Skocz do zawartości

[F] objawy UPG


maxim90

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czy biały kolor spalin i wysokie ciśnienie pod korkiem wlewu oleju (przy odkręcaniu korka był efekt jak przy otwieraniu szampana, oczywiście bez bąbelków wink.gif) jest początkiem końca uszczelki pod głowicą? Ilości płynu ze względu na przejechaną krótką trasę nie sprawdziłem.

Podnieście na duchu i powiedzcie, że to nie upg, może to wina cewki albo co innego 270751858-jezyk.gif

Coś mi się jednak wydaje, że dostałem niezbyt miły prezent na Nowy Rok.

A tak przy okazji życzę Wam bezawaryjności, dotarcia zawsze do celu podróży, oby ten Nowy Rok był dla Was lepszy niż poprzedni, szampańskiej zabawy i żadnych skutków ubocznych po nocnym balu (czyt. bez kaca) smile.gif

Najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi uszczelka jak padla to plyn wlewal sie do oleju a olej wyciekal przy 4 cylindrem. Pogarszanie bylo widoczne jak oleju z tygodnia na tydzien przybywalo, majonezu na korku i szabelce sporo. Mocy samochod nie stracil albo malo odczuwalnie bo 60KM to i tak mocy nie ma:P. Sprawdz sobie czy weze sa twarde- cisnienie z cylidrow leci w uklad chlodzenia no i czy w zbiorniczku nie ma plam oleju- jak w 'rosole'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź odmę: połączenie skrzynia korbowa-głowica i węże od pokrywy zaworów. Ma być wszystko

> drożne.

Porozbierałem dzisiaj to wszystko i był przytkany ten króciec łączący pokrywę z kolektorem . Reszta węży drożna. Czyżby to było to? Niestety muszę kupić nowe uszczelki pod kape więc z testów nici

> To nie UPG .

Dzięki za pocieszenie i nakierowanie na problem 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas sprawdzania płynów eksploatacyjnych i oględzinach zewnętrznych silnika zaciekawił mnie dziwny nalot jak z płynu chłodzenia na uszczelce między głowicą a blokiem.

A tak poza tym nic to więcej niepokojącego się nie dzieje, no może poza tym że płynu z 1/2l płynu musiałem dolać.

288169418-Zdj%EAcie0320m.jpg

"zdjęcie" zrobione od strony kolektora wydechowego, pod dolotowym wcale nie jest lepiej frown.gif

Co koledzy sądzicie o tym ?

(Zdjęcia trochę słabej jakości - robione TELEFONEM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.