Skocz do zawartości

pajero 2014 - możecie wybić mi to z głowy ?


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

coś takiego

C35386164_1.jpg

taki jak ten albo TEN

uwielbiam duuże auta.

Że nie jedzie -wiem hehe.gif

Miałem długiego Patrola 3.0 - najdłużej posiadane auto w życiu - prawie 4 lata!

do szybkiej jazdy mam coś innego zlosnik.gif

do terenu też.

A ten ma być do codziennego użytku.

Wiem, że stary model.

Poradzicie?

kubeł zimnej wody albo coś na zachętę ??

w rozważaniu jeszcze Santa Fe - ale jakoś nie mogę dogadać się z hultajem ix 35 - trochę za mały icon_rolleyes.gif

chociaż ciepła kierownica i 4 grzane taborety to jest coś waytogo.gif

i te plastiki z Korei/Węgier boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hałasuje, nie jedzie, mnóstwo pali i ma zaskakująco mało miejsca na przednich fotelach.

> Na wakacje bardzo fajne auto ale do codziennego użytku to trochę męka.

Czy ja wiem czy na wakacje, juz predzej na dojazd do lesniczowki.

Po trasie Bialystok - Augustow mialem dosyc jazdy tym.

Mimo polskor i innych "bajerow" wolalbym jechac przecietnym kompaktem czy klasa B.

Do miasta sie nie nadaje, w trasie niewygodne, pozostaje tylko na dojazd po bezdrozach do domu czy dzialki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem czy na wakacje, juz predzej na dojazd do lesniczowki.

> Po trasie Bialystok - Augustow mialem dosyc jazdy tym.

> Mimo polskor i innych "bajerow" wolalbym jechac przecietnym kompaktem czy klasa B.

Mi się nawet w trasie podobało (pomijając spalanie). Ale do kręcenia się po mieście to się absolutnie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto specyficzne, świetnie się sprawdza w terenie (takie jest jego przeznaczenie). To nie jest SUV

> jak Outlander, to jest auto terenowe ze wszystkimi tego plusami i minusami. Jazda po mieście -

> męka, na trasie też słabo. Ale w terenie, na wsi, na budowach -

Dokladnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego mamy Ci wybijać z glowy?

> Przeciez auta się powinno kupic sercem a nie rozsądkiem. Za 20 lat chcesz zalowac ze jezdziles

> nudnymi autami?

> Jak Ci się podoba (mi nie) to bierz , kupuj, jezdzij, ciesz się. Jak znajdziesz jakies wady - to

> sprzedasz.

Święta prawda - aż zmieniłem sobie podpis. smile.gif Po kiego jeździć autem którego się nie lubi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolor moge szczerze odradzic ale fura sama w sobie jest extra odwieczne marzenie mojego ojca jak

> sie podoba to brac fura godna polecenia

jeżdżę teraz białym ix 35 - rzecz gustu, ale mycie 1x miesiąc zupełnie wystarcza. Zwykły lakier, dobry wosk z myjni ręcznej.

Najczęściej myłem granatowe auto.

Ale to zupełnie na marginesi, faceci nie rozmawiają o kolorach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ło

> daaaawno nie miałem tak ekonomicznego samochodu

Mój w takich warunkach pali 7.

Ale jak Cię to nie wkurza to bierz. Mnie bardziej wkurzał idący za tym mały zasięg (choć tragedii nie ma bo bak jest duży).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Pytanie nr 2:

> czarny z czarną skórą

> biały (taka perła, biały nie jest, "ekri" wg cyckoposiadaczki ) z czarną

> czarny z jasną

> tak naprawdę, to : biały czy czarny ??

Bialy z czarna skora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w rozważaniu jeszcze Santa Fe - ale jakoś nie mogę dogadać się z hultajem ix 35 - trochę za mały

To rozważasz Santa Fe, czy ix 35 - bo to dwa zupełnie inne samochody wink.gif

Bardzo podobnym (rocznik 2011-2013 chyba - ale morda jak w tym, który pokazałeś) Pajero jeździłem w kraju, w którym nie ma dobrych dróg i było tylko ciut lepiej, niż w Hiluxie, który doprowadzał pasażerów tylnej kanapy do choroby morskiej... W każdym razie w Pajero też nie dało się napić piwa w czasie jazdy (oczywiście jadąc na prawym... - na lewym nie pijam, na tylnej kanapie takich sztywniaków nawet nie próbuję wink.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To rozważasz Santa Fe, czy ix 35 - bo to dwa zupełnie inne samochody

> Bardzo podobnym (rocznik 2011-2013 chyba - ale morda jak w tym, który pokazałeś) Pajero jeździłem w

> kraju, w którym nie ma dobrych dróg i było tylko ciut lepiej, niż w Hiluxie, który doprowadzał

> pasażerów tylnej kanapy do choroby morskiej... W każdym razie w Pajero też nie dało się napić

> piwa w czasie jazdy (oczywiście jadąc na prawym... - na lewym nie pijam, na tylnej kanapie

> takich sztywniaków nawet nie próbuję ).

ix 35 porusza sie w rodzinie i będzie do wzięcia (roczny zlosnik.gif)

dla mnie trochę mały.

Santa fe - byłem, macałem , jeździłem.

nie zachęca. Jakoś mnie nie przekonał. No i miał paskudne kolory w środku, wszystko wyglądało.. jak jajecznica icon_rolleyes.gif

Cenowo to jakiś obłęd. Nie dziwię się ,że mało na drogach czerwona.gif

Wersja nie maxhiper kosztuje tyle co Pajero waytogo.gif

a, nie wiem po co zamieszczają cenniki w sieci. Na miejscu każde auto tańsze o kilkadziesiąt tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Santa fe - byłem, macałem , jeździłem.

> nie zachęca. Jakoś mnie nie przekonał. No i miał paskudne kolory w środku, wszystko wyglądało.. jak

> jajecznica

No cóż... Wykończenia lubią mieć ciekawe zlosnik.gif

Ale znajomy ma Kie Sorrento (Santa Fe od Kii) i ładne ciemnie wykończenie.

> Cenowo to jakiś obłęd.

To fakt. Cenią się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś takiego

> taki jak ten albo TEN

> uwielbiam duuże auta.

> Że nie jedzie -wiem

> Miałem długiego Patrola 3.0 - najdłużej posiadane auto w życiu - prawie 4 lata!

> do szybkiej jazdy mam coś innego

> do terenu też.

> A ten ma być do codziennego użytku.

> Wiem, że stary model.

> Poradzicie?

> kubeł zimnej wody albo coś na zachętę ??

> w rozważaniu jeszcze Santa Fe - ale jakoś nie mogę dogadać się z hultajem ix 35 - trochę za mały

> chociaż ciepła kierownica i 4 grzane taborety to jest coś

> i te plastiki z Korei/Węgier

Wygląd to ma jak jakiś Chińczyk marki dong-wang, penk-tynk czy coś w tym rodzaju tongue.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje takie Pajero?

Ja sie zastanawiam nad l200 sport ale sa juz tylko demo albo uzywki, w okolicach 100-110 tys z automatem, nawigacja. Ja jestem mega zadowolony z l200 i stad patrze w strone mitsubishi albo kolejnego l200 tylko juz nie pickupa albo pajero. Tylko myslalem ze pajero to 180 tys i mocno poza mozliwosciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczywiście.

> NoPb

> roczniak, mojej mamy lat 60 .

> nie napiszę "igła" bo mnie skręci lingwistycznie.

> 2014

jakby przyszło co do czego to weź daj znać

bo mi teściowa znów myśli o zmianie autawaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile kosztuje takie Pajero?

> Ja sie zastanawiam nad l200 sport ale sa juz tylko demo albo uzywki, w okolicach 100-110 tys z

> automatem, nawigacja. Ja jestem mega zadowolony z l200 i stad patrze w strone mitsubishi albo

> kolejnego l200 tylko juz nie pickupa albo pajero. Tylko myslalem ze pajero to 180 tys i mocno

> poza mozliwosciami.

tak. dobrze myślisz icon_eek.gif

niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile kosztuje takie Pajero?

> Ja sie zastanawiam nad l200 sport ale sa juz tylko demo albo uzywki, w okolicach 100-110 tys z

> automatem, nawigacja. Ja jestem mega zadowolony z l200 i stad patrze w strone mitsubishi albo

> kolejnego l200 tylko juz nie pickupa albo pajero. Tylko myslalem ze pajero to 180 tys i mocno

> poza mozliwosciami.

Zobacz Pajero Sport. To jest L200 z normalną budą. Bardzo fajne auto i tańsze niż Pajero.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz Pajero Sport. To jest L200 z normalną budą. Bardzo fajne auto i tańsze niż Pajero.

tak tak, wlasnie o tym pisze tylko pokrecilem nazewnictwo, takie l200 z 5 drzwiowym zamknietym nadwoziem.

Ma automat, super select, navi i chyba xenon wiec moje minimum spelnia. Tylko nowych nie ma albo prawie nie ma a uzywek malutko.

Zaluje ze nie kupilem jak byla wyprzedaz bo za 110 brutto moglem miec taki full wypas, teraz demo drozsze.

Ewentualnie pathfinder, moze miec silnik 3.0 dci jak w infinity wiec 230km, tylko nie wiem jak z 4x4, czy mozna jezdzic po suchym czy nie.

Musze sie wybrac do salonu i zobaczyc tego nissana, nowka za wysoko na moje progi ale uzywki sa fajne w okolicach 100tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile kosztuje takie Pajero?

> Ja sie zastanawiam nad l200 sport ale sa juz tylko demo albo uzywki, w okolicach 100-110 tys z

> automatem, nawigacja. Ja jestem mega zadowolony z l200 i stad patrze w strone mitsubishi albo

> kolejnego l200 tylko juz nie pickupa albo pajero. Tylko myslalem ze pajero to 180 tys i mocno

> poza mozliwosciami.

Jakbyś coś z Mitsu potrzebował to wal na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.