Skocz do zawartości

Nowości 125


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

> Kiedy można przyjechać obejrzeć Kordek - jedziemy?

> Ja co prawda na Varadero jeżdżę, ale fajnie ta Aprilia wygląda

Jechac mozna ale niech sie nieco cieplej zrobi wink.gif Poza tym mozna by sie wybrac na jakas dluzsza wycieczke niz do Starej Milosnej wink.gif A i pewnie Efkwadrat by sie rowniez przejechal z nami grinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem w domu ...

> Moge jechac

> ale diwiszion nie gada , ... zalalem go chyba

Ale my dzisiaj albo jutro nie jedziemy grinser006.gif Aczkolwiek... hmm.gifgrinser006.gifhehe.gif Podjedziemy standardowo - gdy będziesz spał wink.gifgrinser006.gif Ale tym razem zatrąbimy grinser006.gifwpysk.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

Mój tez nie gada. Spuściłem z niego paliwo. Do baku wlałem odrobinę oleju i go też spuściłem więc generalnie to mój moplik do wiosny nigdzie nie pojedzie hehe.gif Zatem masz nieco czasu by sprzęta swojego uruchomić wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale my dzisiaj albo jutro nie jedziemy Aczkolwiek... Podjedziemy standardowo - gdy będziesz

> spał Ale tym razem zatrąbimy

> Mój tez nie gada. Spuściłem z niego paliwo. Do baku wlałem odrobinę oleju i go też spuściłem więc

> generalnie to mój moplik do wiosny nigdzie nie pojedzie Zatem masz nieco czasu by sprzęta

> swojego uruchomić

No dobra - idę zdjąć kask hehe.gif

Jak będzie cieplej to będziemy trąbić oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra - idę zdjąć kask

> Jak będzie cieplej to będziemy trąbić

Jesli jak ludzie , umowimy sie w dzien , a nie w nocy , biorac pod uwage , ze okna mam na druga strone , ...

A btw , Junak ma m16 w 125 klik

od razu mowie , ze na schodzacych chromach sie nie znam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli jak ludzie , umowimy sie w dzien , a nie w nocy , biorac pod uwage , ze okna mam na druga

> strone , ...

To podjedziemy od strony lasu wink.gif

> A btw , Junak ma m16 w 125 klik

> od razu mowie , ze na schodzacych chromach sie nie znam

M16 i M11 ale cenowo są odstraszające a przynajmniej dla mnie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To podjedziemy od strony lasu

> M16 i M11 ale cenowo są odstraszające a przynajmniej dla mnie

w takiej cenie jak ostatnio widzialem to chyba bym wolal jakiegos hyosunga (czy jak sie to nazywa) wink.gif jak kiedys ogladalem to zrobily na mnie lepsze wrazenie jesli chodzi o kwestie wykonczenia i montazu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze sie mozna w garazu do sprzeta przymierzyc , uwazam ze Kordek na tej maszynie bedzie

> powazniej wygladal niz na "wisience"

Przyznam się, że ja myślę o takim Zipp Raven 125 zlosnik.gif Masz czas jutro? cfaniaczek.gifzlosnik.gifgrinser006.gifwpysk.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja jednostka napedowa , na dwie rury

Ale ta jest jakaś skastrowana, bo ma ponoć 9.25 KM frown.gif U Ciebie są dwie rury wychodzące z głowicy? cfaniaczek.gif

> Wieczorkiem byc powinienem

yay.gif To daj znać, jak będziesz to się podjedzie i obluka tego Cwajtakta zlosnik.gif:D ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze sie mozna w garazu do sprzeta przymierzyc , uwazam ze Kordek na tej maszynie bedzie

> powazniej wygladal niz na "wisience"

Co Ty wiesz o niepoważnym wyglądzie? wpysk.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

288190440-Obraz277.jpg

post-76083-14352528226152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co myslicie o czyms takim hardtailem?, zastanawiam sie nad 125.

125 ma sens w skuterze lub enduro, do wszelkich innych lepiej kupić coś z większym silnikiem, reszta to półśrodki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co myslicie o czyms takim hardtailem?, zastanawiam sie nad 125.

tak sobie zwizualizowałem podróż do pracy na czymś takim.

o tyle o ile można ze spokojem latać na sedesie 125 po miescie i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. to jakbym na czyms takim podjechał, to uważam że wszystkie facepalmy wkoło byłyby zasłużone smile.gif ani to dla dziecka, ani dla dorosłego -to dla kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierd pierd pierd pierd pierd pieeeerd pierd pierd pierd...

> Nie... Zdecydowanie nie...

Nie musisz go kupować smile.gif Dlatego nie bardzo rozumiem Twoją reakcję hehe.gifzlosnik.gifwpysk.gif Mi tam się ten moplik podoba wpysk.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawko zrób to przestanie

+1 smile.gif

chociaz jak tak szukałem argumentu przeciw temu pierdzipędowi na YT, to np. trafiłem na filmik gdzie VIrago 125 fajnie gada na wolnych obrotach. czar pryska po ruszeniu, ale na wolnych można pomylić z motocyklem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawko zrób to przestanie

Nawet jak zrobię prawko to i tak nie kupię nakeda lub szlifierki, gdyż takie motocykle mi się nie podobają. Wolę cruisery lub inne choppery 893goodvibes.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> haha wlasnie tak ma chodzic, pyrkac a nie szlifowac z reszta jak na 125 to i tak niezle

Bez obrazy, nie spinajcie się jak plandeka na żuku, to tylko moje zdanie, możecie oczywiście negować...

Wg mnie motocykle z silnikiem 125cm stylizowane na "dorosłe" motocykle wzbudzają raczej uśmiech na twarzy niż zainteresowanie.. Takie motocykle wg mnie pasują idealnie do 14-16 latka a nie do dorosłego człowieka. Jak widzę jakiegoś dorosłego osobnika na 125 siedzącego jak na psie z kółkami szerokości kół Wigry 3, to sorry ale SWAGa nie ma zlosnik.gif

noo. Zahejtowalem można dalej zachwycać pokazana imitacją motocykla . zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jak zrobię prawko to i tak nie kupię nakeda lub szlifierki, gdyż takie motocykle mi się nie

> podobają. Wolę cruisery lub inne choppery

To sobie kupisz jakiegos cruisera czy choppera z silnikiem wiekszym niz 125 czy 250 cm3 wink.gif. Nikt Ci nie kaze brac 1200 czy 1600, ponizej litra jest spory wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jak zrobię prawko to i tak nie kupię nakeda lub szlifierki, gdyż takie motocykle mi się nie

> podobają. Wolę cruisery lub inne choppery

Miałem identyczne podejście do tematu.

Miała być Virago 750,ale moje poglądy się zmieniły w czasie kursu i po egzaminie i stanęło na GSF 600N.

Ale do tematu choppera,a jeszcze lepiej cruisera jeszcze wrócę. skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jak zrobię prawko to i tak nie kupię nakeda lub szlifierki, gdyż takie motocykle mi się nie

> podobają. Wolę cruisery lub inne choppery

zlosnik.gif też mi się podobają, ale miałem ls 650 savage, fakt prykanie 50 km/h było fajne, ale poza stylem zauważyłem sporo minusów

-czuć nierówności na tyłku, na czymś innym nogi robią też za amortyzację, na choperach nie

-nisko siodło, gorsza widoczność wśród aut

-nogi rozkraczone, tzn kolanami nie obejmujesz baku, gorsze czucie moto w zakrętach

dlatego podoba mi się styl cafe racer

jest oldschool i fajna pozycja za kierownicą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To sobie kupisz jakiegos cruisera czy choppera z silnikiem wiekszym niz 125 czy 250 cm3 . Nikt Ci

> nie kaze brac 1200 czy 1600, ponizej litra jest spory wybor.

Najpierw może kupię następcę mojego motoroweru. Jeśli coś strzeli mi do głowy, to zrobię uprawnienia, spokojnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też mi się podobają, ale miałem ls 650 savage, fakt prykanie 50 km/h było fajne, ale poza stylem

> zauważyłem sporo minusów

> -czuć nierówności na tyłku, na czymś innym nogi robią też za amortyzację, na choperach nie

> -nisko siodło, gorsza widoczność wśród aut

> -nogi rozkraczone, tzn kolanami nie obejmujesz baku, gorsze czucie moto w zakrętach

> dlatego podoba mi się styl cafe racer

łomatko. wymienił stryjek...

garb, gleba, wiszenie na nadgarstkach = słaba widoczność

twarde zawieszenie, zgięte kolana i samorobne małe siedzenie - nierówności i... bezpłodność

> jest oldschool i fajna pozycja za kierownicą

no to prawda smile.gif ale fajne = niepraktyczne w tym wypadku.

no ale cafe, brat, tracker - bratanki - można customić i zrobić coś użytecznego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> łomatko. wymienił stryjek...

> garb, gleba, wiszenie na nadgarstkach = słaba widoczność

> twarde zawieszenie, zgięte kolana i samorobne małe siedzenie - nierówności i... bezpłodność

ja już mam dziecko zlosnik.gif może takie hardcora jak opisałeś to bym nie wybrał, ale coś zbliżonego tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mieszkam od paru lat w uk i tu smigaja 125 bez wstydu czy zazenowania. Jak 125 to nie musi byc

> tylko nocnik, od razu widac Polska mentalnosc, 125 to imitacja motocykla, tylko litry i

> powyzej to motocykle?

Dodaj jeszcze, że większość z tych "prawdziwych" to ściągane paździerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mieszkam od paru lat w uk i tu smigaja 125 bez wstydu czy zazenowania.

Jak dla mnie to mogą jeździć nawet na kiblu z dorobionymi kółkami, tylko co to zmienia??? Pojmij że komuś się może nie podobać taka stylizacja mizernej 125! Czy to za wiele jak na ten angielski umysł? hmm.gif

> Jak 125 to nie musi byc

> tylko nocnik, od razu widac Polska mentalnosc, 125 to imitacja motocykla,

Dla mnie jest to imitacja motocykla. Mogę tak to odbierać? Czy jaśnie pan mi zabroni?

IMO to tak jakby powiedzieć że Romet Pony jest normalnym motocyklem. ALE PODKREŚLAŁEM TO JUZ KILKA RAZY- TO MOJE ZDANIE facepalm%5B1%5D.gif

Chcesz kupić? Podoba Ci się? To przestań jojczyć tylko to zrób i ciesz się jazdą, ciesz się dźwiękiem, przyspieszeniem... proste. ok.gif

> tylko litry i

> powyzej to motocykle? No bo co z pracy powiedza a jeszcze gorzej jak sasiad zobaczy.

Pisałem nie spinaj się jak plandeka na żuku. Ale widać nie dotarło...

Nie, nie tylko litry.

Posłuchaj sobie, nie wiem, choćby Drag Stara 650 ALE!!! Stojąc obok niego a nie w pierdzących głośniczkach komputera. Wtedy może poczujesz różnice pierdziocha w postaci 125cm3 vs normalny motocykl. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mieszkam od paru lat w uk i tu smigaja 125 bez wstydu czy zazenowania. Jak 125 to nie musi byc

> tylko nocnik, od razu widac Polska mentalnosc, 125 to imitacja motocykla, tylko litry i

> powyzej to motocykle? No bo co z pracy powiedza a jeszcze gorzej jak sasiad zobaczy.

a w holandii masa ludzi jezdzi na rowerach.... a w korei pieszo. i co? i nic.

i co w pracy powiedzą? no powiedzą pewnie "coś" i słusznie... "co myślał właściciel kupując to coś, kiedy mógł mieć Kymco 125"? ma same zalety. pozycja, bezproblemowość, automat, brak łańcucha, komfort za szybką, brak potrzeby ciuchów, butów, bagażnik...

a tu? fotka brodatego kolesia z retro kaskiem na pierdzipędzie stylizowanym na choppera 125 moze i robi "wow". motocykl ładny i fajnie zrobiony... napewno dodaje skuterowi powagi... ale do momentu usłyszenia silnika...

europa to nie indie czy afryka - gdzie paliwo kupuje się w butelkach po wodzie, gdzie skuterów jest więcej niż mieszkańców. gdzie to jedyna opcja na mobilność... skoro można jezdzic w europie bez stresu 500tką, 600, 800, 1000 i wyżej - to PO CO się męczyć na 125? ja rozumiem brak uprawnień = muszę przeboleć pojemność. ale to jest jedyny powód racjonalny. nie dorabiajmy do tego ideologii...

do tego motocykle to nie samochody że przesuniesz siedzenie w tico i wejdziesz jak masz 190 CM wygodnie... na motocyklach niektórych wyglądasz jak na psie, a innych nie dźwigniesz jak masz poniżej 175, w jeszcze innym musisz przestawiać sety, żeby nogi nie drętwiały itp itd. i to kolejna zaleta skutera - neutralna pozycja. i różne rozmiary - nawet 50tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.