Skocz do zawartości

No dobra - noga czy pas top tether?


Grzanio

Rekomendowane odpowiedzi

> Fotelik na osofix. Które rozwiązanie jest lepsze?

Z punktu widzenia bezpieczeństwa nie ma różnicy. Fotelik z nogą łatwiej się instaluje bo nie trzeba włazić do bagażnika lub sięgać na tylną półkę (w sedanach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z punktu widzenia bezpieczeństwa nie ma różnicy. Fotelik z nogą łatwiej się instaluje bo nie trzeba

> włazić do bagażnika lub sięgać na tylną półkę (w sedanach).

o a widzisz, myślałem, że w sedanie trzeba położyć siedzenie by przeciągnąć pas i zapiąć do klamry w bagażniku.

Ta noga nie przeszkadza w niczym? Bo jakoś bardziej skłaniałem się chyba do pasa TT hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o a widzisz, myślałem, że w sedanie trzeba położyć siedzenie by przeciągnąć pas i zapiąć do klamry

> w bagażniku.

Zależy od auta. Epica miała haki na tylnej półce, zaraz za zagłówkiem.

> Ta noga nie przeszkadza w niczym? Bo jakoś bardziej skłaniałem się chyba do pasa TT

Mi nie przeszkadzało. Regulujsz długość, opierasz o podłogę i gotowe. IMO to lepsze rozwiązanie bo nie trzeba nurkować w aucie żeby zainstalować/wyjąć fotelik. Wszystko masz przy samych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fotelik na osofix. Które rozwiązanie jest lepsze?

-noga zajmuje miejsce - czasem potrzeba coś włożyć przed siedzenie

-noga czasem jest za wysoka - podnosi wtedy fotelik do góry - wiem, trzeba to dobrać przed zakupem, ale czasem tak jest

-noga przyciska dywanik - nie wyciągniesz go sobie tak prosto do sprzątania

-noga zasłania schowki w podłodze

jak często wyciągasz foteliki ? bo jak rzadko, to taki TT wcale nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -noga zajmuje miejsce - czasem potrzeba coś włożyć przed siedzenie

> -noga czasem jest za wysoka - podnosi wtedy fotelik do góry - wiem, trzeba to dobrać przed zakupem,

> ale czasem tak jest

> -noga przyciska dywanik - nie wyciągniesz go sobie tak prosto do sprzątania

> -noga zasłania schowki w podłodze

> jak często wyciągasz foteliki ? bo jak rzadko, to taki TT wcale nie przeszkadza.

no generalnie rzadko. Pewnie będzie tylko w jednym samochodzie jezdził w ramach naszej rodziny, ewentualnie kilka razy w roku do samochodu dziadków hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.