Skocz do zawartości

Ford Focus II FL - czujnik zamkniecia drzwi....


Frago

Rekomendowane odpowiedzi

Nastapily pierwsze mrozy i zauwazylem maly problem, otóż:

Czujnik w drzwiach kierowcy nie działa poprawnie - podczas gdy drzwi sa zamkniete pali się kontrolka na desce - brak mozliwosci zamkniecia centralnego zamka i uzbrojenia alarmu.

Po okolo 45 min problem znika - gasnie kontrolka - i mozliwe jest uzycie centralnego z pilota do zaryglowania drzwi. Jest to mozliwe do pierwszego otworzenia drzwi kierowcy. Gdy wyjde z samochodu to dopiero po 45 min wszystko jest ok i centralny dziala.

o co w tym wszystkim chodzi??

Prosze o pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że ostatnimi czasy było bardzo wilgotne powietrze i opady, aż tu nagle złapał mróz....

Ja w niedzielę, nie mogłem otworzyć drzwi w foce, a jak już mi się to udało, to nie mogłem ich zamknąć (musiałem odczekać kilkanaście minut i ogrzać auto)

Podobnie miałem we fieście sick.gif

Dopóki wszystko w środku nie wyschnie, dopóty będziesz miał takie akcje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o to, że ostatnimi czasy było bardzo wilgotne powietrze i opady, aż tu nagle złapał mróz....

> Ja w niedzielę, nie mogłem otworzyć drzwi w foce, a jak już mi się to udało, to nie mogłem ich

> zamknąć (musiałem odczekać kilkanaście minut i ogrzać auto)

> Podobnie miałem we fieście

> Dopóki wszystko w środku nie wyschnie, dopóty będziesz miał takie akcje

Podjade moze na jakis parking podziemny do galerii, zona zrobi zakupy i po 6 godzinach w cieple moze się cos zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podjade moze na jakis parking podziemny do galerii, zona zrobi zakupy i po 6 godzinach w cieple

> moze się cos zmieni.

w niedzielę jechaliśmy do teściów fiestą i prawe tylne drzwi nie chciały się zamknąć wcale - wqrvyony byłem, bo to akurat te drzwi, przy których siedzi Junior - po kilku minutach grzania auta i ruszania klamką w końcu się zamknęły - do Żyrardowa ode mnie ze wsi mam ok. godziny jazdy samochodem - dojechaliśmy, poszliśmy na obiad, zostawiliśmy dziecko i znów drzwi nie chciały współpracować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.