Skocz do zawartości

Jaki nowy SUV 4x4 do 130 tys zł w leasing polecacie?


urwis

Rekomendowane odpowiedzi

> Nowy salon przeciez jest "pod wiaduktem" na obwodowce (rog Szosy Elckiej).

Nie moje rejony zlosnik.gif Podczas prac remontowych trasy starałem się unikać jak ognia i nie wiem co się tam dzieje. Ale tak jak już pisałem, żaden Nissan nie spełnia warunków. Kaszka nie ma 4x4. Ja w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę nigdzie na stronie znaleźć. Jedyna opcja, która widnieje w cenniku to 2.0L 156 KM CVT2

> 4X2.

Faktycznie, ale dziwne jakby model z rocznika 2015 był dostępny tylko z benzynową jednostką i napędem na przód boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie. Byłem przekonany, że nie ma. Dzięki.

> Choć Kaszkaj nie ma 4x4 a X-Trail za drogi

> No to do obejrzenia mam Sportage, Mokkę, Kugę, Renegade, CR-V i Forestera.

> Nie widzę nic poza Mokką z fabrycznym LPG. Tylko Opel wychodzi naprzeciw liczącym każdy grosz

> kierowcom?

Jak jeździł Foresterem to raczej szukaj Forestera. Jest przyzwyczajony a to chyba najlepszy wybór. Ewentualnie tańszego XV. Co do Mokki - przejedź się. Wygląda jak kupa i prowadzi się tak samo. Kia - tylko diesel. Silniki benzynowe mają bezpośredni wtrysk. Więc zapomnij o LPG. Czemu ojciec nie chce diesla? Za 130 kzł ma Sorrento. Który wygląda dużo lepiej i ogólnie jest dużo lepszym autem od Sportage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jeździł Foresterem to raczej szukaj Forestera. Jest przyzwyczajony a to chyba najlepszy wybór.

> Ewentualnie tańszego XV. Co do Mokki - przejedź się. Wygląda jak kupa i prowadzi się tak samo.

> Kia - tylko diesel. Silniki benzynowe mają bezpośredni wtrysk. Więc zapomnij o LPG. Czemu

> ojciec nie chce diesla? Za 130 kzł ma Sorrento. Który wygląda dużo lepiej i ogólnie jest dużo

> lepszym autem od Sportage.

dokladnie moze XV 2.0 CVT i jeszcze sporo grosza zostanie w kieszeni

w srodku poza bagaznikiem jest wieszy niz forek 2003-2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos sie zmienilo z tymi 2.0 ? Moj tata ma MY12 i mozna bylo zalozyc do niej lpg.

Po gwarancji wszystko mozna. Pozostaja dwa pytania kto to ogarnie po gwarancji i jak to bedzie jezdzic? Znajomy z pietra z pracy zalozyl LPG do Sportage z 2013 i nie jest zadowolony. Nie wiem moze to jednostkowy przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jeździł Foresterem to raczej szukaj Forestera. Jest przyzwyczajony a to chyba najlepszy wybór.

> Ewentualnie tańszego XV. Co do Mokki - przejedź się. Wygląda jak kupa i prowadzi się tak samo.

> Kia - tylko diesel. Silniki benzynowe mają bezpośredni wtrysk. Więc zapomnij o LPG.

Dzięki za uwagi. Przejadę się Forkiem, XV i Mokką.

> Czemu ojciec nie chce diesla? Za 130 kzł ma Sorrento. Który wygląda dużo lepiej i ogólnie jest dużo

> lepszym autem od Sportage.

Sorrento jest o wiele za drogie z automatem i w jakiejś lepszej wersji wyposażeniowej.

Nowoczesny Diesel raczej nie sprawdzi się w jego używaniu auta. Przeważnie robi trasy do 15 km, kilka razy dziennie. Często zdarzają się dalsze wypady, ale stwierdziłem, że koszty serwisu diesla będą za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sorrento jest o wiele za drogie z automatem i w jakiejś lepszej wersji wyposażeniowej.

Cennik cennikiem. Sztuka którą znam była demówką z przebiegiem 8 kkm. Automat z chyba najwyższym wyposażeniem. Kupiony za 120 kzł. Kawał naprawdę fajnego auta. Tylko niestety diesel.

> Nowoczesny Diesel raczej nie sprawdzi się w jego używaniu auta. Przeważnie robi trasy do 15 km,

> kilka razy dziennie. Często zdarzają się dalsze wypady, ale stwierdziłem, że koszty serwisu

> diesla będą za wysokie.

Żeby tylko DPF miał się gdzie wypalić. Reszta generalnie jest bezproblemowa. Ale nie namawiam. Żeby jakby co nie było na mnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie. Byłem przekonany, że nie ma. Dzięki.

> Choć Kaszkaj nie ma 4x4 a X-Trail za drogi

JAk nie ma jak mam ......?

> No to do obejrzenia mam Sportage, Mokkę, Kugę, Renegade, CR-V i Forestera.

> Nie widzę nic poza Mokką z fabrycznym LPG. Tylko Opel wychodzi naprzeciw liczącym każdy grosz

> kierowcom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie moje rejony Podczas prac remontowych trasy starałem się unikać jak ognia i nie wiem co się tam

> dzieje. Ale tak jak już pisałem, żaden Nissan nie spełnia warunków. Kaszka nie ma 4x4. Ja w

> szoku.

Qashqai posiada 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałeś o Suzuki SX4 S-Cross? Jest 4x4 z automatem i silnikiem benzynowym 1.6 który ZTCW jest

> gazowalny.

> Jest 3 lata gwarancji producenta + możliwość dokupienia 2 lat ochrony serwisowej.

> Full wypas ze skórą szklanym dachem i xenonami coś koło 90 tyś.

Ojciec mówi, że w suzuki nic go nie zainteresowało.

Na razie wygrywa CR-V Executive z salonową instalacją LPG. Niestety, z jakiegos powodu, nie da się wtedy przedłużyć gwarancji do 5 lat i 300 kkm, ale mimo to oszczędność będzie spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojciec mówi, że w suzuki nic go nie zainteresowało.

> Na razie wygrywa CR-V Executive z salonową instalacją LPG. Niestety, z jakiegos powodu, nie da się

> wtedy przedłużyć gwarancji do 5 lat i 300 kkm, ale mimo to oszczędność będzie spora.

Co to za salon i za ile montuje LPG ?

Pytales moze w Mistubishi czy do Outlandera montuja gaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.