Skocz do zawartości

125 ccm Dla poczatkującego


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

> ale [rzeciez ta fotka jest juz w tym samym watku tylko wyzej....

Tamten z wcześniejszej fotki nie był mój wpysk.gif Był zbyt porysowany sciana.gif

Ten jest mój old.gifksiadz.gifikonka_photo2.gif

288269508-Zdj%EAcie325.jpg

grinser006.gif20.GIFhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratki.

20.GIF

> Zazdraszczam

> I jak pierwsze wrazenia?

Kilka rzeczy będę musiał poprzerabiać ale ogólnie rzecz biorąc to jestem bardzo zadowolony. Prowadzi się jak marzenie 893goodvibes.gif Siedzenie szerokie i wygodne - wprost idealne do dłuższych wypraw. Pozycja za kierownicą wymaga co prawda przyzwyczajenia ale to przyjdzie z kolejnymi kilometrami wink.gif Na razie jest ich jedynie 26 hahaha.gifzlosnik.gifgrinser006.gif Ale przyznam się, że w śnieżycy to się ciężko jedzie ksiadz.gifooniee.gif Ciekawostką jest to, że ma promień skrętu małego samochodu hahaha.gif O światłach awaryjnych to nawet nie będę wspominał, to jest to coś nowego dla mnie w jednośladzie. Podobnie jak amperomierz icon_eek.gif Czeka mnie dokręcanie śrubek i nakrętek, polerowanie chromów i ogólne czyszczenie, bo przez ostatnie 4 kilometry drogi do domu to jechałem po błocie i przez lat sick.gif To jazdy po lesie to ten sprzęt w ogóle się nie nadaje - zbyt wielki jest i zbyt nisko zawieszony hahaha.gif Ogólnie rzecz jednak biorąc to jestem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać kolejnej jazdy food.gif270635636-JUMP2.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co chcesz przerobic?

Dźwignia zmiany biegów jest nieco za krotka i trzeba to poprawić wink.gif Dodatkowo jej ułożyskowanie pozostawia wiele do życzenia sciana.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie poddalem co do Varaderki... juz nawet jakiea kymco skuterki i junaki bylem ogladac.... ale trafilem na cos takiego

co myslicie?

http://olx.pl/oferta/hyosung-gt-125-come...d_at=1016302735

http://youtu.be/LUcQHmHqqPo

http://youtu.be/HBiMLKTJOq0

http://youtu.be/EdiRBLNdMkQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez doszedłem do tego etapu. Romety i Junaki to takie "komarki", jakieś takie małe toto. Ładne, nowe, tanie, z gwarancją, ale No właśnie małe. Zostaje varadero albo Hyosung.

Na Allegro jest koleś z Inowrocławia co sprzedaje to z silnikiem 250 w ramie 125... Ja mam zawrót głowy. Z netu to fajnie jeszcze się prezentuje ajs nac 12, ale u nas nie do dostania, chyba, że pod inną nazwą. Ktoś cos?

Co robić? Co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez doszedłem do tego etapu. Romety i Junaki to takie "komarki", jakieś takie małe toto. Ładne,

> nowe, tanie, z gwarancją, ale No właśnie małe. Zostaje varadero albo Hyosung.

> Na Allegro jest koleś z Inowrocławia co sprzedaje to z silnikiem 250 w ramie 125... Ja mam zawrót

> głowy. Z netu to fajnie jeszcze się prezentuje ajs nac 12, ale u nas nie do dostania, chyba,

> że pod inną nazwą. Ktoś cos?

> Co robić? Co wybrać?

Wez nic nie mów....

jeszcze kwestia dwucylindrowej V-ki w stosunku do jednocylindrowca

250 mnie nie intersi...

skonczy sie tym ze do jasla pojade po kymco agility kolegi albo bielmatiza znowu bede meczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skonczy sie tym ze do jasla pojade po kymco agility kolegi albo bielmatiza znowu bede meczyl

zlosnik.gif już żonce podsyłałem co bym chciał

link

jakby się zgodziła to kymkacz już dawno by poszedł do ludzi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wez nic nie mów....

> jeszcze kwestia dwucylindrowej V-ki w stosunku do jednocylindrowca

> 250 mnie nie intersi...

> skonczy sie tym ze do jasla pojade po kymco agility kolegi albo bielmatiza znowu bede meczyl

Kymco jest oki, totalnie bezawaryjny w moim przypadku.

Mój się sprzedał dosyć szybko ok.gif Czy podobnie było by z Rometem... smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez doszedłem do tego etapu. Romety i Junaki to takie "komarki", jakieś takie małe toto. Ładne,

> nowe, tanie, z gwarancją, ale No właśnie małe. Zostaje varadero albo Hyosung.

> Na Allegro jest koleś z Inowrocławia co sprzedaje to z silnikiem 250 w ramie 125... Ja mam zawrót

> głowy. Z netu to fajnie jeszcze się prezentuje ajs nac 12, ale u nas nie do dostania, chyba,

> że pod inną nazwą. Ktoś cos?

> Co robić? Co wybrać?

Ewentualnie jakiś cruiser 125. Są długie, dobrze wyglądają i można je kupić w ramach przewidzianego budżetu - 3 000-15 000 grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej Honda Shadow 125 Albo Honda Rebel 125 Ewentualnie Junak M16, Zipp Raven 125 itp

do w 70% czasu przeciskania sięw korku wolałbym jednak coś co ma mniej zrelaksowana pozycję... co do tego co się podoba tak w ogóle to tak shadowka kiedyśtam docelowo pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uczulenie na suzuki czy za stara konstrukcja?

Za krótki i nieco zbyt archaicznie wyglądający motocykl. Mam 202 cm wzrostu, więc przy zakupie w ogóle nie brałem takiego małego Suzuki pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np?

> i gdzies ty widzial cos sensowengo za 3kzł?

Nie napisałem, że sprzęt będzie w sensownym stanie a jedynie, że w tej cenie da się kupić motocykl na chodzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy tym wzroście jak nie wiaderko to może TDR 125? Pozostałe sprzęty będą wyglądać jak

> motorowerki.

Ciekawy, dzięki 20.GIF Przyznam się, że nie wiedziałem o jego istnieniu wink.gif Co prawda ja już kupiłem ale jak mi się mój Dark Star znudzi, to może poszukam takiego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serio mowisz? W necie ludzie narzekali m.in.na silniki...???

Mówię jak najbardziej serio, do żadnego sprzęta nie mam takiego zaufania jak do Rometa, zjeździłem nim całą PL, a nawet zahaczyłem o Litwę, Słowację i Czechy.

Części tanie jak barszcz, co jakiś czas coś się psuje, ale nigdy w sposób uniemożliwiający dalszą jazdę, do tego jest ekonomiczny w eksploatacji i zakupie (oczywiście brać używkę, bo sprzedawane są z symbolicznym przebiegiem za cenę 30-40% nówki)

Swego czasu używałem go jako służbówki wożąc części w hurtowni po 3city i cały sezon przejeździł praktycznie bez żadnego serwisowania (bo garaż mam 200km dalej od Gdańska), a codziennie musiał robić po 100 lub więcej km, obciążony mega bagażem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.