Skocz do zawartości

nie działa zamek od strony keirowcy FF MK II


grundi

Rekomendowane odpowiedzi

mamy jeden problem z nowym nabytkiem,

z uwagi na fakt że mamy tylko jeden kluczyk z pilotem chciałem sprawdzić czy działa zamek z kluczyka, i tu pierwsza niespodzianka,

okazało się że kluczyć ładnie wchodzi i..... własnie i nic więcej sie nie dzieje.... ani drgnie

czy koś przerabiał już podobny temat? czy jest n to jakiś sposób "nieinwazyjny" (odrdzewiacz i WD40 nie pomogły) czy zostaje mi tylko rozmontowanie dzwi dostanie się do zamka i mechaniczna naprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mamy jeden problem z nowym nabytkiem,

> z uwagi na fakt że mamy tylko jeden kluczyk z pilotem chciałem sprawdzić czy działa zamek z

> kluczyka, i tu pierwsza niespodzianka,

> okazało się że kluczyć ładnie wchodzi i..... własnie i nic więcej sie nie dzieje.... ani drgnie

> czy koś przerabiał już podobny temat? czy jest n to jakiś sposób "nieinwazyjny" (odrdzewiacz i WD40

> nie pomogły) czy zostaje mi tylko rozmontowanie dzwi dostanie się do zamka i mechaniczna

> naprawa?

Zakladam ze to jest klucz do tego wlasnie zamka. Jesli tak to zwyczajnie co dzien dwa podlewaj wd a najlepiej nafta. I probuj delikatnie ruszac. Czas powinien zrobic swoje. Jesli nie to rozbiorka ale do wiosny darowalbym sobie chociazaby ze wzgledu na niska plastycznosc tapicerki wnobecnych warunkach temperaturowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nadzieje, to jedyny zamek w tym aucie i oba klucze ( jeden z pilotem drugi bez) nie dzialaja, chcialem zrobic to teraz bo pilot jeszcze dziala ale kto wie co bedzie za chwile...

A dorobienie pilota z immo to koszt okolo 450 u mnie w miescie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taka nadzieje, to jedyny zamek w tym aucie i oba klucze ( jeden z pilotem drugi bez) nie

> dzialaja, chcialem zrobic to teraz bo pilot jeszcze dziala ale kto wie co bedzie za chwile...

> A dorobienie pilota z immo to koszt okolo 450 u mnie w miescie,

A w klapie nie masz zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W którym czasami pilot nie chce otworzyć zamka :-)

> A na poważnie... Czy wymiana mikrowlacznika w pilocie pomoże?

masz wrażenie, że nie styka? kup gotowy pilot i se przeprogramuj - to wcale nie trudne a bańkę od immo da się przełożyć. Nie wiem jak wygląda lutowanie micusa - pewnie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchać wyraźne kliknięcie ale nie ma realcji na otwarcie, zamkniecie i bagaznik działa, a

> otwieranie nie,

> Znalzlem na alledrogo takie cos, i jutro podjade do faceta odebrac i bede probowal przełożyć.

> Edit by Swiko:

> Poprawiłem linka .

pikuś panie, przelutować knefle i przełożyć bańkę od immo...chociaż jak pomyślę, i się skupię to wydaje mi się że możesz wykorzystać te część w której siedzi bańka, bo ona niezbt lekko wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3zl zaplacilem za 3 nowe switche,

15 zl za przelitowanie, i pilot dziala jak nowy,

Facet tez sie zaoferowal ze za 130 zl sprzeda kompletny kluczyk z pestka immo, i za kolejne 100 zl zaprogramuje

Wiec wychodzi ze za troche ponad dwie stówki bede mial drugi klucz z pilotem.

Dzieki za edycje, z telefonu wrzucałem stad problemy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3zl zaplacilem za 3 nowe switche,

> 15 zl za przelitowanie, i pilot dziala jak nowy,

> Facet tez sie zaoferowal ze za 130 zl sprzeda kompletny kluczyk z pestka immo, i za kolejne 100 zl

> zaprogramuje

ok.gif reszty nie trzeba ok.gif

zlosnik.gif

> Wiec wychodzi ze za troche ponad dwie stówki bede mial drugi klucz z pilotem.

> Dzieki za edycje, z telefonu wrzucałem stad problemy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.