Skocz do zawartości

Dystanse


kamilmm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

sezon letni zaraz się zacznie i chciałbym się przygotować do założenia nowych felg (ET37, 6J) i opon (195/45/15).

288276360-uno.jpg

Ale wracając do sedna sprawy - aktualnie mam założone dystanse z tyłu 7 mm i będę potrzebował większe, bo mi obciera koło od wewnątrz o plastikowe nadkole. Wydaje mi się, że przy tym setupie najlepsze rozwiązanie to 12 mm z kołnierzem centrującym. Pytanko takie - czy komuś udało się uzyskać efekt nieobcierania przy zostawieniu plastikowych nadkoli? Jeśli tak to prosiłbym o podanie ET felgi, szerokości dystansu.

post-143967-14352529089_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No mnie też ten setup działał . Tylko teraz kapeć trochę większy jest

plastikowe nadkole da się modelować po podgrzaniu i dostosować odpowiednio

ps. umyłbyś go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> sezon letni zaraz się zacznie i chciałbym się przygotować do założenia nowych felg (ET37, 6J) i

> opon (195/45/15).

> Ale wracając do sedna sprawy - aktualnie mam założone dystanse z tyłu 7 mm i będę potrzebował

> większe, bo mi obciera koło od wewnątrz o plastikowe nadkole. Wydaje mi się, że przy tym

> setupie najlepsze rozwiązanie to 12 mm z kołnierzem centrującym. Pytanko takie - czy komuś

> udało się uzyskać efekt nieobcierania przy zostawieniu plastikowych nadkoli? Jeśli tak to

> prosiłbym o podanie ET felgi, szerokości dystansu.

CZYTA i się uczy. zejdź dystansem do ET 23 jak napisane jest w tym wątku i będzie gitara grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 195/45 R15 felgi 7Jx15 ET 30 felgi Borbet model A założone na próbę z tyłu i od środka o plastikowe

> nadkola nie obcierało. Może opalarką nadkola nieco przeprofiluj?

Spoko dzięki za podpowiedzi - założę dystanse 15 mm i powinno być ok wink.gif.

A brudny bo to nie jest samochód zlotowy tylko i wyłącznie - używam go wbrew pozorom na co dzień ;P.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak będzie przy feli 7''/ET37 16'' ,do tej pory jezdzilem na 185/55R14 tylko kompletnie nie

> wiem nic o parametrach starych felg...

Przy tym ET i 7" z tyłu nawet pewnie nie dokręcisz koła dobrze, bo felga oprze się o belkę raczej, tak przynajmniej miałem przy 15" felgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy tym ET i 7" z tyłu nawet pewnie nie dokręcisz koła dobrze, bo felga oprze się o belkę raczej,

> tak przynajmniej miałem przy 15" felgach.

Lepiej jak sie oprze niz bym musial poszerzac bude wink.gif Dystansy mam pod dostatkiem 893goodvibes.gif

Majker widać słabo obserwujesz mój wątek na Unofanach hehe

Hankook K107 195/40R16 grinser006.gif

Średnicowo koło będzie tylko 5mm większe od dotychczasowego 185/55R14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej jak sie oprze niz bym musial poszerzac bude Dystansy mam pod dostatkiem

> Majker widać słabo obserwujesz mój wątek na Unofanach hehe

> Hankook K107 195/40R16

> Średnicowo koło będzie tylko 5mm większe od dotychczasowego 185/55R14

Ostatnio często jestem coś w Radomiu... 270751858-jezyk.gif Kiedy wracasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.