Skocz do zawartości

Transport części blacharskich


matfiej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, a mianowicie sprawa wygląda tak: na oferii złożyłem ofertę, że potrzebuję transportu na części blacharskie (klapa, drzwi, błotnik). Zgłosiła się firma DG Transport, która zaoferowała bezpieczny transport za rozsądne pieniądze, zaznaczałem, ze części mają być w stanie idealnym bo nie będą lakierowane. Miało to jechać do mnie jednym autem i być dnia następnego, ale dojechało po tygodniu i jest w stanie tragicznym. Kontaktu z firmą nie ma- dzwoniłem do nich ze 30 razy, pisałem sms-y, zero reakcji. Nie wiem teraz co zrobić bo zostałem ze zniszczoną przesyłką, a kontaktu brak. Jakieś propozycje co zrobić, bo szlag mnie trafia, że sam po to nie pojechałem mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś papiery masz? Co to za firma? Szukałeś informacji w sieci? Opinie?

> Przy odebraniu oglądałeś?

Mam papier dostawy, z adnotacją o uszkodzeniach. Opinie sprawdziłem po fakcie bo wcześniej nie znałem nazwy firmy, a wszystko wydawało się byś ok. Odbiór był w nocy po ciemku, ale zniszczenia widziałem co kierowca odnotował i myślałem, że nie będzie problemu z reklamacją, a jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam papier dostawy, z adnotacją o uszkodzeniach. Opinie sprawdziłem po fakcie bo wcześniej nie

> znałem nazwy firmy, a wszystko wydawało się byś ok. Odbiór był w nocy po ciemku, ale

> zniszczenia widziałem co kierowca odnotował i myślałem, że nie będzie problemu z reklamacją, a

> jednak.

Daleko ta firma jest od Ciebie? Mają jakąś strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> około 300km, strona niby jest ale martwa. Skontaktowałem się z kierowcą i prosiłem o kontakt szefa,

> do tej pory bez reakcji. Nie wiem co dalej, mam fotki jak auto dawca wyglądało i fotki po

> transporcie.

Na ich stronie nie ma nic o reklamacji?

Wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru?

Skoro tel nie odbierają sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niezła firma krzak, widzę że nie tylko Ty masz problem, bo znalazłem opinie

Wszystko wyglądało profi, a wyszło jak zwykle angryfire.gif

Dogadałbym się z nimi ale kontaktu brak.

A może by tak użytkownicy AK z darmowymi połączeniami podenerwowali trochę "prezesa tej firmy", będę zobowiązany, nr to: 669168050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, dzwoniłem z 3 numerów, żadnego nie odbiera. Czy pójście na policję coś da

Chyba nic, ile zapłaciłeś? Pewnie walka z wiatrakami sick.gif

Takie opinie widze

Quote:

Zgadzam się z powyższą opinią. Ostrzegam przed tą firmą. Przyjęli zlecenie przewozu, odebrali towar który mieli dostarczyć prawie tydzień temu. Odbierają tylko z nieznanych im numerów tel. Działalność firmy opiewa o prokuraturę!!!


Quote:

zgadzam się ale ci państwo nic sobie nie robią z prokuratury


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nic, ile zapłaciłeś? Pewnie walka z wiatrakami

> Takie opinie widze

> Quote:

> Zgadzam się z powyższą opinią. Ostrzegam przed tą firmą. Przyjęli zlecenie przewozu, odebrali

> towar który mieli dostarczyć prawie tydzień temu. Odbierają tylko z nieznanych im numerów tel.

> Działalność firmy opiewa o prokuraturę!!!

> Quote:

> zgadzam się ale ci państwo nic sobie nie robią z prokuratury

Nie zapłaciłem jakoś strasznie, ale części na tyle rzadkie, że innych nie znajdę i to mnie najbardziej wkurza, a auto miało być w oryginalnym lakierze itp mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do Was pytanie, a mianowicie sprawa wygląda tak: na oferii złożyłem ofertę, że potrzebuję

> transportu na części blacharskie (klapa, drzwi, błotnik). Zgłosiła się firma DG Transport,

sluchaj a moze TY lub ktos z dobrych znajomych niech zlozy podobne zapotrzebowanie i moze ta firma sie zglosci - wtedy masz ich w garsci albo przynajmniej jest szansa na kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.