Skocz do zawartości

Luty 2015 - spamujmy dalej


Rekomendowane odpowiedzi

> Obecny

> p.s jak się sprawuje cromka? We Wro bywasz, może jakieś spotkanie

> Będę teraz czw-niedz

Dobrze smile.gif wyszło łożysko w przednim kole do wymiany i chyba zamek w klapie bagażnika bo lampki nie banglaja smile.gif Ja do Wro chyba zjadę w piątek wiec śmiało można się spotkać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze wyszło łożysko w przednim kole do wymiany

czy objawy to huczenie czy coś jeszcze?

tak sobie wszedłęm na wiadomości:

Paliwko

mega

najwiecej orlenów i nawet (mega) shell.

na szcześćie choć nie tankuję - żadnego oszołoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie... Orlenów .... dobrze, że tankuję w Auchanie tam nie oszukują bo i tak na tym nie

> zarabiają

a jakiś czas temu zacząłem tankowanie na orlenie.

Ale orlen nówka sztuka więc na razie chyab dbają.

Ale w pobliżu mam tzn Craba.

Najtańsze paliwko w okolicy.

Niektórzy się śmieją - ale tata tankuje tam od 10 lat do pługa i juz ma 250 kkm nabite. Bezusterkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z baku zajęcia wymieniałem klocki hamulcowe z przodu i niestety czujnik już tego nie przeżył ... więc nabyłem czujnik od vectry C Dokładnie ten za 25 zł z przesyłką zlosnik.gif wszystko idealnie pasuje do Cromy po lifcie i tej z przed z tarczami 285 mm z przodu zlosnik.gif więc jak ktoś potrzebuje to proszę

Quote:

Producent MEYLE

Symbol 6145270000

Długość złącza ostrzegawczego [mm] 685 mm

Typ układu hamulcowego Hamulce tarczowe

Strona zabudowy Oś przednia

Numery OE GENERAL MOTORS 24427919

OPEL 62 38 230


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio z baku zajęcia wymieniałem klocki hamulcowe z przodu i niestety czujnik już tego nie

> przeżył ... więc nabyłem czujnik od vectry C Dokładnie ten za 25 zł z przesyłką wszystko

> idealnie pasuje do Cromy po lifcie i tej z przed z tarczami 285 mm z przodu więc jak ktoś

> potrzebuje to proszę

> Quote:

> Producent MEYLE

> Symbol 6145270000

> Długość złącza ostrzegawczego [mm] 685 mm

> Typ układu hamulcowego Hamulce tarczowe

> Strona zabudowy Oś przednia

> Numery OE GENERAL MOTORS 24427919

> OPEL 62 38 230

potwierdzam, mój też się rozpadł przy wymianie klocków, olałem temat jak zobaczyłem ile ori do Cromy kosztuje.

Byłem na wymianie oleju i kolega stwierdził że na 100% od VC spasuje i też w podobnych pieniądzach mi założył smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ferie zaliczone , niestety tylko tydzień . W górach mniej śniegu niż nad morzem hehe . Jak mile zostałem zaskoczony przez moją Cromkę , trasa 500 i parę kilometrów mieszana , ale więcej krajówki , trochę obwodnic i ..... 6,1 l przy średniej 69 km/h . Dla mnie szok do tej pory poniżej 7 l nie mogłem zejść . Jedyne co to ostatnie 2 tankowania to raz dolałem oleju T2 i raz jakiegoś uzdatniacza do diesla z inter marche .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obecny

> p.s jak się sprawuje cromka? We Wro bywasz, może jakieś spotkanie

> Będę teraz czw-niedz

obecny

spota czaby zrobic:)

wczoraj w ciagu 2 minut 2 cromaliny minalem:)

plaga nibawem

w wawie na parkingu 2 cromki yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś koło mnie na parkingu też stanęła. Jeszcze trochę i będzie ich jak Pasków w tdi.

Raczej nawet mimo niskich cen Cromek nam to nie grozi - PL to nie Italia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nawet mimo niskich cen Cromek nam to nie grozi - PL to nie Italia

bo u nas ino wieswageny debest i ałdiki w tedeiku:) 4 lata starsze o nalocie z kosmosu:) od dziadka hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba ma ferie ślunsk pojechał.

Pomorze właśnie kończy ferie zlosnik.gif

A tak nawiasem to my śpimy a tu yikes.gifyikes.gifyikes.gifyikes.gif nie wiedziałem, że wartość mojej Cromy spadła do poziomu paczki czipsów zlosnik.gif

Jest propozycja Cromy z 2005r MJTD z 150 KM i niespełna 200 tys km za 7,5 tyś zł

Quote:

Wartosc rynkowa brutto wy¿ej zidentyfikowanego pojazdu, okreslona na dzien wykonania opinii

wynosi:

7500 PLN

(słownie: siedem tysiecy piecset złotych)

Wartosc okreslono na podstawie:

- notowan wartosci rynkowych z katalogu "Pojazdy Samochodowe - Wartosci Rynkowe I-2015 "

zaakceptowanych przez wykonawce opinii,

- korekt majacych wpływ na wartosc pojazdu


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomorze właśnie kończy ferie

> A tak nawiasem to my śpimy a tu nie wiedziałem, że wartość mojej Cromy spadła do poziomu

> paczki czipsów

> Jest propozycja Cromy z 2005r MJTD z 150 KM i niespełna 200 tys km za 7,5 tyś zł

> Quote:

> Wartosc rynkowa brutto wy¿ej zidentyfikowanego pojazdu, okreslona na dzien wykonania

> opinii

> wynosi:

> 7500 PLN

> (słownie: siedem tysiecy piecset złotych)

> Wartosc okreslono na podstawie:

> - notowan wartosci rynkowych z katalogu "Pojazdy Samochodowe - Wartosci Rynkowe I-2015 "

> zaakceptowanych przez wykonawce opinii,

> - korekt majacych wpływ na wartosc pojazdu

WTF?????????????? icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poczytaj opis ekspertyzy i będziesz wiedział skąd taka wycena... generalnie mocno zaniedbany

> egzemplarz

Znam te opisy zlosnik.gif połowo to dupo...hron eksperta zlosnik.gif

Tak czy owak cena Cromek spada z każdą sekundą o 1 grosz hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam pisze

> Quote:

> stacyjka zapłonowa - wadliwe zamocowanie

> Na zdjęciach w miejscu stacyjki widać dziurę to gdzie oni tą stacyjkę upchali? Może w bagażniku

pewnei stwierdziliże ma byc pod prawa ręka obok kierownicy HAHAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnei stwierdziliże ma byc pod prawa ręka obok kierownicy HAHAH

Wymieniał ktoś świece żarowe w 1,9 120KM? Problematyczny dostęp, jakieś fotki są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem się z tym bawić, ale trochę problemów miałem z dostępem. Wolałem 50zł zapłacić i żeby to

> za mnie zrobili.

Masz na myśli wymianę w wersji 120KM czy 150KM ? smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 120, już wyczytałem, że jest bardziej problematyczna wymiana w 120tce

Zdecydowanie - dostęp niestety kiepski podobnie jak chociażby w JTD 115KM w Stilo .

Bez klucza nasadowego wahliwego z przedłużką się raczej nie obędzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie - dostęp niestety kiepski podobnie jak chociażby w JTD 115KM w Stilo .

> Bez klucza nasadowego wahliwego z przedłużką się raczej nie obędzie ...

z narzędziami raczej problemów nie ma - ojciec mechanik z tym że ciężarowy i wiecznie marudzi jak ma coś mi zrobić : grinser006.gif

A czy ktoś wymieniał ten plastikowy uchwyt trzymający podporę maski, chodzi mi o ten czerwony plastik mocowany w pasie czołowym w którym trzyma się podpora maski jak jest maska zamknięta. Pękły mi zaczepy w środku i pałąk jest luźny i się tłucze na dziurach i mnie to angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z narzędziami raczej problemów nie ma - ojciec mechanik z tym że ciężarowy i wiecznie marudzi jak

> ma coś mi zrobić :

> A czy ktoś wymieniał ten plastikowy uchwyt trzymający podporę maski, chodzi mi o ten czerwony

> plastik mocowany w pasie czołowym w którym trzyma się podpora maski jak jest maska zamknięta.

> Pękły mi zaczepy w środku i pałąk jest luźny i się tłucze na dziurach i mnie to

Ja wymieniałem ten plastik. Kupiłem a serwisie Fiata, kosztował 7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrali mi w motoryzacyjnym, parę zeta

o widzisz, w moim nie mieli. Poszukam w innym. Obsadzenie w pasie przednim jest kwadratowe czy okrągłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o widzisz, w moim nie mieli. Poszukam w innym. Obsadzenie w pasie przednim jest kwadratowe czy

> okrągłe?

Prostokąt

A może poszukaj u konkurencji, inne marki pewnie maja podobne mocowanie. Ja bylem w serwisie fiata bo ta mam najbliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Croma znalazła nowego właściciela buu.gifbuu.gifbuu.gif

mam nadzieję że nie wygonicie mnie z tego kącika bo było to jedne z lepszych autek którymi jeździłem (prawie 4 lata) a było ich już ze 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to Croma znalazła nowego właściciela

> mam nadzieję że nie wygonicie mnie z tego kącika bo było to jedne z lepszych autek którymi

> jeździłem (prawie 4 lata) a było ich już ze 20.

Dlugo sie sprzedawala, ale wazne ze w koncu sprzedana.

Mnie nie wygonili, to CIebie pewno tez nie zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.