Skocz do zawartości

Sprężyny tył - Croma 1.9 150 km


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

No i pękła sobie sprężyna lewy tył frown.gif

Dedykowanej do Cromy nie znalazłem poniżej 215 zł - trochę dużo.

Do Vectry C można kupić za 60 zł.

I pytanie. Czy będą pasowały sprężyny z Vectry ? Czy ktoś to przerabiał już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem ostatnio 2 strony. Niestety 150PLN to najlepsza cena jaką znalazłem za KYB. Myślałem że pęknięta była tylko jedna ale przy wymianie druga też była uszkodzona w podobny sposób - końcowe 1.5 zwoju (notabene nic nie wskazywało na to, że sprężyny są pęknięte i jeździło się całkiem normalnie). Na przód są te same co do SIGNUM i Vectry i są po 80-120 PLN ale tył to w cenie ok 150 PLN czy od Vectry pasują - wszędzie twierdzili, że nie.

Tu masz po 151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właściwie to już zamówiłem pomierzę jak przyjdą.

> Jak wymiarowo będzie to samo to zakładam

Pasują o ile zamówiłeś do VC kombi

Różnica jest w tym, że nie mają tych ciękich zwoji na górze i dole.

Autko staje się "ciut" sztywniejsze co się przekłada na komfort frown.gif jazdy w nieznacznym stopniu, za to na zakrętach się tak mocno nie przechyla co za tym idzie można agresywniej drive.gif w zakręty wchodzić i to chyba wszystkie różnice yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci linka do sprężyn po 151 PLN dedykowanych do Cromy firmy KAYABA czy na prawdę warto się tak bawić dla kilku złotych i kombinować z przymierzaniem, odsyłaniem itd? Jakby były to zamienne sprężyny to producent dałby ten sam nr produktu, widocznie różnią się jakimiś parametrami i dla tego inne są do VC i inne do Cromy. Nie szkoda Ci czasu na takie zabawy? Samochód teraz stoi czy jeździsz z pękniętą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to plaga.

wczoraj mech tez mi oznajmił że mam 2 pęknięte.

A nic się nie tłucze w zakrętach nie buja.

> Witam,

> No i pękła sobie sprężyna lewy tył

> Dedykowanej do Cromy nie znalazłem poniżej 215 zł - trochę dużo.

> Do Vectry C można kupić za 60 zł.

> I pytanie. Czy będą pasowały sprężyny z Vectry ? Czy ktoś to przerabiał już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dałem Ci linka do sprężyn po 151 PLN

Co się złościsz ... Przeczytałem to po północy i chyba spałem bo nie widziałem linka ...

Tamte jadą spowrotem do hurtowni - a te KYB udało się zamówić na miejscu po 160 ... ciekawe bo wcześniej były tylko takie za 270 grinser006.gif

Pękł ostatni zwój więc jeżdżę - omijam dziury wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co się złościsz ... Przeczytałem to po północy i chyba spałem bo nie widziałem linka ...

> Tamte jadą spowrotem do hurtowni - a te KYB udało się zamówić na miejscu po 160 ... ciekawe bo

> wcześniej były tylko takie za 270

> Pękł ostatni zwój więc jeżdżę - omijam dziury .

A jakie objawy peknietej sprezyny?

Pytam bo kiedys w Lanosie gdyby nie diagnosta to kulalbym sie z peknieta bez wiedzy o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.