Skocz do zawartości

Fiesta po lifcie- mała rzecz, a cieszy.


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

Witka ok.gif.

Mam wersję Trend i wyposażenie dodatkowe Gold X. W najwyższej wersji: Titannium jest np. nastrojowe oświetlenie ( oświetla np. nogi kierowcy i pasażera ). Na stronie fiestaklubpolska.pl znalazłem info, że wystarczy tylko kupić 2 żarówki W6W i... je włożyć w gniazda icon_eek.gif. Okazało się, że mam kompletną instalację icon_eek.gif. Wystarczyło zainwestować całe 2 zł i już można cieszyć się z "wielkich" zmian w aucie hahaha.gif.

Zacząłem szukać dalszych możliwości rozwoju palacz.gif.

Sprawdźcie swoje auta- "cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie" hahaha.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka .

> Mam wersję Trend i wyposażenie dodatkowe Gold X. W najwyższej wersji: Titannium jest np. nastrojowe

> oświetlenie ( oświetla np. nogi kierowcy i pasażera ). Na stronie fiestaklubpolska.pl

> znalazłem info, że wystarczy tylko kupić 2 żarówki W6W i... je włożyć w gniazda . Okazało

> się, że mam kompletną instalację . Wystarczyło zainwestować całe 2 zł i już można cieszyć się

> z "wielkich" zmian w aucie .

W Focusach i Mondeo też tak było także Ameryki nie odkryłeś grinser006.gif

W każdym razie gratulację, możesz teraz wyrywać mulher.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Focusach i Mondeo też tak było także Ameryki nie odkryłeś

> W każdym razie gratulację, możesz teraz wyrywać

Po pierwsze nie miałem ani focusa ani mondeo- fiesta jest moim pierwszym "rdzewiakiem" zlosnik.gif. Skąd więc miałem to wiedzieć? Nie mam w zwyczaju samemu szukać takich rzeczy 270751858-jezyk.gif.

Po drugie- po co to durne: "Ameryki nie odkryłeś"? Nie można napisać jednego zdania bez uszczypliwości? Jak czytam takie teksty, to od razu zalatuje mi "gimbazą" 270751858-jezyk.gif i zraża mnie to do takiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze nie miałem ani focusa ani mondeo- fiesta jest moim pierwszym "rdzewiakiem" . Skąd więc

> miałem to wiedzieć? Nie mam w zwyczaju samemu szukać takich rzeczy .

> Po drugie- po co to durne: "Ameryki nie odkryłeś"? Nie można napisać jednego zdania bez

> uszczypliwości? Jak czytam takie teksty, to od razu zalatuje mi "gimbazą" i zraża mnie to do

> takiej osoby.

Przepraszam za uszczypliwość zlosnik.gif

Gratulacje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka .

> Mam wersję Trend i wyposażenie dodatkowe Gold X. W najwyższej wersji: Titannium jest np. nastrojowe

> oświetlenie ( oświetla np. nogi kierowcy i pasażera ). Na stronie fiestaklubpolska.pl

> znalazłem info, że wystarczy tylko kupić 2 żarówki W6W i... je włożyć w gniazda . Okazało

> się, że mam kompletną instalację . Wystarczyło zainwestować całe 2 zł i już można cieszyć się

> z "wielkich" zmian w aucie .

> Zacząłem szukać dalszych możliwości rozwoju .

> Sprawdźcie swoje auta- "cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie" .

To mówisz, ze fiesta Cię jeszcze cieszy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mówisz, ze fiesta Cię jeszcze cieszy

I mnie i moją żonkę ok.gif. Przede wszystkim ciągle jestem zadowolony z EcoBoosta- wystarczająca moc ( dla nas ) i fajnie brzmi ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki drobiazg, a widżę ile radości Ci sprawił smile.gif

Generalnie sporo Fordów ma ten patent z żarówką wink.gif

> Zacząłem szukać dalszych możliwości rozwoju .

Niestety możesz się rozczarować - wiele takich ukrytych patentów nie znajdziesz. Przed liftem nie było, więc nie spodziewam się, żeby po lifcie ford stał się bardziej hojny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi o przednie wycieraczki.

> U mnie, w starym FF MK1, w niektórych egzemplarzach interwał wycieraczek był, a w innych nie.

Taki interwał nowa fiesta ma ( pokrętłem w dźwigni ustawiasz częstotliwość ) ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To po 10 latach 60.000. Przy takim przebiegu spokojnie przejeździsz 20 lat.

Matiza miałem od nowości ( 2001 r. ) i sprzedałem w 2013 r. Przebieg ok. 70 kkm. Znudził mi się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki interwał nowa fiesta ma ( pokrętłem w dźwigni ustawiasz częstotliwość ) .

też raczej nie cuda, było w mondeo mk2, mk3, mam też w foce mk2,

ogólnie fordy mają sporo różnych użytecznych drobiazgów ok.gif

dla mnie najfajniejszy to elektrycznie podgrzewana przednia szyba ok.gif

choć kolega w ff II po lifcie sprowadzonym z Włoch nie ma ni szyby grzanej ani instalacji do niej, chyba to podróbka forda hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmmw mondeo mk2;)?

w mk2 lx z '99 miałem ok.gif

w mk 3 miałem i przód i doprodukowalem tył, zamontowałem zamiast żarówek zimne katody żeby ślepce, których zabierałem do auta mi girami tapicerki nie brudzili tylko widzieli gdzie swe przeszczepy wpychajom palacz.gif

beżowa tapicerka była zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też raczej nie cuda, było w mondeo mk2, mk3, mam też w foce mk2,

> ogólnie fordy mają sporo różnych użytecznych drobiazgów

> dla mnie najfajniejszy to elektrycznie podgrzewana przednia szyba

> choć kolega w ff II po lifcie sprowadzonym z Włoch nie ma ni szyby grzanej ani instalacji do niej,

> chyba to podróbka forda

Moje poprzednie FF2 było z Włoch i też nie miałem grzanej przedniej szyby ok.gif dodam że był w wersji Sport ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sobotę odkurzałem auto i nie zauważyłem gniazd po stronie pasażera.. muszę tam dokładnie jutro

> zajrzeć

W FF1 nogi pasażera oświetla taka lampka:

thimg3132_1.jpg

ona chyba też jest jako lampka bagażnika w FF1 HB.

Musisz sobie wyciąć na nią otwór w osłonie za schowkiem pasażera.

Po stronie kierowcy w tylnej części półki nad nogami kierowcy jest otwór montażowy na oprawkę żarówki W5W.

Wątek o oświetleniu nóg w FF1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla mnie najfajniejszy to elektrycznie podgrzewana przednia szyba

To jest mega bajerek smile.gif

> choć kolega w ff II po lifcie sprowadzonym z Włoch nie ma ni szyby grzanej ani instalacji do niej,

> chyba to podróbka forda

A to akurat chyba nie dziwne - zupełnie inny rynek i zapotrzebowanie - klimat ciepły to i szyba grzana niepotrzebna. Zresztą mój szwagier ma fokę (wprawdzie przed liftową) z Niemiec i też szyby grzanej nie ma ale fakt faktem, że on ma wersję full bieda.

A co montowania różnych gratów na różne rynki to wydaje mi się, że w fieście mojej żonki sprowadzonej z Włoch (fiesta nie żona zlosnik.gif) jest inny kompresor od klimy bo tak daje w lecie, że mój focus to nie ma żadnych szans z nią jeśli chodzi o chłodzenie auta ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.