Skocz do zawartości

Pytanko odnośnie bezpieczników za aku w SC 1.1 SPI


czarli123456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od czego są te cztery bezpieczniki jeden wiem że od wentyla a reszta? Mam problem SC pobiera mi na postoju 0.03 A prądu czy to dobry wynik jak jest u was aku trzyma mi pięć dn altek wporzo ładowanie ok bezpieczniki w kabinie sprawdzone. Co do tych bezpieczników za aku to dopiero po wyjęciu 60A pobór prądu wynosi 0.00 :-) pomożecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie mam porównania bo wcześniej nie mierzyłem a tobie ile pobiera na postoju

A skąd ja mam to wiedzieć - auto nigdy nie psuło aku (oprócz tego, że je właśnie w zeszłym tygodniu rozładowałem na własne życzenie do zera), bywa, że stoi tygodniami pod gołym niebem w zimnie i zawsze odpala od pierwszego strzału. To co będę wnikał... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam od czego są te cztery bezpieczniki jeden wiem że od wentyla a reszta? Mam problem SC pobiera

> mi na postoju 0.03 A prądu czy to dobry wynik jak jest u was aku trzyma mi pięć dn altek

> wporzo ładowanie ok bezpieczniki w kabinie sprawdzone. Co do tych bezpieczników za aku to

> dopiero po wyjęciu 60A pobór prądu wynosi 0.00 :-) pomożecie

0,02-0,03 to wynik najbardziej normalny.

Dopiero przy 0,06 auto nie odpala po 2 tygodniach stania pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam od czego są te cztery bezpieczniki jeden wiem że od wentyla a reszta? Mam problem SC pobiera

> mi na postoju 0.03 A prądu czy to dobry wynik jak jest u was aku trzyma mi pięć dn altek

> wporzo ładowanie ok bezpieczniki w kabinie sprawdzone. Co do tych bezpieczników za aku to

> dopiero po wyjęciu 60A pobór prądu wynosi 0.00 :-) pomożecie

W skrzynce bez. za auku:

EFI 20A - wtryski

IGN 40A - zapłon

J/B1 - skrzynka bezpieczników

Logo wiatraka 30A - wentylator smile.gif

Poza skrzynka:

J/B2 - pompa paliwa

Opcjonalnie:

ABS - jak wiadomo ABS

Logo kierownicy - wspomaganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W skrzynce bez. za auku:

> EFI 20A - wtryski

> IGN 40A - zapłon

> J/B1 - skrzynka bezpieczników

> Logo wiatraka 30A - wentylator

> Poza skrzynka:

> J/B2 - pompa paliwa

> Opcjonalnie:

> ABS - jak wiadomo ABS

> Logo kierownicy - wspomaganie

Tutaj wproawdził bym drobną poprawkę... bezpiecznik JB2 jest bezpiecznikiem obwodów dodatkowych i też jest opcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.