Skocz do zawartości

Nubira brak kontrolki świateł


malyarni

Rekomendowane odpowiedzi

> Dziwne ze tak zrobili, ciekawe co kierowało konstruktorami wprowadzając takie rozwiązanie

Z moich doświadczeń w pracy zawodowej wynika że najprawdopodobniej to było tak:

- Przychodzi dyrektor generalny do biura konstrukcyjnego i mówi:

- Macie obniżyć koszty deski rozdzielczej o 10$ bo nam się założona marża na sztuce nie zgadza. Macie czas do jutra.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W lacetti brak kontrolki świateł mijania w sumie dobrze - nic na desce nie świeci

raz na noc zostawiłem tak auto na światłach , rano uffff ledwo odpalił laczek, trochę upierdliwe bo zapominałem zapalać w dzień i gasić po jeździe crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raz na noc zostawiłem tak auto na światłach , rano uffff ledwo odpalił laczek, trochę upierdliwe bo

> zapominałem zapalać w dzień i gasić po jeździe

Moje Lacetti automatycznie wyłączało światła po otwarciu drzwi hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje Lacetti automatycznie wyłączało światła po otwarciu drzwi

niestety u mnie na pozycyjne przełączało i w dzień jak spojrzałem na "wajchę" od świateł to wyłączyłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raz na noc zostawiłem tak auto na światłach , rano uffff ledwo odpalił laczek, trochę upierdliwe bo

> zapominałem zapalać w dzień i gasić po jeździe

Myślałem, że każda wersja lacia sama gasiła światła po wyjęciu kluczyka i otwarciu drzwi yikes.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żartujesz !? W Nubirze nie ma tej kontrolki i strasznie mnie to wk..... znaczy irytuje Co innego

> Cruze. Tam to w ogóle tęcza na zegarach

Mam ustawione na auto, i zmieniam tylko gdy chcę auto rozgrzać na parkingu, a nie chcę żeby w oczy się pracujący silnik rzucał i żeby akku doiło zlosnik.gif

Dla mnie świetna opcja - sam zapala, sam gasi, gdy chcę to mogę zgasić ręcznie, gdy chcę to mogę ręcznie zapalić - wszystko w jednym zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój se gasi po wyjęciu kluczyka

Mój nie gasił.

Pamiętam, że kiedyś wsiadłem do samochodu prawymi drzwiami, włączyłem zapłon by dosunąć szybę i światła nie zgasły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój nie gasił.

> Pamiętam, że kiedyś wsiadłem do samochodu prawymi drzwiami, włączyłem zapłon by dosunąć szybę i

> światła nie zgasły.

Bo żeby zgasły trzeba wyjąc kluczyk i otworzyć drzwi kierowcy - jeśli otworzymy drzwi od pasażera to światła będą się świecić.

Jeśli wyjmiemy kluczyk przy otwartych drzwiach kierowcy to światła zgasną po wyjęciu kluczyka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój nie gasił.

> Pamiętam, że kiedyś wsiadłem do samochodu prawymi drzwiami, włączyłem zapłon by dosunąć szybę i

> światła nie zgasły.

Prawidłowo. Po co jako pasażer grzebałeś w stacyjce ? hehe.gif

U mnie po wyjęciu kluczyka światła mijania gasną a postojowe palą się do momentu otwarcia drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.