Skocz do zawartości

Styczeń 2015 - Cromiarze spamują od początku ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> Dokladnie, np cwaniakowanie i omijanie koreczka np na lewoskret i wbicie pod swiatla.

> Ale patrzac na codzienna aktywnosc na drogach jesli chcialbym ewidentne wykroczenie zglaszac to

> mialbym pelne rece roboty.

Eee cwaniaki na drodze to norma.

Zawsze będą i byli.

Pobluźnię sobie chwilę i mi przechodzi.

Nie o takie rzeczy mi chodzi.

Potem sam dostanę mandat bo zapomniałem że nie skręcam tylko powinienem jechać prosto(a z racji wrodzonego gamoniostwa zdarza mi się confused.gif)

Tak jak opisałem sytuację,debil za kółkiem który spowodował realne zagrożenie życia czy bezpieczeństwa.

To że ktoś mi się w korku wepchnie przed maskę nie spowoduję nic oprócz spowolnienia mnie o 5 sekund.

Nie róbmy sami sobie państwa policyjnego.

Do wszystkiego potrzeba zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co taki kącik jak wiadomo, że niemieckie się nie psuje.

oj psuje się psuje.

Witam, może mnie kto jeszcze pamięta jak zawracałem gitarę użytkując Cromkę.

Teraz ujeżdżam paska w tedeiku i szału nie ma.

Chętnie bym wrócił do cromki i jak tylko finansowo się poprawi to cromka będzie pierwsze poszukiwana.

Kolega w pracy zakupił i się nachwalić nie może.

Ja się chwalę, że miałem, żonka bardzo dobrze wspomina i że lepiej się jej 4-litery woziło w cromce niż w pasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj psuje się psuje.

> Witam, może mnie kto jeszcze pamięta jak zawracałem gitarę użytkując Cromkę.

> Teraz ujeżdżam paska w tedeiku i szału nie ma.

> Chętnie bym wrócił do cromki i jak tylko finansowo się poprawi to cromka będzie pierwsze

> poszukiwana.

> Kolega w pracy zakupił i się nachwalić nie może.

> Ja się chwalę, że miałem, żonka bardzo dobrze wspomina i że lepiej się jej 4-litery woziło w cromce

> niż w pasku.

Kto na to odwiedził kopę lat. 20.GIF20.GIF20.GIF

Na pewno masz Passata? Przecież one się nie psują musiał ktoś Ci jakąś ściemę wcisnął i masz Fiata, a nie VW rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno masz Passata? Przecież one się nie psują musiał ktoś Ci jakąś ściemę wcisnął i masz Fiata,

> a nie VW

mam passata i odziwo też ma turbo, egr, dwumase i ukochane przez wszystkich pompowtryski grinser006.gif czyli wszystko na co się skarżą że pada we fiatach (no dobra , fiat nie ma pompowtrysków ) cool.gif

i jeszcze elektryka pada bo moduł komfortu jest pod fotelem kierowcy i woda go zalewa biglaugh.gif i cuda się dzieją

silnika w cromie nie było słychać a teraz wszyscy sąsiedzi wiedzą kiedy jadę i wracam z pracy devil.gif

nie wiem ale wyczytałem w necie że tedeiki palą 5l to chyba jakeś zawirusowane strony miałem bo nie ma bata żeby przybliżyć się do 5l/100km a o trasie nie wspomnę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tom111 wychodź przed chatę przyjechałem z Lubuskim

Dobre auto, ma pełne wyposażenie ok.gif

Krycha czy jej bracia namówili Cię na zmianę obywatelstwa?

Popieram i cieszę się, że mam kolegę z wielkiego mocarstwa ok.gif

Jakby co pamiętaj, Tico to był prezent zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie, np cwaniakowanie i omijanie koreczka np na lewoskret i wbicie pod swiatla.

> Ale patrzac na codzienna aktywnosc na drogach jesli chcialbym ewidentne wykroczenie zglaszac to

> mialbym pelne rece roboty.

i co drugi dzień byś był zapewne na komisariacie składać zeznania w roli świadka - chyba szkoda własnego czasu na tego rodzaju czyny społeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyroads.v

> Ten programik na androida nagrywa, zapętla, zapisuje po dotknięciu ekranu. Można sobie wszystko

> ustawić jak się chce. Karta nie jest niezbędna.

> Też się zastanawiałem nad kamerką, ale jak zobaczyłem że na coś sensownego trzeba wydać 300 - 500

> zł, a mam nieużywany telefon, to znalazłem mu zastosowanie. Wszelakie przyssawki do szyby i

> plączące się kabelki mnie drażnią. Podłączanie i chowanie kamerki też byłoby dla mnie

> upierdliwe i pewnie po krótkim czasie zostałaby na stałe w schowku. Dlatego nawigację też

> sobie wbudowałem na stałe

czyli za każdym razem musisz ręcznie włączyć i wyłączyć nagrywanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i co drugi dzień byś był zapewne na komisariacie składać zeznania w roli świadka - chyba szkoda

> własnego czasu na tego rodzaju czyny społeczne

jeśli w przyszłości mogło to by komuś uratować życie to nie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i co drugi dzień byś był zapewne na komisariacie składać zeznania w roli świadka - chyba szkoda

> własnego czasu na tego rodzaju czyny społeczne

jesli nic nie bedziemy robic to NIGDY nic sie nie zmieni

samo sie nie zrobi, a jesli prawo byloby bardziej przychylne zglaszajacemu a tepiace surowo cwaniactwo to drugi, czy trzeci raz cwaniaczek zastanowilby sie czy warto za...np 500zl i 10 pkt cwaniaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli nic nie bedziemy robic to NIGDY nic sie nie zmieni

> samo sie nie zrobi, a jesli prawo byloby bardziej przychylne zglaszajacemu a tepiace surowo

> cwaniactwo to drugi, czy trzeci raz cwaniaczek zastanowilby sie czy warto za...np 500zl i 10

> pkt cwaniaczyc.

chcesz udostępnie Ci moje filmiki z 2014 roku i pójdziesz w czynie społecznym walczyć z cwaniakami grinser006.gif Materiału będzie może z godzinę. Ale to tylko same wykroczenia. Ot tak sobie je kolekcjonuję. Chciałem zgłaszać ale olałem. Głównie jest to wyprzedzanie na podwójnej lub pojedynczej ciągłej, jazda na czerwonym, zmiana pasa ruchu przez ciągłą (raz w roli głównej radiowóz niestety nie widac numerów i raz straż miejska grinser006.gif), skręty pod zakaz i przez podwójna, jazda z niewłaściwego pasa, wyprzedzanie kolumny aut czekajacych na zielone i ustawianie się przed nimi na pole position za sygnalizatorem itp...... grinser006.gif Powiedz gdzie Ci załadować materiał grinser006.gif

Poza tym obecnie kolo mojej pracy zmienili organizację ruchu. Były dwa pasy. Lewy był do jazdy na wprost prawy do skrętu w prawo. Teraz jest lewy do lewoskrętu tylko dla autobusów komunikacji miejskiej a prawy do jazdy na wprost. Oczywiście jest przed skrzyżowaniem wielki znak ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU, znaki informacyjne jak byk stoją którym pasem gdzie i ze lewy tylko BUS, zakaz skrętu w lewo z tabliczką nie dotyczy busów mpk, ba nawet sygnalizatory nad lewym pasem zmienili na te dla komunikacji miejskiej z białymi kreskami a ludzie i tak z lewego dalej wala na wprost lub co lepsi skręcają w lewo. I nie są to przyjezdni tylko 90% lokalnych. Policja już nie raz robiła łapankę tak że się robiły kolejki a stali w 2 radiowozy ale nic się nie zmieniło. Nie wiem czy ludzie to maja gdzieś i leją na znaki czy po prostu jeżdzą na pamięć. Chcesz podam Ci dokładną lokalizację tego skrzyżowania i będziesz mógł przyjechać robić zdjęcia, filmy kręcić i zgłaszać w czynie społecznym. Gwarantuję że nie będziesz czekał dłużej niż 2-3 minuty pomiedzy wykroczeniami facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszać w czynie społecznym. Gwarantuję że nie będziesz czekał dłużej

czyli lepiej nic nie robic i narzekac, ze sie nic nie zmienia.

Otoz powiem Ci tak, na terenie mojej formy (kilkadziesiat firemek jest zakaz parkowania ze znakiem o odholowaniu.

Oczywiscie nie bez powodu bo faktycznie to glowny wjazd i TIRY kreca wiec zaparkowane auto utrudnia.

A ze tych cwaniakow co nie maja miejs jest sporo bo kazdy musi pod drzwiami parkowac to tez kilkanascie aut zazwyczaj stalo

Codziennie dzwonilem na SM i co?

po ilus tam holowaniach nastala pustka !!!

Cuda normalnie i jakos malo chetnych placic 500zl za dzien parkowania.

Zatem ja zglaszam zle parkowanie, ze nie moge przejechac, ze za blisko przejscia dla pieszych itp.

Jesli jade rowerem, a jezdze i wyrata auto na sciezce dzwonie do SM i mowie ze nie moge przejechac !!!

Licze, a moze ludze sie, ze jakos to wplynie, ta moja kropla niezadowolenia dopelni nurt rzeki i cos to zmieni sie za 50 lat.

Ucze moje dzieciaki, ze przepisy nalezy przestrzegac i wyznawac zasade Nie czyn drugiemu co tobie niemile.

Dziwak jestem ale co poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgłaszać w czynie społecznym. Gwarantuję że nie będziesz czekał dłużej

> czyli lepiej nic nie robic i narzekac, ze sie nic nie zmienia.

> Otoz powiem Ci tak, na terenie mojej formy (kilkadziesiat firemek jest zakaz parkowania ze znakiem

> o odholowaniu.

> Oczywiscie nie bez powodu bo faktycznie to glowny wjazd i TIRY kreca wiec zaparkowane auto

> utrudnia.

> A ze tych cwaniakow co nie maja miejs jest sporo bo kazdy musi pod drzwiami parkowac to tez

> kilkanascie aut zazwyczaj stalo

> Codziennie dzwonilem na SM i co?

> po ilus tam holowaniach nastala pustka !!!

> Cuda normalnie i jakos malo chetnych placic 500zl za dzien parkowania.

> Zatem ja zglaszam zle parkowanie, ze nie moge przejechac, ze za blisko przejscia dla pieszych itp.

> Jesli jade rowerem, a jezdze i wyrata auto na sciezce dzwonie do SM i mowie ze nie moge przejechac

> !!!

> Licze, a moze ludze sie, ze jakos to wplynie, ta moja kropla niezadowolenia dopelni nurt rzeki i

> cos to zmieni sie za 50 lat.

> Ucze moje dzieciaki, ze przepisy nalezy przestrzegac i wyznawac zasade Nie czyn drugiemu co tobie

> niemile.

> Dziwak jestem ale co poradze

To co gdzie Ci wysłać materiały ? grinser006.gif - zrzeknę się wszelkich praw i będziesz mogł swobodnie zgłaszać. Ja serio nie mam czasu na łażenie po komisariatach. Już pare razy byłem i wiem jak działa nasza wspaniała policja itp

Z parkowaniem to też nie raz ktoś już blokował bramę lub nawet wjechał na nasz teren za bramę. Też oduczyliśmy ludzi że się tak nie parkuje jak mial odholowane auto bądź czekał pod bramą aż ktoś mu otworzy. Znaki o zakazie parkowani i ze teren prywatny są dobrze widoczne grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co gdzie Ci wysłać materiały ? - zrzeknę się wszelkich praw i będziesz mogł swobodnie zgłaszać.

> Ja serio nie mam czasu na łażenie po komisariatach.

Rozumiem, ze nalezysz do grupy ktora nie narzeka i pokornie np zjezdza na trawnik aby cwaniaka puscic smile.gif

Jak nagram cos mojego to ocenie czy warto, le dziekuje za propozycje, poki co nie skorzystam:)

Kazdy reaguje jak potrzebuje, ja uwazam, ze samo nic sie nie zrobi wiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, ze nalezysz do grupy ktora nie narzeka i pokornie np zjezdza na trawnik aby cwaniaka

> puscic

> Jak nagram cos mojego to ocenie czy warto, le dziekuje za propozycje, poki co nie skorzystam:)

> Kazdy reaguje jak potrzebuje, ja uwazam, ze samo nic sie nie zrobi wiec....

Nie wręcz przeciwnie - nie raz już przyblokowałem jakiegoś cwaniaka widząc co będzie zaraz robił. Przed Świętami jeden nawet ledwo co wyhamował przed wysepką i o mało nie skosił znaków. Myśłał że jak stanie do skrętu w lewo i szybko wystartuje jak sie tylko zapali zielone ominie całą kolumnę aut ale źle trafił bo zauważyłem co kombinuje i mu uniemożliwiłem wciśnięcie się przede mnie. Początkowo stał 3 auta za mną na światłach, potem obok mnie na lewoskręcie a skończyło sie że stał metr przed wysepką na obszarze wyłączonym z ruchu i grzecznie chyba czekał na koniec kolejki hehe.gif bo do momentu aż nie zniknął mi z lusterka to nikt go już nie wpuścił grinser006.gif

Gdyby u nas w kraju była nieuchronność kary i gdyby bandziory lub ludzie popełniający przestępstwa / wykroczenia byłi należycie karani to bym dalej zgłaszał. Niestety nieudolność /olewactwo policji/władz i cała ta otoczka która wokół tego tworzą doprowadziło że przestałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby u nas w kraju była nieuchronność kary i gdyby bandziory lub ludzie popełniający przestępstwa

> / wykroczenia byłi należycie karani to bym dalej zgłaszał. Niestety nieudolność /olewactwo

> policji/władz i cała ta otoczka która wokół tego tworzą doprowadziło że przestałem

Kamerek coraz więcej i kto wie czy za jakiś czas nie zostaną zabronione, jak pokaże się w necie dużo filmików z naszą "elytom" w roli głównej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Emil naglosnilby co mocniejsze akcje, a wowczas juz pod dywan polycja nie zamiecie tak latwo.

Kiedys zrobilem zdjecia Aut na chodniku, sciezce rowerowej i na wys pasow.

Wyslalem elegancko z opisem i zostalem wezwany na swiadka. Oczywiscie pojechalem i..SM zada DO wiec mowie w zyciu nie pokaze, a SM ze bez DO nie moze przyjac zeznan swiadka.

Wiec teraz jak widze to DZWONIE ze nie moge przejsc/przejechac i koniec.

Kiedys zglosilem i jak wracalem akurat policja mandacila kilku cwanszych cwaniakow:)

Banana mialem ogromnego smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedys zglosilem i jak wracalem akurat policja mandacila kilku cwanszych cwaniakow:)

> Banana mialem ogromnego

Kiedyś oglądałem jakiś czeski film, nie pamiętam tytułu. Jeden z bohaterów - starszy pan, lubił rysować gwoździem po źle zaparkowanych samochodach.

Zobaczyłem w nim siebie na emeryturze zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś oglądałem jakiś czeski film, nie pamiętam tytułu. Jeden z bohaterów - starszy pan, lubił

> rysować gwoździem po źle zaparkowanych samochodach.

> Zobaczyłem w nim siebie na emeryturze

Czesk yikes.gifhehe.gifi hardcore???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gwozdzi nie nosze ale tel zawsze wiec dzwonie i mowie.

Naprawde to dziala, przyklad parkowanie na dzikiego kolo Mlyna w niedziele

I jakos po roku zglaszan(ilekroc przed poludniem jechalem) nagle.....cuda,mozna przejsc chodnikiem.

Sadze, ze to juz nie czasy ze SM czy policji sie nie chce, za duzo moga stracic .

Emil kawal dobrej roboty zrobil, a ja taki lokalny emilchyba jestem tyle ze bez kamery:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przyklad parkowanie na dzikiego kolo Mlyna w niedziele

> I jakos po roku zglaszan(ilekroc przed poludniem jechalem) nagle.....cuda,mozna przejsc chodnikiem.

Tak to już nasi rodacy mają, jakby mogli to by w drzwiach zaparkowali żeby było bliżej. Lenistwo a potem brzuchy rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś oglądałem jakiś czeski film, nie pamiętam tytułu. Jeden z bohaterów - starszy pan, lubił

> rysować gwoździem po źle zaparkowanych samochodach.

> Zobaczyłem w nim siebie na emeryturze

Musze sobie na starość jakiegoś "złomka" kupić i pod elektryczny pastuch podłączę zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to już nasi rodacy mają, jakby mogli to by w drzwiach zaparkowali żeby było bliżej. Lenistwo a

> potem brzuchy rosną.

Ja do sklepu jadę autem bo bym musiał 100 metrów iść a tu wiatr pada i zimno zlosnik.gif a tak do hali garażowej i do parkingu podziemnego jadę pod samą windę lub schody ruchome zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja do sklepu jadę autem bo bym musiał 100 metrów iść a tu wiatr pada i zimno a tak do hali

> garażowej i do parkingu podziemnego jadę pod samą windę lub schody ruchome

Ja jak jade do sklepu, i wracam to otwieram garaz, sciagam buty i jestem w domu zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj rośnie... nawet rowerem nie można pojeździć bo pogoda do bani...

Jak się lubi człowiek ruszać to pogoda nie straszna , biegam przynajmniej dwa razy w tygodniu i do pracy przynajmniej raz na tydzień pojadę bo wole w deszcz jechać niż stać w korku przez centrum klnie.gif . I godzinę do domu się wlec drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się lubi człowiek ruszać to pogoda nie straszna , biegam przynajmniej dwa razy w tygodniu i do

> pracy przynajmniej raz na tydzień pojadę bo wole w deszcz jechać niż stać w korku przez

> centrum . I godzinę do domu się wlec

Mam w pracy zapaleńców co codziennie rowerami dojeżdżają ale ja takich ekstremalnych sportów się boję zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif a i opon z kolcem nie mam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam w pracy zapaleńców co codziennie rowerami dojeżdżają ale ja takich ekstremalnych sportów się

> boję a i opon z kolcem nie mam

Jadąc do pracy samochodem, jesteś w pracy jak tylko do niego wsiądziesz. Jadąc do pracy rowerem, jesteś w pracy jak wejdziesz do pracy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj rośnie... nawet rowerem nie można pojeździć bo pogoda do bani...

a ja jezdze jak leje i mrozi:)

pot z fejsa kapie i tak 1,5 h miedzy pedalami spedzam na zajeciach grupy kolarskiej:)

4 x w tygodniu interwalowo po 1-2 h cisne coby nie zestarzec sie fizycznie, a ze pesel prawde mowi, coz:)

Do sklepu mam 2 km wiec wiadomo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też w zeszłym roku chodziłem, yyy kręciłem Indoor cycling, siódme poty to wyciska z człowieka

ano wyciska, zwlaszcza jak grupa kolarska 1.5h miedzy pedalami, ze az doooo_pa boli:)

Teraz cycling bardziej na interwalowe treningi zmienilem i czuje sie ...inaczej, zwlaszcza po TABATCIE smile.gif rower przy tym to paczki u babci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem 3 godzinki na necie szukając takiej części po obrazkach , nawet nazwy nie mogę odszukać (wiem wiem część ludzi pomyśli ale gamoń), może ktoś podpowie jak to się nazywa będzie mi łatwiej znaleźć . No po prostu przerosło mnie frown.gif

post-157407-14352528004163_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spędziłem 3 godzinki na necie szukając takiej części po obrazkach , nawet nazwy nie mogę odszukać

> (wiem wiem część ludzi pomyśli ale gamoń), może ktoś podpowie jak to się nazywa będzie mi

> łatwiej znaleźć . No po prostu przerosło mnie

http://allegro.pl/fiat-croma-05-oslona-progowa-progu-lodz-i4913703688.html

http://allegro.pl/nakladka-oslona-plastik-progu-na-prog-fiat-croma-i4988465558.html

http://allegro.pl/listwa-progowa-fiat-croma-prawa-i4984554584.html

http://allegro.pl/croma-plastik-prog-przod-06r-i4986366253.html

Pytaj czy nie mają tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem podobny kłopot z pękniętą nakładką progu wewnętrznego prawego z przodu. Na aledrogo był w cenie 200 zł używany. Zadzwoniłem do serwisu w Żorach i po dwóch dniach była do odbioru w cenie 111 zł.

Czasem warto spróbować smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.