Skocz do zawartości

Scenic vin


sowa92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że biodegradacja meganoscenica przebiega w lawinowym tempie, rozglądam się za kolejnym bolidem. Znalazłem scenica rocznik '00 nr vin VF1JA04N222741447. Nie chcę, żeby wypasione wyposażenie przytępiło moją czujność wink.gif, stąd prośba. Czy jakaś dobra dusza poratuje informacjami na temat historii tego sprzętu?

Dzięki.

Pozdrawiam.

sowa92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jako że biodegradacja meganoscenica przebiega w lawinowym tempie, rozglądam się za kolejnym

> bolidem. Znalazłem scenica rocznik '00 nr vin VF1JA04N222741447. Nie chcę, żeby wypasione

> wyposażenie przytępiło moją czujność , stąd prośba. Czy jakaś dobra dusza poratuje

> informacjami na temat historii tego sprzętu?

> Dzięki.

> Pozdrawiam.

> sowa92

1010 razy pisałem: zadzwonić do ASO Modlińska Warszawa i grzecznie pogadać. Mi podali historię przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1010 razy pisałem: zadzwonić do ASO Modlińska Warszawa i grzecznie pogadać. Mi podali historię

> przez telefon...

Albo pech, albo jednak nie byłem dość grzeczny wink.gif - informacja - cena 30zł, wymagana obecność osobista smile.gif

Pozdrawiam.

sowa92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo pech, albo jednak nie byłem dość grzeczny - informacja - cena 30zł, wymagana obecność

> osobista

Trzabyło zagadać, że jak już kupisz to podjedziesz do nich na przegląd. smile.gif

Ja czasami do nich podjeżdżam, a to żeby żarówkę wymienić a to kupić wycieraczki... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O, to błędnie założyłem, że jeśli będą wpisy ASO, to i w system je wklepali?

to zależy. Jeśli mowa o aucie z niemiec, to jesli robił w ASO Renault, to w systemie są, jeśli robił u tzw partnera Renault (czyli serwis, który obsługuje oficjalnie renault i inne marki) to w systemie nie ma, a pieczątki ze znaczkiem renaulta będą (wtedy możesz sobie cyknąć foto pieczątki poszukać na streetview miasta i ulicy i zobaczyć czy ten serwis w ogóle istnieje, pewnie też ma swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zależy. Jeśli mowa o aucie z niemiec, to jesli robił w ASO Renault, to w systemie są, jeśli

> robił u tzw partnera Renault (czyli serwis, który obsługuje oficjalnie renault i inne marki)

> to w systemie nie ma, a pieczątki ze znaczkiem renaulta będą (wtedy możesz sobie cyknąć foto

> pieczątki poszukać na streetview miasta i ulicy i zobaczyć czy ten serwis w ogóle istnieje,

> pewnie też ma swoją stronę.

Ha, człowiek ciągle się uczy ok.gif Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kto bogatemu zabroni

Ale przy okazji np. takiej wymiany żarówki wpisują przebieg do bazy danych. Następny właściciel będzie mógł sprawdzić (tak jak ja sprawdziłem przed kupnem), że nie kręcony. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale przy okazji np. takiej wymiany żarówki wpisują przebieg do bazy danych. Następny właściciel

> będzie mógł sprawdzić (tak jak ja sprawdziłem przed kupnem), że nie kręcony.

smile.gif

Nooo smile.gif pewnie tak smile.gif

Przed pierwszym przeglądem w Polsce na którym wpisują już przebieg można duuuużo zmienić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.