Skocz do zawartości

Układ wydechowy - co brać?


Szwaggier

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

W mkI rozsypał mi się wydech.

Głównie rura kolektorowa i końcowy tłumik ma również już dosyć.

Szukałem trochę. W warsztacie krzyknęli 180 za dwie puszki i 140 za rurę plus robota, na stronce webautoserrvice.pl całość z przesyłką mam za 220zł, a allegro można mieć za 140zł...

tylko:

http://allegro.pl/tlumik-koncowy-uno-1-3-1-5-podwojny-07-17-i4908195468.html

http://allegro.pl/rura-dwururka-kolektora-uno-1-1-07-248-i4908223261.html

Czy to wogole jest nowe? Bo już wygląda jak zardzewiałe 270751858-jezyk.gif

Co brać? Widziałem na allegro jakieś firmy jak Bosal, Polmostrów, Asmet lub najtańsze to Płóciennik. Warte to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zakupiłem, do Seicento, Polmoostrów w wykonaniu nierdzewnym. Wcześniej miałem tez Polmo i wytrzymał ok 4lat (dziura w ostatniej ściance)Natomiast kiedy byłem posiadaczem Uno miałem wsadzony Polmoostrów w normalnym wykonaniu i wytrzymał 6 lat po czym auto zostało sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobilem u siebie wydechy juz chyba wszystkich mozliwych producentow ktorzy robia je do Uno. Jako ze jezdze na LPG to tlumiki duzo szybciej koroduja. Wszystkie wytrzymywaly podobny okres czasu. Jakies 1,5 roku temu dorwalem ricambi. Mysle sobie, o ten to pewnie dluzej pozyje w koncu oryginal i w ogole. No i niestety, ale po 1,5 roku w jednym miejscu skorodowal na tyle ze zrobila sie mala dziurka i musialem to zaspawac. Wg mnie jesli chodzi o zywotnosc to bez znaczenia ktory wybierzesz, bardziej bym powiedzial roznia sie one spasowaniem do auta. Ja te najtansze (polmostrow i chyba asmet) musialem nieco podginac tu i uwdzie zeby wszystko ladnie pasowal i zeby koncowa nie wadzila o zderzak. Ale jesli wymiane zlecisz tlumikarzowi to juz jego rola zeby dopasowal jak nalezy. Bosal za to ladnie pasowal bez zadnych kombinacji i to jego bym polecal oraz ricambi jesli uda sie znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.