Skocz do zawartości

Jak zdjąć stacyjke?


gajos120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Padła mi stacyjka, i problem jaki napotkałem to jak ją zdjąć?

Mam już na wymianę drugą ale nie moge zdjąć mojej

Trzyma się ona na dwóch nitach i najłatwiej było by to szlifierką uciąć ale jest tam tak mało miejsca, że raczej nic z tego bez rozwalenia wszystkiego wokół

wpadłem na pomysł, że może spróbuje to rozwiercić, co o tym myslicie?

z jakiego w ogole materiału są te nity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Padła mi stacyjka, i problem jaki napotkałem to jak ją zdjąć?

> Mam już na wymianę drugą ale nie moge zdjąć mojej

> Trzyma się ona na dwóch nitach i najłatwiej było by to szlifierką uciąć ale jest tam tak mało

> miejsca, że raczej nic z tego bez rozwalenia wszystkiego wokół

> wpadłem na pomysł, że może spróbuje to rozwiercić, co o tym myslicie?

> z jakiego w ogole materiału są te nity?

to nie są nity a sruby, zrywa się główkę od przykręcania po założeniu, żeby nie było łatwo tego wymienić w razie kradzieży auta, a jak to zrobic, to niestety nie wiem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie są nity a sruby, zrywa się główkę od przykręcania po założeniu, żeby nie było łatwo tego

> wymienić w razie kradzieży auta, a jak to zrobic, to niestety nie wiem

tam nie ma główki żadnej, to jest płaskie, jeszcze nie zdjąłem kierownicy, ale zdejmę i może podejdę jakąś szlifierką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tam nie ma główki żadnej, to jest płaskie, jeszcze nie zdjąłem kierownicy, ale zdejmę i może

> podejdę jakąś szlifierką

czytaj ze zrozumieniem... to są śruby, ale mają u*ebaną główkę zeby klucza zadnego tam nie nalozyc po przykreceniu, dlatego jej nie widziesz... w zestawie z nową stacyjką dostajesz nowe sruby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w zestawie z nową stacyjką dostajesz nowe

> włśnie z nowa.. hehe kupiłem używkę bo nowa to już z 1/5 wartości auta, biorę się za to i dam znać

> jak poszło, dzieki za odp

a ze stacyjka nie masz kolumny kieorwniczej? zazwyczaj takie cso cale sprzedaja zeby sie nie bawic wlasnie w odkrecanie i przykrecanie stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ze stacyjka nie masz kolumny kieorwniczej? zazwyczaj takie cso cale sprzedaja zeby sie nie bawic

> wlasnie w odkrecanie i przykrecanie stacyjki

a no mam samą stacyjkę, już temat załatwiony, szlifierka poszła w ruch i poszło ale dalej się zastanawiam jak to się odkręca w bardziej cywilizowany sposób a nie taki chamski:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no mam samą stacyjkę, już temat załatwiony, szlifierka poszła w ruch i poszło ale dalej się

> zastanawiam jak to się odkręca w bardziej cywilizowany sposób a nie taki chamski:D

raczej nie ma na to innej "cywilizowanej" metody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.