Skocz do zawartości

Ile złamał przepisów


Bolo_3M

Rekomendowane odpowiedzi

> Pirat ...Niedługo puszczenie baka przy otwartym oknie nazwane zostanie złamaniem konwencji

> genewskiej o zakazie broni biologicznej.

Własnie w ten sposób gość wyszedł mi na czołówkę, na obwodnicy brzegu. Stretviev google.

Skręciłem sobie spokojnie w lewo na środkowy pas rozbiegowy. Tak jak ta Cosa na fotkach google. Jadące dwa auta z mojej lewej skręcały w prawo skąd wyjeżdżałem. Trzeci postanowił ich wyprzedzić pasem rozbiegowym dla przeciwnego kierunku. Na szczęście zdążyłem się zatrzymać, a gość zmieścił się. Minę miał jakby mu zwieracze miały puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Własnie w ten sposób gość wyszedł mi na czołówkę, na obwodnicy brzegu. Stretviev google.

> Skręciłem sobie spokojnie w lewo na środkowy pas rozbiegowy. Tak jak ta Cosa na fotkach google.

> Jadące dwa auta z mojej lewej skręcały w prawo skąd wyjeżdżałem. Trzeci postanowił ich

> wyprzedzić pasem rozbiegowym dla przeciwnego kierunku. Na szczęście zdążyłem się zatrzymać, a

> gość zmieścił się. Minę miał jakby mu zwieracze miały puścić.

Ale zauważyłeś różnię w otoczeniu, spodziewanych prędkościach, prędkości "pirata" i takie tam?

Chodzi o to, że facet i owszem, złamał przepisy, ale popełnił pierdołę, a napisali jak by 100 wsi spalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale zauważyłeś różnię w otoczeniu, spodziewanych prędkościach, prędkości "pirata" i takie tam?

> Chodzi o to, że facet i owszem, złamał przepisy, ale popełnił pierdołę, a napisali jak by 100 wsi

> spalił.

Opis jak zwykle nieadekwatny do czynu. Mam powody by ostro oceniać takie "pierdoły". Około 20 lat temu moja kuzynka zginęła bo ktoś wymusił pierwszeństwo w Warszawce. Miała 18 lat i prawo jazdy kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale zauważyłeś różnię w otoczeniu, spodziewanych prędkościach, prędkości "pirata" i takie tam?

> Chodzi o to, że facet i owszem, złamał przepisy, ale popełnił pierdołę, a napisali jak by 100 wsi

> spalił.

mógł nawet nie zauważyć. oczywiście powinien.

szok i niedowierzanie. dobrze , że kamerkowicz zachował zimną krew i nie wezwał chłopców z AT, CSI i prokuratora facepalm%5B1%5D.gif

wniosek jest jeden. kamery są zbyt tanie. każdy głupek może zostać "reżyserą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pirat ...Niedługo puszczenie baka przy otwartym oknie nazwane zostanie złamaniem konwencji

> genewskiej o zakazie broni biologicznej.

Piszesz tak dlatego, że na codzień widzisz o wiele niebezpieczniejszych debili. Gdyby gość tak zrobił u mnie na wsi to pewnie straciłby prawo jazdy na co najmniej 3 miesiące, wpis do prawa jazdy "dangerous driving", ewentualnie, gdby sędzia miał dobry humor, to "careless driving" i wpis pozostaje w prawie jazdy na długie lata, droższe ubezpieczenie, trudności w znalezieniu pracy jako kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz tak dlatego, że na codzień widzisz o wiele niebezpieczniejszych debili. Gdyby gość tak

> zrobił u mnie na wsi to pewnie straciłby prawo jazdy na co najmniej 3 miesiące, wpis do prawa

> jazdy "dangerous driving", ewentualnie, gdby sędzia miał dobry humor, to "careless driving" i

> wpis pozostaje w prawie jazdy na długie lata, droższe ubezpieczenie, trudności w znalezieniu

> pracy jako kierowca

Pisząc o tym gościu "pirat" zamiast refleksji pismak wzbudził jedynie salwy śmiechu ... z pismaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wniosek jest jeden. kamery są zbyt tanie. każdy głupek może zostać "reżyserą"

To nie to. Po prostu do tej pory nie było wiadomo jak różni są ludzie i jak inaczej odbierają rzeczywistość. Widywałem też na YT filmy pokazujące zmianę pasa opisane jako "zajechał drogę, chciał wymusić odszkodowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opis jak zwykle nieadekwatny do czynu. Mam powody by ostro oceniać takie "pierdoły". Około 20 lat

> temu moja kuzynka zginęła bo ktoś wymusił pierwszeństwo w Warszawce. Miała 18 lat i prawo

> jazdy kilka miesięcy.

No tak, to faktycznie wpływa na ocenę sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.