Skocz do zawartości

Kia Sportspace - koncept


pawel182

Rekomendowane odpowiedzi

układałem się ostatnio w Optimie

W zależności od ustawienia waliłem głową w podsufitkę albo miałem max 1,5 cm zapasu (w pozycji półleżącej) - mam 192 cm

O ile samo auto mi się podoba, to zwyczajnie nie pasuję gabarytem. Ciekawe jak będzie w tym czyms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznaję, że Kia mnie mile zaskoczyła:

Tyl jakis taki klocowaty... jak w accordzie poprzedniej generacji...

Skojarzenia z alfa i dodgem

Fajnie ze cos probuja sami robic.... i kto by pomyslal ze jeszcze chwile temu stawialismy kijanke na rowni z lanosem... rozwijaja sie trzeba przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznaję, że Kia mnie mile zaskoczyła:

fajna kontynuacja/rozwoj Optimy... ciekawe jak bedzie wygladala wersja produkcyjna, ale ja jestem na TAK i bralbym grinser006.gif

PS. Optime tez bym wzial, bo cenowo wygladala rozsadnie wink.gif szkoda tylko ze budzet mialem polowe za maly wink.gif i wzialem uzywanego japonca smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie ze cos probuja sami robic.... i kto by pomyslal ze jeszcze chwile temu stawialismy kijanke

> na rowni z lanosem... rozwijaja sie trzeba przyznac

Kia to już w zasadzie europejska firma. Samochody są projektowane i produkowane w Europie. Picanto i Rio mają chyba najwięcej do zaoferowania w swojej klasie, Cee,d nie odstaje już od Golfa, Astry czy Focusa. Auris przy nim to prawie Lanos hehe.gif. Design Kia ma na dzisiaj pierwsza klasa! Powiedział bym nawet, że wiele rzeczy jest bardziej "przemyślane" i "wypas" w gratisie za który konkurencja każe sobie dopłacać jako opcje facepalm%5B1%5D.gif. Optima? - gdybym był targetem na tego typu samochód, kupił bym zamiast Passata, Insigni i tym podobnych.

Wracając do tego tytułowego Sportspace - jaki to segment? Passat/Insignia, czy jakiś rozlazły SUV typu X6? Ale jak widać nieźle im idzie, skoro mają kasę na takie fantazje ok.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i Rio mają chyba najwięcej do zaoferowania w swojej klasie, Cee,d nie odstaje już od Golfa,

> Astry czy Focusa. Auris przy nim to prawie Lanos . Design Kia ma na dzisiaj pierwsza klasa!

> Powiedział bym nawet, że wiele rzeczy jest bardziej "przemyślane" i "wypas" w gratisie za

Bez przesady jest drogo a nie oferuja nic wiecej niz konkurencja. Teraz dobra alternatywa jest np Nissan Pulsar. A ceed no coz ani silnikowo nie poraza ani wyposazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez przesady jest drogo a nie oferuja nic wiecej niz konkurencja. Teraz dobra alternatywa jest np

> Nissan Pulsar. A ceed no coz ani silnikowo nie poraza ani wyposazenie.

w klasie ceed nie oferuja, ale optima to mysle ze ma (jeszcze) calkiem niezly stosunek wypasu do ceny... w kazdym razie gdybym mial 120kpln do wydania na tego typu auto to rozwazalbym optime jako alternatywe dla avensisa czy nawet passata/insigni.

Powiem nawet ze rozwazalem zakup uzywki ale sie okazalo ze sensownego jeszcze nic nie ma - za krotko na rynku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w klasie ceed nie oferuja, ale optima to mysle ze ma (jeszcze) calkiem niezly stosunek wypasu do

> ceny... w kazdym razie gdybym mial 120kpln do wydania na tego typu auto to rozwazalbym optime

> jako alternatywe dla avensisa czy nawet passata/insigni.

> Powiem nawet ze rozwazalem zakup uzywki ale sie okazalo ze sensownego jeszcze nic nie ma - za

> krotko na rynku

Optima wygrywa wyposazeniem jednak silnikowo troche odstaje. A i archaiczna nawigacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Optima wygrywa wyposazeniem jednak silnikowo troche odstaje. A i archaiczna nawigacja.

dramatu nie ma ale porownuje z Avensisem w ktorym tez szalu z silnikami nie ma wink.gif

a co do nawigacji to... dziala, podobnie jak w Ave, ale obie szalu nie robia wink.gif - przy czym uwazam ze to jest raczej zaleta, bo bez cudowania doprowadzaja do celu wink.gif

PS. optima jechalem na jezdzie probnej, wiec moze po prostu navi mnie nie zdarzyla zirytowac wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Optima wygrywa wyposazeniem jednak silnikowo troche odstaje. A i archaiczna nawigacja.

Ja nie wiem jak oni to robią - Kio sceptyk powie, że zatrzymali się na poprzednim stuleciu grinser006.gif. Ale taki Cee'd 1,4/100 koni jedzie! 1,6/135 to już "pocisk" zlosnik.gif. W dodatku nie da się przekroczyć 7l/100km. Samochód trwały, bezawaryjny i bezkonfliktowy. Dzienne ledy zamiatają nawet te w Audi ok.gifbiglaugh.gif. Jedyny problem jaki tam widzę, to logo które mogli by zmienić, bo to KIA w jajku wygląda kijowo grinser006.gif i trochę lepszy PR zrobić na naszym rynku. Samochody są naprawdę o.k! Mam bezpośrednie porównanie do nowego Clio - samochód tańszy o tylko 5 tysięcy, a przepaść techniczna i użytkowa ogromna i nie do opisania! facepalm%5B1%5D.gif. Albo Clio powinno kosztować 30 tys. Albo Cee'd 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem jak oni to robią - Kio sceptyk powie, że zatrzymali się na poprzednim stuleciu . Ale

> taki Cee'd 1,4/100 koni jedzie! 1,6/135 to już "pocisk" . W dodatku nie da się przekroczyć

> 7l/100km.

Rozumiem jezdzisz mozemy ja tez jezdze mozemy sie razem onanizowac jakie to fajne auto... Ale silnik 1.4 nie ukrywam zly nie jest na tle konkurecji. Natomiast 1.6 wypada blado nawet w porownaniu z 1.2 Suzuki po prostu nie ma ochoty jechac. A reakcja na gaz jest ospala. Na papierze wyglada niezle ale w praktyce kupa.

>Samochód trwały, bezawaryjny i bezkonfliktowy. Dzienne ledy zamiatają nawet te w

> Audi . Jedyny problem jaki tam widzę, to logo które mogli by zmienić, bo to KIA w jajku

> wygląda kijowo i trochę lepszy PR zrobić na naszym rynku. S

Jak sprzedam swoje padlo to opisze ta legendarna niezawodnosc. Nie ma roku zeby cos na przegladzie nie wyszlo. Niby pierdoly ale jednak. Wraz z uplywem lat jest coraz gorzej ot przyklad z tego miesiaca pada pompa nowka 3k. Pozostaje regeneracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś czytałem że do Kia projektuje gość co grzebał przy ferarii i alfach. Efekty widać na

> obrazku powyzej moim zdaniem jest

dla kia rysują Shreyer, Bangle i de Silva. 1 i 3 to audi. a 2 to niesławne BMki smile.gif

a co do tego prototypu - zwykla współczesna papka bez wyrazu... szokuje na zdjęciach, podoba się jako prototyp - na ulicach jak tam trafi to opatrzy się w 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sprzedam swoje padlo to opisze ta legendarna niezawodnosc. Nie ma roku zeby cos na przegladzie

> nie wyszlo. Niby pierdoly ale jednak. Wraz z uplywem lat jest coraz gorzej ot przyklad z tego

> miesiaca pada pompa nowka 3k. Pozostaje regeneracja.

Pechowe masz to padło. Ja na swoją narzekam ale specjalnie się nie psuje. A jak zacznie to sprzedam bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla kia rysują Shreyer, Bangle i de Silva. 1 i 3 to audi. a 2 to niesławne BMki

> a co do tego prototypu - zwykla współczesna papka bez wyrazu... szokuje na zdjęciach, podoba się

> jako prototyp - na ulicach jak tam trafi to opatrzy się w 3 miesiące.

No właśnie, nie ma czym się podniecać, to prototyp, a wczoraj zaprezentowano nowe wszystkomające za małe pieniądze - Super B zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, nie ma czym się podniecać, to prototyp, a wczoraj zaprezentowano nowe wszystkomające za

> małe pieniądze - Super B

no! skoda po 3 generacjach modelu, zaczyna przypominać samochód. takze czekam z niecierpliwością na okolice 2030, jak wyjdzie im coś nawet "ładnego" nie wyglądające jak dla działkowca grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem jak oni to robią - Kio sceptyk powie, że zatrzymali się na poprzednim stuleciu . Ale

> taki Cee'd 1,4/100 koni jedzie! 1,6/135 to już "pocisk"

Powyzsze jest prawdziwe przez jakis tydzien, po przesiadce z CC700 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.