Jump to content
Sign in to follow this  
el_guapo

Nowości 125

Recommended Posts

> A co sadzicie o nowej CBF?

Kółka 18", cena wygórowana jak za pierdzika, którego można kupić w kwocie kilku tysięcy niższej ok.gif

> Kółka 18", cena wygórowana jak za pierdzika, którego można kupić w kwocie kilku tysięcy niższej

wpysk.gif to honda chaja.gif, placimy za znaczek lizak.gif

125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm. Takie pierdo***** gadanie ze wstyd i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i czekam na jaks skuter albo nawet dobre auto.

Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal to nie jest najszybsza seryjna 125.

Polski akcent

> 125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm. Takie pierdo***** gadanie ze wstyd

> i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i

> czekam na jaks skuter albo nawet dobre auto.

>

>

> Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

>

> Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal

> to nie jest najszybsza seryjna 125.

> Polski akcent

>

Jak bym mial wolnych pare pln ...

...

> 125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm. Takie pierdo***** gadanie ze wstyd

> i ze skutery wyprzedzaja,

Poluzuj gumeczke przy bereciku. ok.gif

> albo ze pierdzi.

to akurat prawda. Pokazales to w kazdym z zalaczonych filmow hehe.gif

Dzisiaj siedzialem na nowym KTM'ie 125 Race ( czy jak os nie tam nazywa - wersja z owiewkami ).

Musze przeznac, ze calkiem fajnie, pozycja nie za sportowa, czyli na nadgarstki nie bedzie szlo.

Moge przy 186 cm polecic.

wink.gif

> to honda , placimy za znaczek

Wolę zapłacić za produkt a nie za logo grinser006.gifwpysk.gif Ehhhhh... żebyś widział te hostessy na Marsa serduszka.giffood.gifzlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

> Wolę zapłacić za produkt a nie za logo Ehhhhh... żebyś widział te hostessy na Marsa

Marsjanki 125 ? , nie bylem ... jeszcze bym jakas kupil 270751858-jezyk.gifwpysk.gifrotfl.gifbusted.gifhorse.gif

> Wolę zapłacić za produkt a nie za logo Ehhhhh... żebyś widział te hostessy na Marsa

jak tam division dalej taki brzydki ?

> jak tam division dalej taki brzydki ?

I tu Ciebie zaskoczę grinser006.gif Romet w ogóle się nie pojawił hahaha.gif Był Zipp, Piaggio, Junak, BMW, Suzuki, Yamaha, Honda hyba też była (ale nie jestem do końca pewien), KTM, Husqvarna i jakieś dwie firmy oferujące samochody na AM + stoiska z kurtkami i kaskami. Ciekawostką były dwa Harleye WLA + jeden Jeep grinser006.gif

> I tu Ciebie zaskoczę Romet w ogóle się nie pojawił Był Zipp, Piaggio, Junak, BMW, Suzuki,

> Yamaha, Honda hyba też była (ale nie jestem do końca pewien), KTM, Husqvarna i jakieś dwie

> firmy oferujące samochody na AM + stoiska z kurtkami i kaskami. Ciekawostką były dwa Harleye

> WLA + jeden Jeep

... Junak pewnie pokazal mojego divisiona hmm.gif...

> ... Junak pewnie pokazal mojego divisiona ...

Nie widziałem. Widziałem Ferro różnych maści, Junaki, mniejsze lub większe ale motocykla identycznego do Divisiona nie było hmm.gif20.GIF Junak M11 faktycznie jest ciężki ale za to całkiem wygodny grinser006.gif Za to Junak 123 ma kanapę z otapicerowanej deski sick.gif Twarda jak cholera hehe.gifhahaha.gifok.gif

> Nie widziałem. Widziałem Ferro różnych maści, Junaki, mniejsze lub większe ale motocykla

> identycznego do Divisiona nie było Junak M11 faktycznie jest ciężki ale za to całkiem

> wygodny Za to Junak 123 ma kanapę z otapicerowanej deski Twarda jak cholera

ferro clown.gif ? marka odzyla ?

> ferro ? marka odzyla ?

Odżyła? A kiedykolwiek miała zostać zlikwidowana? ;> W zeszłym roku w serwisie widziałem od groma nowych Ferro czekających na przyszłego właściciela cfaniaczek.gifok.gif

> 125 To nie motocykl? wg prawa to motocykl, motorowery to 50ccm.

wg prawa F126p to samochód. a czy brzmi? czy jedzie?

> Takie pierdo***** gadanie ze wstyd

> i ze skutery wyprzedzaja, albo ze pierdzi. Sam mam chesterfielda 125 Mp i mi wstyd nie jest i

bo pierdzi. strasznie.

> Jaki skuter poleci ok 200km/h ?

>

no ten np. nie poleci. ale tak wogóle? jakie to ma znaczenie? kręci Cię żyłowanie 125tki? przeciez są dostępne motocykle które robią 200 km/h w 7-9 sekund. to po co się męcyzć z tym?

> Mp znaczy full power bez zmian tuningowanych (produkowana seryjnie 125) Jak ktos sie bedzie pytal

> to nie jest najszybsza seryjna 125.

> Polski akcent

>

no brzmi rasowo. naprawdę. rotfl.gifzlosnik2.gif

> wg prawa F126p to samochód. a czy brzmi? czy jedzie?

Tak, jedzie. Z punktu A do punktu B w obrębie ograniczeń konstrukcyjnych smile.gif

> bo pierdzi. strasznie.

Podobnie jak ścigacze z przelotowymi wydechami smile.gif

> no ten np. nie poleci. ale tak wogóle? jakie to ma znaczenie? kręci Cię żyłowanie 125tki? przeciez

> są dostępne motocykle które robią 200 km/h w 7-9 sekund. to po co się męcyzć z tym?

A kto tu mówi o męczeniu? Może Koledze wystarcza tych 100 km/h? cfaniaczek.gif20.GIFok.gif

> Tak, jedzie. Z punktu A do punktu B w obrębie ograniczeń konstrukcyjnych

ale ledwo.

> Podobnie jak ścigacze z przelotowymi wydechami

dokładnie. podobne zło. tylko ze scigacza mozna naprawić smile.gif a 125 będzie pierdzieć zawsze.

> A kto tu mówi o męczeniu? Może Koledze wystarcza tych 100 km/h?

przeciez wkleja jak to 125 lata 200, zeby argumentowac zakup choperka 125? to w sumie nikt nie wie o co koledze chodzi.

btw. dobry znajomy z roboty. motocyklista ze stażem, miał już kilka motocykli. 3 lata temu przesiadł się na skutery. ot - radykał. dziecko, dom itp. przestał jezdzic turystycznie, rozsądek przemówił. kupił jakiegos Peugeota 300. pojezdzil, az sie zaczął sypać. ogólnie był zachwycony - spokój, bezobsługowość, pokonywanie korków w Warszawie itp itd. uznał że nie chce mu się moknąć na moto i zmieniać biegów... stał się wielkim fanem skuterów.

wziął potem nową hondę PCX 125... pojezdził 6 miesięcy i... sprzedał. pomimo nowoczesnosci, totalnej bezproblemowosci i absudralnie niskiego spalania... kupił Kymco 300. bo uznał że 125 to za mało do miasta takiego jak Warszawa smile.gif i w sumie, tyle mojego komentarza. nie chodzi o Vmax 100km/h, a o przyspieszenie i poruszanie się na takiej np. Wisłostradzie bezpiecznie.

wink.gif ale wątek ewoluuje.

Romecik Caffe 125 ok.gif sympatyczne pierdzitko smile.gif

> To?

mhm ok.gif wolałbym Yame TW125 lecz ten caffe mi się bardzo podoba. Lubię ten styl.

> Ale chyba max wzrost jeźdźca to jakieś 175cm

Ja bym jednak powiedzial ze akurat ta 125 to bardziej kobieca a i to dla tych filigranowych bardziej (nie mowie o stylu motocykla tylko o jego gabarytach)

z16924167Q,Romet-Ogar-Caffe-125.jpg

z16924164AA,Romet-Ogar-Caffe-125.jpg

> Ale chyba max wzrost jeźdźca to jakieś 175cm

No to ja wyzszy nie jestem wink.gif

Naszło mnie na customizacje division a ...

Mialem tylko aku wyjąć ...

288256349-PicsArt_2015-02-2617_48_32.jpg

post-42102-14352528783626_thumb.jpg

> Naszło mnie na customizacje division a ...

> Mialem tylko aku wyjąć ...

Będziesz blachę miał ślicznie zapaskudzoną, gdy pojedziesz w dalszą trasę. Plecki też będziesz miał "czyściutkie" wpysk.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gif Uważasz, że po odkręceniu tego kawałka plastiku moc wzrośnie? grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

I wiecej piasku na kanapie pod tylkiem zlosnik.gif

> Będziesz blachę miał ślicznie zapaskudzoną, gdy pojedziesz w dalszą trasę. Plecki też będziesz miał

> "czyściutkie" Uważasz, że po odkręceniu tego kawałka plastiku moc wzrośnie?

Masa spadnie palacz.gif ...

> Masa spadnie ...

Uważaj tylko, by Ci sprzęt dalej się mieścił w przepisach hehe.gifzlosnik.gifwpysk.gif

PS Ty masz świadomość, że jak kupię innego sprzęta, to będziesz jeździł w dalsze trasy? wpysk.gifspy.gifksiadz.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

> Uważaj tylko, by Ci sprzęt dalej się mieścił w przepisach

> PS Ty masz świadomość, że jak kupię innego sprzęta, to będziesz jeździł w dalsze trasy?

Jak dostane pojazd servisowy od Rometa rotfl.gif

> Jak dostane pojazd servisowy od Rometa

Nie ma wpysk.gif Będziesz jechał swoim motorkiem zlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

PS Wszystkiego najlepszego wink.gif20.GIFok.gif

No 270635636-JUMP2.gif To ja od dzisiaj jestem już w pełni legalny 270635636-JUMP2.gifold.gifpanic.gifooniee.gifzlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif