Skocz do zawartości

Częći Rouville, pompa układu chłodzenia 1.9jtd.


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

spotkał się ktoś z problemami części zamiennych powyższego producenta? Słyszałem że ta firma tylko pakuje części, ale pakuje części w miare na dobrym poziomie np. INA, SKF? Pytam bo miesiąc temu wymieniałem kompletny rozrząd w 1.9jtd i dziś dostałem informacje że pompa wody przecieka oslabiony.gif Założyłem komplet, tzn rolke napinacz i pompe wody z Rouville. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> spotkał się ktoś z problemami części zamiennych powyższego producenta? Słyszałem że ta firma tylko

> pakuje części, ale pakuje części w miare na dobrym poziomie np. INA, SKF? Pytam bo miesiąc

> temu wymieniałem kompletny rozrząd w 1.9jtd i dziś dostałem informacje że pompa wody przecieka

> Założyłem komplet, tzn rolke napinacz i pompe wody z Rouville.

slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rouville jak wspomniales jest pakowaczem. Mozna rozne rzeczy w pudelku dostac. Ale slyszalem ze te pompy maja rozne problemy - zatarcia wirnika, oddzielenie sie wirnika od osci, rozszczelnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> spotkał się ktoś z problemami części zamiennych powyższego producenta? Słyszałem że ta firma tylko

> pakuje części, ale pakuje części w miare na dobrym poziomie np. INA, SKF? Pytam bo miesiąc

> temu wymieniałem kompletny rozrząd w 1.9jtd i dziś dostałem informacje że pompa wody przecieka

> Założyłem komplet, tzn rolke napinacz i pompe wody z

dokładnie miałem z tą pompą problem, po 2 miesiącach zobaczyłem wycieki płynu, zdjęcie osłony rozrządu ujawniło winę pompy

kupowane przez warsztat w intercarsie, złożona reklamacja, po miesiącu odpowiedź od firmy Rouville

po sprawdzeniu ................. pompa sprawna,

pół roku już jeżdzę na skf, wycieków nie stwierdzono

pompę Rouville wysłałem z listem wyjaśniającym do producenta, ale nie odezwali się do tej pory

więcej nic tej firmy nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni do reklamacji podchodza zawsze tak samo. Zeby koienta poslac na drzewo. Widzialem jak pompa wody rouville sie zatarla i uszkodzila rozrzad oraz silnik, a stanowisko ich bylo takie ze stwierdzili ewidentna wine montazu. Pompa dzialala 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oni do reklamacji podchodza zawsze tak samo. Zeby koienta poslac na drzewo. Widzialem jak pompa

> wody rouville sie zatarla i uszkodzila rozrzad oraz silnik, a stanowisko ich bylo takie ze

> stwierdzili ewidentna wine montazu. Pompa dzialala 6 miesiecy.

miałem w fabii zestaw rozrządu Rouville'a.Pompa padła po 28kkm . Reklamacja,zwrot gotówki i zakup zestawu Hepu.Rozrząd śmiga do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o rozrząd to Conti, Ina, SKF w takiej kolejności

Szkoda ze mój pasek contiego nie znał tej kolejności i strzelił po 2 latach i 50kkm.

Kupiony w IC wiec raczej orginal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda ze mój pasek contiego nie znał tej kolejności i strzelił po 2 latach i 50kkm.

> Kupiony w IC wiec raczej orginal...

Znam przypadek gdzie pasek Conti pękł po 30km, zamontowany idealnie wg zaleceń producenta, blokady, czujnik zegarowy, przyrząd do napinania itd. Oczywiście reklamacja to jak przebijanie głową muru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio dołączył do tego Gates, jego paski sygnowane są oryginalnym logo częsci Fiata.

Ostatnio ?

Chyba od zawsze smile.gif

Gates opracowywał i dostarczał napędy rozrządu dla Fiata (i nie tylko) od 50 lat przynajmniej, zresztą nieprzerwanie do dziś cool.gif

Bardziej doświadczonego producenta na tym polu raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.