Skocz do zawartości

Renault Espace 2.0T - opinie


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> ojciec powoli szuka czegoś "nowego" i wpadło mu w oko takie autko.

> Czy są tu posiadacze, wady, zalety?

> Ma oglądać TEGO.

> Coś Wam się rzuca w oczy (oprócz kręconego licznika )

> Dzięki za odp.

Mam też 2.0T w gazie, tyle że 2003 rok, (będę się pewnie pozbywał)

Jak to renówka z dużą ilością elektroniki bywa czasem kapryśna ale lepsze od tego auta jest tylko grand albo auto służbowe zlosnik.gif

nie potrafię znaleźć innego tak dużego, wygodnego, łatwego w prowadzeniu i manewrowaniu auta.

dobrze wyposażony, silnik pancerny, elektronika zawodna. jak nie trafisz trupa to będzie długo służył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że tak zapytam co Ci się działo z elektroniką? Bo tak wszyscy piszą a u mnie jak 3 lata używam

> Scenica to nic się nie dzieje ?

1) elektroniczna przepustnica, dwa razy regenerowana, nowa niedostępna, używka loteria.

2) padnięta pompa paliwa unieruchomiła auto na ~2 tygodnie

3) zegary lubią sobie mrugać

4) czujnik świateł/wycieraczek czasem nie zaskoczy i wycieraczki stają gdzie chcą

5) znowu coś się dzieje z elektronika bo wali błędem esp i trzyma obroty powyżej 3.5tys.

Poza tym auto idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> ojciec powoli szuka czegoś "nowego" i wpadło mu w oko takie autko.

> Coś Wam się rzuca w oczy (oprócz kręconego licznika )

> Dzięki za odp.

Od 2 lat mam w rodzinie takie wozidło w wersji Grand 140 KM, tylko, że duńskiej wersji ciężarowej .

> Czy są tu posiadacze, wady, zalety?

Auto posiada więcej zalet niż wad - mega pakowne, dobre przyśpieszenie jak na taki autobus, bardzo wygodne, świetnie się prowadzi, doskonała widoczność itd.

Pali średnio 12-13,5 l LPG, max 15l LPG

Z wad to duże zużycie oleum i strasznie buja podczas wiatrów przy większych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z trwałością zawieszenia/maglownica ?

> Silnik 2.0 dci ktoś użytkuje ?

> Pzdr

Mam 2,0 175KM automat grand.

Kupiony z renault przy 50kkm, teraz 90 (samochód jakiegoś dyrektora). Tylko leję ropę i raz wymieniłem tarcze przednie. Wiem, że zawieszenie było robione przed moim zakupem (przy ok. 40 kkm).

Samochód mega wygodny. Lubię go m.in. za to, że można 2 rowery wstawić do środka przy 4 osobach na pokładzie i że można narty przewieźć na podłodze pod fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.