Skocz do zawartości

Formula 1 w TV


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

> A w trakcie sezonu 2014 zrezygnowałem z HBO, żeby mieć Polsat Sport Extra i F1 w nim...

> Żeby nie było to WRC też oglądam i RX lubię popatrzeć i WTCC, ale F1 to już kilkuletnie

> przyzwyczajenie

Ja już z 20 lat oglądam, jak nie będzie w Polsacie to lipa... ale na pewno się nie poddam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie gdzie w tym roku mozemy ogladac formule ?? Bo patrze na kanaly polsatu i brak jakiejkolwiek

> informacji o transmisji.

Myślałem że jak co roku pepiki na TV NOVA będą transmitować,

ale też nie ma na ich programie żadnej wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja już z 20 lat oglądam, jak nie będzie w Polsacie to lipa... ale na pewno się nie poddam

Ja oglądam od czasów kiedy w F1 pojawił się młody kierowca z niemiec jeżdżący żółto-niebieskim bolidem - ten co później przemalował bolid na czerwono i "parę" razy wygrał wyścig grinser006.gif

Kiedyś w Polsacie nie było, to się oglądało na RTL. Nie ma w Polacie teraz, to trzeba będzie wrócić do kombinowania jak kiedyś smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja oglądam od czasów kiedy w F1 pojawił się młody kierowca z niemiec jeżdżący żółto-niebieskim

> bolidem - ten co później przemalował bolid na czerwono i "parę" razy wygrał wyścig

> Kiedyś w Polsacie nie było, to się oglądało na RTL. Nie ma w Polacie teraz, to trzeba będzie wrócić

> do kombinowania jak kiedyś

No ja też na RTL oglądałem zlosnik.gif po cichu jednak liczę na Polshit wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/fo/Formula-1-Nadal-Na-Sportowych-Antenach-Polsatu/index.html

No super smile.gif w sumie inaczej być nie mogło zlosnik.gif firma która sprzedaje prawa do transmisji w Polsce nie miała żadnych chętnych stacji poza Polsatem, więc ten negocjował jak najniższą cenę. Musieli sprzedać prawa do transmisji bo inaczej nic by nie zarobili oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Haha właśnie usłyszałem w Polsat Sport, że F1 będą pokazywać! Ekstra!

W kablówce jeszcze nie zaktualizowali programu i nie da się ustawić nagrywania - trza będzie wstać wcześnie angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam polsatu sport.........

> Gdzie na necie będzie ?

Ja cały ubiegły sezon obejrzałem na Ipla. Ten też zamierzam, rejestrujesz, logujesz, płacisz 6,90zł za wyścig i oglądasz w spokoju, nic nie tnie, rozdzielczość dobra. Na skysports, czy soccer.live jest za darmo, ale gorszej jakości, lubi przycinać i strony te wpuszczają syf do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja cały ubiegły sezon obejrzałem na Ipla. Ten też zamierzam, rejestrujesz, logujesz, płacisz 6,90zł

> za wyścig i oglądasz w spokoju, nic nie tnie, rozdzielczość dobra. Na skysports, czy

> soccer.live jest za darmo, ale gorszej jakości, lubi przycinać i strony te wpuszczają syf do

> kompa.

O! Faktycznie jest. - 6,90 nie majątek, będzie można tam oglądać wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O! Faktycznie jest. - 6,90 nie majątek, będzie można tam oglądać

Polecam, obejrzałem w ubiegłym sezonie wszystkie GP na Ipla. Jedna rada, nie płacić kartą, tylko normalnym przelewem online. Dwa razy płaciłem kartą i musiałem ponownie zrobić przelew , bo nie wygenerowało kodu. Po przelewie kod dostaję od razu. Na jednym GP było tak, że Ipla uruchomiła transmisję dopiero jak ruszyło okrążenie formujące, wszystkie inne wyścigi zaczynały się normalnie, czyli najpierw studio i później jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam, obejrzałem w ubiegłym sezonie wszystkie GP na Ipla. Jedna rada, nie płacić kartą, tylko

> normalnym przelewem online. Dwa razy płaciłem kartą i musiałem ponownie zrobić przelew , bo

> nie wygenerowało kodu. Po przelewie kod dostaję od razu. Na jednym GP było tak, że Ipla

> uruchomiła transmisję dopiero jak ruszyło okrążenie formujące, wszystkie inne wyścigi

> zaczynały się normalnie, czyli najpierw studio i później jazda.

Również polecam- w zeszłym sezonie też kilka wyścigów obejrzałem w Ipli, płaciłem przez sms i żadnych problemów z kodem czy czymś innym nie było. Tylko cena wyższa- coś ok 10zł przy płatności SMS jak się mylę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.