Skocz do zawartości

dziwne zachowania wskaźnika paliwa Abarth


bziunia79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 dni moje stilo wariuje

podczas jazdy na gazie przy np podjezdzaniu pod górę zaczyna przerywać i nagle słychac jakies dziwne klikanie przekaźnika czy czegoś z miejsca gdzie podłącza się elma...(kompa) co dziwne przy tym wszystkim klika centralny(jakby drzwi sie zamykały oraz wskaźnik paliwa spada do zera po czym podchodzi do góry...i tak za każdym razem....dzieje się to przy nagrzanym aucie

Czy może to być wina jakiegoś bezpiecznika??przekaźnika???

dodatkowo 2 razy wywaliło mi błąd ASR...a po zgaszeniu i odpaleniu auta wszystko wraca do normy

PODPOWIEDZCIE CO ROBIC?? boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, od 2 dni moje stilo wariuje

> podczas jazdy na gazie przy np podjezdzaniu pod górę zaczyna przerywać i nagle słychac jakies

> dziwne klikanie przekaźnika czy czegoś z miejsca gdzie podłącza się elma...(kompa) co dziwne

> przy tym wszystkim klika centralny(jakby drzwi sie zamykały oraz wskaźnik paliwa spada do zera

> po czym podchodzi do góry...i tak za każdym razem....dzieje się to przy nagrzanym aucie

> Czy może to być wina jakiegoś bezpiecznika??przekaźnika???

> dodatkowo 2 razy wywaliło mi błąd ASR...a po zgaszeniu i odpaleniu auta wszystko wraca do normy

> PODPOWIEDZCIE CO ROBIC??

to masz szukanie:)

brak masy, problemy ze stykami.

Przeglądnij całą skrzynkę (najlepiej ją wytargaj) i zobacz na spokojnie czy wszystkie styki są ok.

Od tyłu są jeszcze dwie kości.

Skrzynkę wyciąga się sposobem bez nerwów.

p.s.

może spot w Krakowie to skrzynkę wyciągnę poniżej 5min z całą otoczką rozkręcania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to masz szukanie:)

> brak masy, problemy ze stykami.

> Przeglądnij całą skrzynkę (najlepiej ją wytargaj) i zobacz na spokojnie czy wszystkie styki są ok.

> Od tyłu są jeszcze dwie kości.

> Skrzynkę wyciąga się sposobem bez nerwów.

> p.s.

> może spot w Krakowie to skrzynkę wyciągnę poniżej 5min z całą otoczką rozkręcania

heh ale mowa o skrzynce z bezpiecznikami na akusie??czy jeszcze jakas inna???a co do spotu to chętnie??? ale kiedy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.