Skocz do zawartości

namierzenie wlasciciela opuszczonego samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

elo,

jest sobie Polonez, w szopie, w takich jzu troche zapuszczonych krzakach.

Wyglada na opuszczony od baaaaaardzo dawna.

Co do tablic, to narazie nie moge nic stwierdzic, widac tylko kawalek samochodu (kolor kosc sloniowa chyba zlosnik.gif), jest szansa ze tablic brak

jesli wywiad lokalny nie przyniesie mi rezultatu(za tydzien bede wypytywal zlosnik.gif) i nie bedzie tablic rejestracyjnych, to jest jakakolwiek szansa namierzenia namiaru ?

PS auto bankowo stoi na jakiejs dzialce, czy w jakimkolwiek urzedzie podadza mi namiary na wlasciciela dzialki zlosnik.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych informacji Ci nie podadzą. Jak moja matula sprzedała kropka przyszło OC na nią, co sie okazało w umowie nie napisała numeru mieszkania. Co najlepsze zadzwoniłęm do urzędu miasta i śpiewałem całą litanię tylko nazwisko trochę przekręciłem bo tak moja mama pięknie pisze, to musiałem ją błagać zeby podała ten solony numer domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> elo,

> jest sobie Polonez, w szopie, w takich jzu troche zapuszczonych krzakach.

> Wyglada na opuszczony od baaaaaardzo dawna.

> Co do tablic, to narazie nie moge nic stwierdzic, widac tylko kawalek samochodu (kolor kosc

> sloniowa chyba ), jest szansa ze tablic brak

> jesli wywiad lokalny nie przyniesie mi rezultatu(za tydzien bede wypytywal ) i nie bedzie tablic

> rejestracyjnych, to jest jakakolwiek szansa namierzenia namiaru ?

> PS auto bankowo stoi na jakiejs dzialce, czy w jakimkolwiek urzedzie podadza mi namiary na

> wlasciciela dzialki ?

Jeśli okolica jest zamieszkana to sąsiedzi powiedzą do kogo należy działka i może ułatwią kontakt.

Skoro kość słoniowa to zapewne akwarium - jeżeli mocno zapuszczone to nie będzie żaden rarytas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli okolica jest zamieszkana to sąsiedzi powiedzą do kogo należy działka i może ułatwią kontakt.

> Skoro kość słoniowa to zapewne akwarium - jeżeli mocno zapuszczone to nie będzie żaden rarytas...

od sasiadow zaczne ok.gif

mi nie chodzi o rarytasy z przebiegiem 10kkm i folii na fotelach wink.gif

kilka lat bawie sie w tuningi, a teraz chcialbym miec cos z epoki jak bylem dzieckiem, czyli 126p, 125 polonez

jesli by sie okazalo ze to jest faktycznie dziadka ktory o tym zapomnial (;]) i pchnei to za przyslowiowego tysiaka, to samo odbudowywanie i patrzenie na niego w garazu sprawi mi frajde ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> elo,

> jest sobie Polonez, w szopie, w takich jzu troche zapuszczonych krzakach.

> Wyglada na opuszczony od baaaaaardzo dawna.

> Co do tablic, to narazie nie moge nic stwierdzic, widac tylko kawalek samochodu (kolor kosc

> sloniowa chyba ), jest szansa ze tablic brak

> jesli wywiad lokalny nie przyniesie mi rezultatu(za tydzien bede wypytywal ) i nie bedzie tablic

> rejestracyjnych, to jest jakakolwiek szansa namierzenia namiaru ?

> PS auto bankowo stoi na jakiejs dzialce, czy w jakimkolwiek urzedzie podadza mi namiary na

> wlasciciela dzialki ?

Daj fotkę tego poldka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj fotkę tego poldka

niestety nie mam, zrobie w przyszly weekend, poza tym widac 1/30 auta wiec nie wiadomo nawet czy warto... ale..

numer dzialki z Geoportalu - mam

numer ksiegi wieczystej po numerze dzialki - mam

imie i nazwisko wlasciele dzialki po ksiedze wieczystej - mam grinser006.gif

wiem juz o kogo pytac ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zdobylem numer ksiegi wieczystej po nr dzialki ??

numer dzialki z GeoPortal, a potem KW z http://www.ksiegiwieczyste.info.pl/

ksozt to 3 dyszki, moze zostalem naciagniety moze da sie to zrobic taniej i za free, ale nie chce mi sie szukac i kombinowac zlosnik.gif a majac juz nazwisko, poprosilem rodzicow o wybadanie sprawy smile.gif

oczywiscie potem KW sprawdzasz na stronach ministerstwa sprawiedliwosci, i jesli tylko jest w sytemie, to masz pelen wglad ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.