Skocz do zawartości

Pytanie o przepływomierz Golf IV AJM.


rafal0325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj kupiłem na podmianę używaną przepływkę do mojego Golfa IV AJM ponieważ wyskakuje mi błąd zwarcia/przerwa na masie.

Według numeru na przepływce pasuje ona do mojego silnika tylko że wizualnie różni się od tej która była zamontowana.

Czy jeżeli auto jest po sofcie to po wymianie przepływki muszę coś w nim poprawić.

Taka była 0 281 002 757

0280217121.png

a taką wsadziłem 0 280 217 121

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dzisiaj kupiłem na podmianę używaną przepływkę do mojego Golfa IV AJM ponieważ wyskakuje mi

> błąd zwarcia/przerwa na masie.

> Według numeru na przepływce pasuje ona do mojego silnika tylko że wizualnie różni się od tej która

> była zamontowana.

> Czy jeżeli auto jest po sofcie to po wymianie przepływki muszę coś w nim poprawić.

> Taka była 0 281 002 757

> a taką wsadziłem 0 280 217 121

Sprawdziłbym soft bo jednak przeplywka to wazna sprawa.

Widzialem auta ktore prawie nie jezdzily na przeplywce bedacej zamiennikiem. A u Ciebie jednak różni się numer starej i nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dzisiaj kupiłem na podmianę używaną przepływkę do mojego Golfa IV AJM ponieważ wyskakuje mi

> błąd zwarcia/przerwa na masie.

> Według numeru na przepływce pasuje ona do mojego silnika tylko że wizualnie różni się od tej która

> była zamontowana.

> Czy jeżeli auto jest po sofcie to po wymianie przepływki muszę coś w nim poprawić.

> Taka była 0 281 002 757

> a taką wsadziłem 0 280 217 121

teoretycznie przeplywki te sa zamienne i do TDI 1.9 maksymalnie 115KM. Nie masz przypadkiem pakietu zimowego ?? Bo ten co miales wyglada jak ten okreslany mianem przeplywomierza do chlodnego klimatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teoretycznie przeplywki te sa zamienne i do TDI 1.9 maksymalnie 115KM. Nie masz przypadkiem pakietu

> zimowego ?? Bo ten co miales wyglada jak ten okreslany mianem przeplywomierza do chlodnego

> klimatu

Raczej nie mam z tego co mi wiadomo takiego pakietu.

Wydaje mi się że samochód teraz inaczej przyspiesza tak jakby równiej ciągnie od dołu ale kopa dostaje tak od 2tys obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nie mam z tego co mi wiadomo takiego pakietu.

> Wydaje mi się że samochód teraz inaczej przyspiesza tak jakby równiej ciągnie od dołu ale kopa

> dostaje tak od 2tys obrotów.

mam ten sam silnik i turbo wstaje tak od 1,6tys a przy 1.8tys idzie juz rowno. Byc moze stara przeplywka zle zliczala ilosc powietrza przy niskim zapotrzebowaniu. Teraz masz nowa i jest prawidlowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.