Skocz do zawartości

wydech przelot x2 turbo


aquila

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, mam w swoim turbo wydech na jednym przelotowym tlumiku i nic wiecej, jest troche za glosno jak dla mnie wink.gif Jak wstawie drugi przelotowy tlumik na srodek to wycisze tym wydech ? Czy nie zaprzatac sobie glowy czyms takim? Pozdro piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, mam w swoim turbo wydech na jednym przelotowym tlumiku i nic wiecej, jest troche za glosno

> jak dla mnie Jak wstawie drugi przelotowy tlumik na srodek to wycisze tym wydech ? Czy nie

> zaprzatac sobie glowy czyms takim? Pozdro

Na początku miałem za mały z tyłu i było głośno (jak na mój gust), wstawienie środkowego przelotu (ale jeszcze mniejszego) nic nie pomogło, dopiero większy z tyłu (środek został) zrobił ciszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, mam w swoim turbo wydech na jednym przelotowym tlumiku i nic wiecej, jest troche za glosno

> jak dla mnie Jak wstawie drugi przelotowy tlumik na srodek to wycisze tym wydech ? Czy nie

> zaprzatac sobie glowy czyms takim? Pozdro

Mialem jeden komorowy na koncu to bylo Ciszej niz teraz jak mam 2 przelotowe. Jeden na srodku i drugi na koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat żeby nowego nie zakładać. Mam 1.1 turbo (jeszcze nie wystrojone) ale układ wydechowy jest zrobiony i jest bez żadnego tłumika, i jest trochę za głośno.

Czy taki tłumik przelotowy coś wyciszy?

i czy to przetłoczenie cos daje? bo zastanawiam się czy zrobić na jednym czy dwóch tłumikach przelotowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie chcesz wyróżniać z tłumu, to przy turbo komorowy na końcu i powinno być oki.

Pamiętam, że kiedyś w 1.2 16V Karpiu miał rułe fi 50 do tego przelot po środku i na końcu komorowy i do pewnego zakresu obrotów było jak w serii, dopiero ja dostał w penzel to chodził jak Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sie nie chcesz wyróżniać z tłumu, to przy turbo komorowy na końcu i powinno być oki.

> Pamiętam, że kiedyś w 1.2 16V Karpiu miał rułe fi 50 do tego przelot po środku i na końcu komorowy

> i do pewnego zakresu obrotów było jak w serii, dopiero ja dostał w penzel to chodził jak

> Subaru.

ale komorowy? do turbo? nie to, ze się znam... ale do turbo?? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale komorowy? do turbo? nie to, ze się znam... ale do turbo??

Bez najmniejszego problemu i bez żadnych przeciwwskazań warunek, dobrana średnica i dobry tłumik a nie cokolwiek majster ma na stanie.

ja zasadzilem magnaflow komorowy przelotowy i katalizator i wszystko jest ok. Da się radia słuchać a osiągów nie pogorszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.