Skocz do zawartości

regeneracja dwumasy/sprzęgła opinie?


slon

Rekomendowane odpowiedzi

> Kurde no tak jakoś wyszło, to się objawiało jak silnik rozgrzany i z 4 na 3 biegu...można było nie

> wyłapać. Mechanik powiedział, że sprzęgło się ciężej wciska, ale pochodzi. Co do dwumasy nie

> miał żadnych zastrzeżeń i nie było objawów

> Czy by coś stargował...sam nie wiem...w sumie ja wytargowałem 1500 zł i opony letnie po jednym

> sezonie (to tak stawiam, że ok 1000 zł 205/60/R15 z 2014 roku). Rorząd zmieniony przy 222.000

> 1700 zł (wymienił też rozrusznik, rozrząd razem z pompą wody itp - potwierdzałem w serwisie

> było), przegląd rejestracyjny zrobiony w styczniu no i olej z filtrami zmieniony 4 tys temu +

> wiązka czujników parkowania. Może by opuścił...może 300 zł a może nic. Nie cofnę. Grunt, że

> nie szpachlowóz a jak zainwestuje to może długo pojeździ. Oczywiście zmęczenie materiału

> psychicznego było...ja już oglądajać 14 auto w tym 5 na przeglądzie (kasa w błoto ale tylko

> teoretycznie) obniżyłem wymagania (były zbut wysokie jak na 9-10 letnie auta). Więc jak

> usłyszałem, że auto proste, nie ściąga, nie ma błędów, nie ma szpachli i jedzie do przodu to

> ogarnęło mnie szczęście zasłaniająć częściowo dociekliwość, która wyszła po wszystkim.

> Tak bywa...mogę chyba książkę o tym napisać

> Pozdrawiam

TAk jak napisałem-nie ma się co przejmować, wsadzisz to co stargowałeś i masz porządny, bezwypadkowy,serwisowany samochód.Szerokości 20.GIF A awarie...no cóż, trzeba pamiętać że to tylko mechanika i mogłeś nawet dobry kupić a pech chciał, że się zepsuło. Miałem kilka takich awarii, że np po zakupie skrzynia poleciała, 0 oznak, 0 powodów do myślenia że coś nie tak. Okazało się, że wypiął się taki pierscień zabezpieczający, pół wpadło do środka i po skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
12 godzin temu, tomasz_lach napisał:

Postawiłem na regenerację sprzęgła w swoim Oplu. Zleciłem to zadanie fachowcom z AVANTI i działa jak nowe. Myślę że dobra regeneracja sprawdza się tak samo jak zakup nowej części, a wychodzi taniej.

Nowe sprzęgla dwumasowe renomowanej firmy mają większe luzy niż zużyte wyjęte z auta😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic. Nie cofnę. Grunt, że nie szpachlowóz a jak zainwestuje to może długo pojeździ. Oczywiście zmęczenie materiału psychicznego było...ja już oglądajać 14 auto w tym 5 na przeglądzie (kasa w błoto ale tylko teoretycznie) obniżyłem wymagania (były zbut wysokie jak na 9-10 letnie auta). Więc jak usłyszałem, że auto proste, nie ściąga, nie ma błędów, nie ma szpachli i jedzie do przodu to ogarnęło mnie szczęście zasłaniająć częściowo dociekliwość, która wyszła po wszystkim.

Tak bywa...mogę chyba książkę o tym napisać http://forum3.autokacik.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

Pozdrawiam

No widzisz a trzeba było przyjść po moja Insignia ;-))) i jeszcze do tego by przebieg miała niższy ;-)))

A na serio co to za auto i ile wtedy dałeś...

 

Z rękojmi go z rękojmi ;-))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 17:32, Fili_P napisał:

No widzisz a trzeba było przyjść po moja Insignia ;-))) i jeszcze do tego by przebieg miała niższy ;-)))

A na serio co to za auto i ile wtedy dałeś...

 

Z rękojmi go z rękojmi ;-))))))

 

Hmm no tak z 5 lat minęło jak go miałem rok. Znajomy odkupił, z ciekawości zapytałem. Około 360 tys, jeździ i nawet nic się nie psuje więc najgorzej zwykle..nie trafiam 😉

Peugeot 407 SW 2005 rok z tego co kojarzę dałem hmm 13,7 ? Jakoś tak musiałbym umowy poszukać coś +- 14 tysi. 

Edytowane przez slon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 11:18, Waldek40 napisał:

Nowe sprzęgla dwumasowe renomowanej firmy mają większe luzy niż zużyte wyjęte z auta

No ale chyba nie wszystkie. Ja ma w SC II nowy komplet sprzęgła z dwumasą od LUKa od ok 35 kkm i jak na razie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.