Skocz do zawartości

Jakie wałki do fefnsastki są teraz w modzie?


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

> J.w.

> Można jeszcze dostac nowe światki 259 w "tej" przystępnej cenie?

> Jest coś jeszcze ciekawego o podobnych parametrach?

Daj sobie spokoj z wałkami swiatka wykonanie tragednia , zobacz oferte dbilas ja docelowo bede zakladal do swojego 1.4 , maja nowe ale maja tez szlifowane walki widzialem kiedys fotki szlifowanych i wykonanie super.

http://www.dbilas-shop.com/Produkte/Spor..._2994_2995.html

373 Euro komplet wałkow szlifowanych , musisz zdemontowac swoje odesłac im nastepnie oni odsylaja juz gotowe

W tej kasie nic lepszego nie dostaniesz bo nowe to miedzy 600-700 Euro czy Cat-cams , dbilas , Colombo bariani itd.

Generalnie w pl nie ma firmy ktora robi wałki dobrej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> J.w.

> Można jeszcze dostac nowe światki 259 w "tej" przystępnej cenie?

> Jest coś jeszcze ciekawego o podobnych parametrach?

Dawno temu montowalem walki heinricha czy jak mu tam bylo do 2,0DOHC wprawdzie ,ciezko bylo silnikiem przekrecic po dokreceniu mostkow zlosnik.gif

O powtarzalnosci ,czasach otwarcia itd nawet nie wspominam

Ostatnio montowalem w swojej bmce Catcamsy lepiej wykonane jak orginalne

i po dokrecniu mostkow silnik kreci dalej tak samo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się nazywa, Czuczu polecał, natomiast mi kiedyś nawet nie raczyli odpisać na relatywnie proste

> pytanie...

Inż Halczyński raczej nie odpisuje na maile bo nie ma czasu, dzwonić trzeba wink.gif

Z tego co wiem to zmienili adres ale to właśnie trzeba przez tel jak ktoś chce konkretnie tam pojechać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inż Halczyński raczej nie odpisuje na maile bo nie ma czasu, dzwonić trzeba

> Z tego co wiem to zmienili adres ale to właśnie trzeba przez tel jak ktoś chce konkretnie tam

> pojechać

Proszę Cię, jedyny zajęty na całym świecie? Odbieranie telefonów od marudzących co chwila przerywa pracę wymagającą skupienia i zabiera więcej czasu niż odpowiedzenie na parę maili przy porannej kawie. 1200 km w jedną stronę miałem se podjechać raz, a potem drugi raz po odbiór za x tygodni? screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno temu montowalem walki heinricha czy jak mu tam bylo do 2,0DOHC wprawdzie ,ciezko bylo

> silnikiem przekrecic po dokreceniu mostkow

> O powtarzalnosci ,czasach otwarcia itd nawet nie wspominam

> Ostatnio montowalem w swojej bmce Catcamsy lepiej wykonane jak orginalne

> i po dokrecniu mostkow silnik kreci dalej tak samo

Cena też mnie lekko zakręciła 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta tylko co one dają, takie szlifowanie to IMO połśrodek

oni je napawaja a nastepnie szlifuja widziales dane wałkow ?

Swiatka wałki to jest dopiero polsrodek tak jak kamil napisal dobre wałki to cat cams itd ale trzeba zaplacic , o firmie dbilas slyszalem tylko dobre opinie nie ma co porownywac ze swiatkiem. Producent niby zapewnia 10 km przyrostu na samych walkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wałek u Świątka do 8v płaciłem 1167zł (który jednak mi sie nie przyda grinser006.gif ), a jak pisałem wczesniej o wałki do 16v to napisał mi ze za 2000zł zrobi mi komplet.

jeżeli chodzi o Rewar to równiez pisałem maile i mieli mnie w odbycie, a Świątek sam poprosił o nr telefonu i dzwonil, nie musialem sie nawet fatygować grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za wałek u Świątka do 8v płaciłem 1167zł (który jednak mi sie nie przyda ), a jak pisałem

> wczesniej o wałki do 16v to napisał mi ze za 2000zł zrobi mi komplet.

> jeżeli chodzi o Rewar to równiez pisałem maile i mieli mnie w odbycie, a Świątek sam poprosił o nr

> telefonu i dzwonil, nie musialem sie nawet fatygować

Zgadza sie przed chwila sprawdzalem oferte na stronie swiatka to chce za walek 1000 zl czyli 2000 zl komplet cena tragedia cat cams czy inne wychodza niewiele drozej a roznica jakosci przepasc.

Np. Colombo-Bariani 618 Euro komplet , Dbilas 699 Euro komplet Catcams 650 Euro komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.