. Ja na 90% zamówię do siebie dwie sztuki modelu wrc, tyłek 75 kg, 165 wzrostu.

Z Bimarco się wyleczyłem. Kiepski materiał poszycia, jeszcze nie widziałem na giełdach, hogach, olxach i allegro kubełków bimarco bez przetarć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Planuję zakupić fotele kubełkowe sztuk 2, najlepiej te same.

> Będą to moje pierwsze kubły i jak do tej pory nie miałem jeszcze okazji zrobić trasy w takowych

> fotelach tylko przymiarki na zlotach itp.

> Fotele do projektu, nie do sportu. Mają być wygodne, dobrze trzymać ale też nie szpecić wnętrza.

> Budżet to ok 1000zł.

> Rozważam:

> Bride - wiem, że chinole i tak dalej ale słyszałem zarówno dobre i złe opinie a prezentują się

> całkiem ciekawie.

> Micro - ale nie mam pojęcia jaki model?

> Coś jeszcze rozsądnego w tym przedziale?

> Moja waga to ok 78kg, wzrost 172cm jeśli to ma znaczenie.

> Pomożecie?

Bimarco Cobra 2 kupil tera Czaro i mowi ze zadowolony smile.gif

ja osobicie bede celowal w Mirco GT : smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam mirco gtm...choć jestem niski waze ok.90 kg a fotel jest do 95kg i na 180cm wzrostu..ja mam ok 174cm...

choć mirco proponują nawet indywidualne zaprojektowanie fotela

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bimarco mam takie same skojarzenia co DEV, faktycznie co się pojawi używany, nawet zewnętrznie wyglądający na mało używany to mam przetarcia.

A miał ktoś do czynienia z fotelami Micro z poszyciem "Żakard" ?

Piszą, że mocny materiał, za niego jest dopłata, warte to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Planuję zakupić fotele kubełkowe sztuk 2, najlepiej te same.

> Będą to moje pierwsze kubły i jak do tej pory nie miałem jeszcze okazji zrobić trasy w takowych

> fotelach tylko przymiarki na zlotach itp.

> Fotele do projektu, nie do sportu. Mają być wygodne, dobrze trzymać ale też nie szpecić wnętrza.

> Budżet to ok 1000zł.

> Rozważam:

> Bride - wiem, że chinole i tak dalej ale słyszałem zarówno dobre i złe opinie a prezentują się

> całkiem ciekawie.

> Micro - ale nie mam pojęcia jaki model?

> Coś jeszcze rozsądnego w tym przedziale?

> Moja waga to ok 78kg, wzrost 172cm jeśli to ma znaczenie.

> Pomożecie?

Witam

jakies 2 tygodnie temu kupowałem z kolega kubły w Mirco w Skoczowie,

mam wymiary podobne do twoich, i mi spasował Mirco ST ale również XL był ok (mierzyliśmy w sklepie wszystkie dostępne modele). Stanęło na tym za ja zabrałem ST a kolega XL.

ST jest wyższy w partii udowej, jak dla mnie ok ale ktoś kto lubi "szeroko" siedzieć może mieć mało wygodnie.

Kupiłem wraz z mocowaniami, były dwa rodzaje do wyboru - tańsze i droższe, zabraliśmy te droższe i wystarczyło przewiercić jedna dziurę w każdym żeby pasowały do szyn SC.

Co do trwałości to nie wypowiem się bo za krótko używam, jednak Rychter mówił że miał u siebie dwa przez 4 lata i nic sie z nimi nie działo.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrze ustawionych fotelach Mirco mozna przejechac wygodnie X00km bez obawy o bol tylka i plecow. Material bez porowania lepszy od Bimarco.

Dziwne tylko ze od dluzszego czasu Mirco ma tylko stalowe mocowania w ofercie ktore sa bardzo ciezkie. Kiedys sprzedawali Alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dobrze ustawionych fotelach Mirco mozna przejechac wygodnie X00km bez obawy o bol tylka i

> plecow. Material bez porowania lepszy od Bimarco.

> Dziwne tylko ze od dluzszego czasu Mirco ma tylko stalowe mocowania w ofercie ktore sa bardzo

> ciezkie. Kiedys sprzedawali Alu.

Moze alu były mniej wytrzymałe... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Tak jak Juniek pisze mam dwa kubły Mirco XL. Dla mnie są idealne smile.gif Mam 94kg i 176cm. Prowadzenie auta w zakrętach o niebo lepsze. Tylko ja do tych XL musiałem zajechać wymienić mocowania bo były za szerokie. Wymieniłem na proste i okazało się że są za wąskie frown.gif Już nie chciało mi się jechać ponownie wymieniać więc zastosowałem podkładki.

WP_20141201_001.jpg

Na zdjęciu widać że mocowanie nie przylega do fotela. Tam zastosowałem podkładki i dłuższe śruby i siedzi dobrze. Także uważajcie jakie mocowanie bierzecie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.