Skocz do zawartości

Zakup uzywanego - brak wynikow wyszukiwania


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jestem wyjatkowy, czy w miesiacach grudzien - marzec nie ma co sie nastawiac na wyszukiwanie ogloszen?

Od kilku tygodni wynik wyszukiwan to kilka egzemplarzy.

W zeszlym roku podobnie. Ukradli mi samochod w grudniu, kupilem dopiero w kwietniu albo czerwcu... nie bylo niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jestem wyjatkowy, czy w miesiacach grudzien - marzec nie ma co sie nastawiac na wyszukiwanie

> ogloszen?

> Od kilku tygodni wynik wyszukiwan to kilka egzemplarzy.

> W zeszlym roku podobnie. Ukradli mi samochod w grudniu, kupilem dopiero w kwietniu albo czerwcu...

> nie bylo niczego.

raczej martwy sezon, podobne mam spostrzeżenia, od miesiąca śledzę i albo ogłoszenia są te same albo część po prostu wygasła wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej martwy sezon, podobne mam spostrzeżenia, od miesiąca śledzę i albo ogłoszenia są te same

> albo część po prostu wygasła

Zastanawiam sie nad czyms na przeczekanie, tj. 2-3 miesiace, ale jak sie potem pozbyc tego, czego nikt nie kupil, nawet jak nie bylo wyboru? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze powiesz jakie masz wymagania

Poszukiwania do 100 km od miejsca zamieszkania, zarejestrowany lub z mozliwoscia odbioru zarejestrowanego wozu.

BMW E46 AT. Zaczalem rozwazac nawet Volvo 900, i slusznie, tylko musialbym sie przekonac do LPG i trafic kogos, kto nie krzyczy za 20 letni kredens wiecej niz 10 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukiwania do 100 km od miejsca zamieszkania, zarejestrowany lub z mozliwoscia odbioru

> zarejestrowanego wozu.

> BMW E46 AT. Zaczalem rozwazac nawet Volvo 900, i slusznie, tylko musialbym sie przekonac do LPG i

> trafic kogos, kto nie krzyczy za 20 letni kredens wiecej niz 10 tys PLN.

Niestety nadal wiekszosc ofert to te z umowa na niemca. Albo od hndlarza z lipnymi tablicami z zapewnieniem ze kupisz ubezpieczenie i mozeszwracac do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Ja mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia - właśnie zimą jest najwięcej ciekawych ofert w wynikach, które przeglądam. grinser006.gif A do LPG przekonać się jest bardzo łatwo, kiedy się go trochę poużywa; znacznie trudniej jest przekonać się później do braku LPG. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś w tym jest.

> Od kilku miesięcy przeglądam oferty Audi A6 C6 4.2 . Z roku 04-06

> Na OLX zawsze było około 10- 12 ofert.

> Teraz jest 1 oferta.

Bo wprowadzili opłaty i się handlusy sknerusy wynieśli z OLXa smile.gif Zimą jest mneijszy ruch trochę w sprzedaży spowodowany świętami, styczniem, każdy myśli że ceny polecą na łeb na szyję. Ale żadnych teorii bym z tego nie robił, bo nie ma reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo wprowadzili opłaty i się handlusy sknerusy wynieśli z OLXa Zimą jest mneijszy ruch trochę w

> sprzedaży spowodowany świętami, styczniem, każdy myśli że ceny polecą na łeb na szyję. Ale

> żadnych teorii bym z tego nie robił, bo nie ma reguł.

To na jakich portalach szukac?

Wg. Mnie najlepsza wyszukiwarke ma otomoto tylko u nich slalo z iloscia ogloszen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie - przeglądam prawie codziennie i widze pelno atrakcyjnych ogłoszeń - tylko kasy brak na inwestycje , spłukany jestem no.gifsciana.gif

Ale zima to dobry okres na zakup - praktycznie każdy jest skłonny dobrze obniżyć cenę , mimo już " najtańszej na allegro/olx" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety nadal wiekszosc ofert to te z umowa na niemca. Albo od hndlarza z lipnymi tablicami z

> zapewnieniem ze kupisz ubezpieczenie i mozeszwracac do domu.

Zawsze można się dogadać żeby handlarz go przywiózł nam pod dom - zwłaszcza ze on szuka do 100km, wiec nie sądzę by był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze można się dogadać żeby handlarz go przywiózł nam pod dom - zwłaszcza ze on szuka do 100km,

> wiec nie sądzę by był problem.

Akurat to mnie nie interesuje wolałbym aby go zarajestrował i spokojnie wróciłbym do domu , niż wchodzić w umowę na niemca. A to już bywa problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat to mnie nie interesuje wolałbym aby go zarajestrował i spokojnie wróciłbym do domu , niż

> wchodzić w umowę na niemca. A to już bywa problem.

No to tak - jak ktoś sprzedaje na Niemca to raczej nigdy się nie zgodzi zarejestrować, po co mu to. Musisz szukac u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam sie nad czyms na przeczekanie, tj. 2-3 miesiace

Wtedy dziesiątki tysięcy dobitych i zaniedbanych szrotów, które odtają po zimie i odpalą - bo już ciepło - zostanie puszczone na rynek.

>, ale jak sie potem pozbyc tego, czego

> nikt nie kupil, nawet jak nie bylo wyboru?

Właśnie. Może i ciężko teraz coś kupić. Ale jeszcze ciężej sprzedać.

Więc moja rada - nie czekaj, tylko zluzuj filtry (marka, model, rocznik) bo jest dobry okres na kupienie okazyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukiwania do 100 km od miejsca zamieszkania, zarejestrowany lub z mozliwoscia odbioru

> zarejestrowanego wozu.

> BMW E46 AT. Zaczalem rozwazac nawet Volvo 900, i slusznie, tylko musialbym sie przekonac do LPG i

> trafic kogos, kto nie krzyczy za 20 letni kredens wiecej niz 10 tys PLN.

jak kupisz sobie kanciaka to jest pewna szansa, że zostaniesz z nim na dłużej waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jestem wyjatkowy, czy w miesiacach grudzien - marzec nie ma co sie nastawiac na wyszukiwanie

> ogloszen?

> Od kilku tygodni wynik wyszukiwan to kilka egzemplarzy.

> W zeszlym roku podobnie. Ukradli mi samochod w grudniu, kupilem dopiero w kwietniu albo czerwcu...

> nie bylo niczego.

Zalezy czego szukasz...passata b5 tdi zawsze znajdziesz ale jak chcesz cos ciekawego to zima z reguly jest czasem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo wprowadzili opłaty i się handlusy sknerusy wynieśli z OLXa Zimą jest mneijszy ruch trochę w

> sprzedaży spowodowany świętami, styczniem, każdy myśli że ceny polecą na łeb na szyję. Ale

> żadnych teorii bym z tego nie robił, bo nie ma reguł.

Raczej normalne ze ceny troche spadna jak auto jest rok starsze 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nie. Tak naiwnie to chyba się myślało 20 lat temu. Który handlarz by obnizyl cene tylko

> dlatego ze "rocznik przeskoczyl"?

no nie masz racje auto roczne dwuletnie,trzyletnie beda w tej samej cenie,tyle ze jestem w trakcie kupowania auta i juz widac ze te auta których nie sprzedali w zeszlym roku a normalne ze sa juz rok starsze to zaczynaja obnizac.Wiem ze jako handlarz wolabys nic nie tracic na aucie nawet gdy pol roku bujasz sie ze sprzedaza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat to mnie nie interesuje wolałbym aby go zarajestrował i spokojnie wróciłbym do domu , niż

> wchodzić w umowę na niemca. A to już bywa problem.

Jeden taki chciał mnie wyślizgać, obejrzałem samochód, pojechałem do domu. Umówiłem się na kupno i z kasą jadę po furę. ok.gif Koleś miał załatwić wszystkie papiery żeby umowa była z nim podpisana. ok.gif Na miejscu się okazało, że oczywiście nic nie załatwił i dalej mi wciska umowę na niemca - wielce się zdziwił bo był pewien że jak z kasą przyjechałem to kupię, a tutaj nic - był w plecy - później przeprosił i załatwił wszystkie papiery, ale wtedy już mnie to nie interesowałem - odpowiedziałem mu że to jest jego samochód i jego sprawa. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jestem wyjatkowy, czy w miesiacach grudzien - marzec nie ma co sie nastawiac na wyszukiwanie

> ogloszen?

> Od kilku tygodni wynik wyszukiwan to kilka egzemplarzy.

> W zeszlym roku podobnie. Ukradli mi samochod w grudniu, kupilem dopiero w kwietniu albo czerwcu...

> nie bylo niczego.

jak szukasz czegos taniego to jest 528i e39 do sprzedania z 1998roku za 7tys, technicznie sprawne, nie bite pierwszy lakier , orginalne szyby lecz troche rdzy juz wychodzi i trzeba by porobic.. dolozysz sobie te 3tys w pakiet startowy i bedziesz mial maszyne smile.gif

Do auta tez sa dodatkowe czesci i zimowki i lato na alu.. smile.gif

a jak chcesz na przeczekanie to spokojnie tym autem mozesz jezdzic bez wkladania kasy, lac i jechac... Auto mi znane wiec jak cos to na prv moge na wszystko odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak szukasz czegos taniego to jest 528i e39 do sprzedania z 1998roku za 7tys, technicznie sprawne,

> nie bite pierwszy lakier , orginalne szyby lecz troche rdzy juz wychodzi i trzeba by porobic..

> dolozysz sobie te 3tys w pakiet startowy i bedziesz mial maszyne

> Do auta tez sa dodatkowe czesci i zimowki i lato na alu..

> a jak chcesz na przeczekanie to spokojnie tym autem mozesz jezdzic bez wkladania kasy, lac i

> jechac... Auto mi znane wiec jak cos to na prv moge na wszystko odpowiedziec.

Prv. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak szukasz czegos taniego to jest 528i e39 do sprzedania z 1998roku za 7tys, technicznie sprawne,

> nie bite pierwszy lakier , orginalne szyby lecz troche rdzy juz wychodzi i trzeba by porobic..

> dolozysz sobie te 3tys w pakiet startowy i bedziesz mial maszyne

> Do auta tez sa dodatkowe czesci i zimowki i lato na alu..

> a jak chcesz na przeczekanie to spokojnie tym autem mozesz jezdzic bez wkladania kasy, lac i

> jechac... Auto mi znane wiec jak cos to na prv moge na wszystko odpowiedziec.

Kupię grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.