Skocz do zawartości

Nowości 125


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm. Takie pierdo***** gadanie ze wstyd i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i czekam na jaks skuter albo nawet dobre auto.

Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal to nie jest najszybsza seryjna 125.

Polski akcent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm. Takie pierdo***** gadanie ze wstyd

> i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i

> czekam na jaks skuter albo nawet dobre auto.

>

>

> Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

>

> Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal

> to nie jest najszybsza seryjna 125.

> Polski akcent

>

Jak bym mial wolnych pare pln ...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siedzialem na nowym KTM'ie 125 Race ( czy jak os nie tam nazywa - wersja z owiewkami ).

Musze przeznac, ze calkiem fajnie, pozycja nie za sportowa, czyli na nadgarstki nie bedzie szlo.

Moge przy 186 cm polecic.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tam division dalej taki brzydki ?

I tu Ciebie zaskoczę grinser006.gif Romet w ogóle się nie pojawił hahaha.gif Był Zipp, Piaggio, Junak, BMW, Suzuki, Yamaha, Honda hyba też była (ale nie jestem do końca pewien), KTM, Husqvarna i jakieś dwie firmy oferujące samochody na AM + stoiska z kurtkami i kaskami. Ciekawostką były dwa Harleye WLA + jeden Jeep grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tu Ciebie zaskoczę Romet w ogóle się nie pojawił Był Zipp, Piaggio, Junak, BMW, Suzuki,

> Yamaha, Honda hyba też była (ale nie jestem do końca pewien), KTM, Husqvarna i jakieś dwie

> firmy oferujące samochody na AM + stoiska z kurtkami i kaskami. Ciekawostką były dwa Harleye

> WLA + jeden Jeep

... Junak pewnie pokazal mojego divisiona hmm.gif...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Junak pewnie pokazal mojego divisiona ...

Nie widziałem. Widziałem Ferro różnych maści, Junaki, mniejsze lub większe ale motocykla identycznego do Divisiona nie było hmm.gif20.GIF Junak M11 faktycznie jest ciężki ale za to całkiem wygodny grinser006.gif Za to Junak 123 ma kanapę z otapicerowanej deski sick.gif Twarda jak cholera hehe.gifhahaha.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widziałem. Widziałem Ferro różnych maści, Junaki, mniejsze lub większe ale motocykla

> identycznego do Divisiona nie było Junak M11 faktycznie jest ciężki ale za to całkiem

> wygodny Za to Junak 123 ma kanapę z otapicerowanej deski Twarda jak cholera

ferro clown.gif ? marka odzyla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ferro ? marka odzyla ?

Odżyła? A kiedykolwiek miała zostać zlikwidowana? ;> W zeszłym roku w serwisie widziałem od groma nowych Ferro czekających na przyszłego właściciela cfaniaczek.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm.

wg prawa F126p to samochód. a czy brzmi? czy jedzie?

> Takie pierdo***** gadanie ze wstyd

> i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i

bo pierdzi. strasznie.

> Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

>

no ten np. nie poleci. ale tak wogóle? jakie to ma znaczenie? kręci Cię żyłowanie 125tki? przeciez są dostępne motocykle które robią 200 km/h w 7-9 sekund. to po co się męcyzć z tym?

> Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal

> to nie jest najszybsza seryjna 125.

> Polski akcent

>

no brzmi rasowo. naprawdę. rotfl.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg prawa F126p to samochód. a czy brzmi? czy jedzie?

Tak, jedzie. Z punktu A do punktu B w obrębie ograniczeń konstrukcyjnych smile.gif

> bo pierdzi. strasznie.

Podobnie jak ścigacze z przelotowymi wydechami smile.gif

> no ten np. nie poleci. ale tak wogóle? jakie to ma znaczenie? kręci Cię żyłowanie 125tki? przeciez

> są dostępne motocykle które robią 200 km/h w 7-9 sekund. to po co się męcyzć z tym?

A kto tu mówi o męczeniu? Może Koledze wystarcza tych 100 km/h? cfaniaczek.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, jedzie. Z punktu A do punktu B w obrębie ograniczeń konstrukcyjnych

ale ledwo.

> Podobnie jak ścigacze z przelotowymi wydechami

dokładnie. podobne zło. tylko ze scigacza mozna naprawić smile.gif a 125 będzie pierdzieć zawsze.

> A kto tu mówi o męczeniu? Może Koledze wystarcza tych 100 km/h?

przeciez wkleja jak to 125 lata 200, zeby argumentowac zakup choperka 125? to w sumie nikt nie wie o co koledze chodzi.

btw. dobry znajomy z roboty. motocyklista ze stażem, miał już kilka motocykli. 3 lata temu przesiadł się na skutery. ot - radykał. dziecko, dom itp. przestał jezdzic turystycznie, rozsądek przemówił. kupił jakiegos Peugeota 300. pojezdzil, az sie zaczął sypać. ogólnie był zachwycony - spokój, bezobsługowość, pokonywanie korków w Warszawie itp itd. uznał że nie chce mu się moknąć na moto i zmieniać biegów... stał się wielkim fanem skuterów.

wziął potem nową hondę PCX 125... pojezdził 6 miesięcy i... sprzedał. pomimo nowoczesnosci, totalnej bezproblemowosci i absudralnie niskiego spalania... kupił Kymco 300. bo uznał że 125 to za mało do miasta takiego jak Warszawa smile.gif i w sumie, tyle mojego komentarza. nie chodzi o Vmax 100km/h, a o przyspieszenie i poruszanie się na takiej np. Wisłostradzie bezpiecznie.

wink.gif ale wątek ewoluuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Naszło mnie na customizacje division a ...

> Mialem tylko aku wyjąć ...

Będziesz blachę miał ślicznie zapaskudzoną, gdy pojedziesz w dalszą trasę. Plecki też będziesz miał "czyściutkie" wpysk.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gif Uważasz, że po odkręceniu tego kawałka plastiku moc wzrośnie? grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masa spadnie ...

Uważaj tylko, by Ci sprzęt dalej się mieścił w przepisach hehe.gifzlosnik.gifwpysk.gif

PS Ty masz świadomość, że jak kupię innego sprzęta, to będziesz jeździł w dalsze trasy? wpysk.gifspy.gifksiadz.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.