Skocz do zawartości

Uno 1.4


saj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chce dla młodego kierowcy coś zakupić. Co do uno mamy podobne zdanie, może być.

Znaleźliśmy fajne auto z opisu ogłoszenia oczywiście smile.gif

Uniaczek 1.4 99 rok przebieg aż niewiarygodny, podobno gość kupił od sąsaiada zza miedzy bo już przestał jeździć wiekowy Pan. Teraz po trzech latach sprzedaje.

Mamy go zobaczyć, proszę powiedzcie na co mamy patrzeć, jako laicy nie mamy doświadczenia.

Być może ktoś z nami pojedzie (gość miał uno), ale tego nie jestem jeszcze pewien.

Dzięki za pomoc waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przede wszystkim popatrzcie na blachę, a zwłaszcza na progi, podłogę, łączenie progów z podłogą,

> stan kielichów.

Dokładnie - wszystko co tu zostało wymienione trzeba sprawdzić bo może być różnie.

Jeśli blacha jest ok, silnik nie dymi na niebiesko ani ba biało (teraz to będzie dymił bo jest wilgotno i sporo pary leci zanim się rozgrzeje wydech) to resztę można tanio ogarnąć.

To jaki ten przebieg? Daj jakieś fotki z oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesteśmy po oględzinach z kolegą co miał uno kilka lat. Szału nie ma, przebieg na liczniku 53 tysiące, raczej nierealny patrząc na kierownicę i resztę, blacharka nie jest tragicznie, ale trzeba włożyć sporo, drzwi i próg wydaje się okej, ale błotniki lecą i dookoła wlewu paliwa.Mechanicznie to nie wiem, ale wydaje mi się ze przy tym przebiegu nie wymienia się uszczelki pod głowicą. Cała góra silnika jest "nowa". Cena 2600 i gość nie da się tknąć, wg nas raczej drogo. Co powiecie ?

post-10736-14352528330155_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jesteśmy po oględzinach z kolegą co miał uno kilka lat. Szału nie ma, przebieg na liczniku 53

> tysiące, raczej nierealny patrząc na kierownicę i resztę, blacharka nie jest tragicznie, ale

> trzeba włożyć sporo, drzwi i próg wydaje się okej, ale błotniki lecą i dookoła wlewu

> paliwa.Mechanicznie to nie wiem, ale wydaje mi się ze przy tym przebiegu nie wymienia się

> uszczelki pod głowicą. Cała góra silnika jest "nowa". Cena 2600 i gość nie da się tknąć, wg

> nas raczej drogo. Co powiecie ?

MOIM ZDANIEM

DROGO

Ja kupiłem P306 za 2500zł gdzie te auta miaja duży mniejszy problem z korozją... Nie mówiąc o komforcie jazdy ok.gif

SĄDZĄC po tym jak wygląda nadkole i wlew paliwa to raczej dół szału nie robi ok.gif

Czemu jest góra nowa?

Ktoś coś popsuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest właśnie dziwne hmm.gif

Proponowałem wizytę w ASO, ale pan zarobiony co dzień do 19.

Ewentualnie może podjechać na będącą koło niego stację diagnostyczną.

W tym że drogo się zgadzamy, ile byście mogli dać za tą igłę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jest właśnie dziwne

> Proponowałem wizytę w ASO, ale pan zarobiony co dzień do 19.

> Ewentualnie może podjechać na będącą koło niego stację diagnostyczną.

> W tym że drogo się zgadzamy, ile byście mogli dać za tą igłę

JA?

za uno... max 1000zl - 1500zł

1500zł to już z naprawdę dobrą blachą

EDIT

jak się miga od wizyty na SKP to może mieć coś na sumieniu

Dotychczas szukając dla siebie popierdółki do pracy za 3-4 tysie dzwoniłem i pytałem o wizytę na SKP

Nie było problemu

Igły nie wymagam... wymaganie czegoś takiego od auta za kwotę do 5 tysi jest chore

W KAŻDYM aucie jakie oglądałem było COŚ do ogarnięcia. W dobrych egzemplarzach to max 1000zł "zainwestowania" w nie na liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po wyglądzie różnych elementów pod maską (przewody elektryczne, bendix rozrusznika i osłonka przewodu na nim, węże gumowe czy poduszka silnika) można zakładać, że przebieg nie jest mocno naciągany - chyba, że sprzedający jest aż takim podaniempedantem, by wszystko tak ładnie wyglądało.

Mimo wszystko cena zbyt wysoka, bo silnik zniesie dużo i może mieć znacznie więcej przejechane, ale karoseria to podstawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.