Skocz do zawartości

[125] integral dla nowego


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

> No dobra jakich kaskow aktualnie uzywacie?-to raz. A dwa co byscie polecii...

> Budzet 500-750

> Moje priorytety cicho ibez wiania na nos zatoki. Brak mgielki -znaczy sie pewnie pinlock chyba

> oczywisty...

w tej polce cenowej HJC, Shark, Caberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok ale is17.. s900c... nolan8586...??? I dlaczego?

ten który będzie najlepiej pasował, jak zaczniesz przymierzać to odkryjesz że każdy jest inny, mimo takich samych rozmiarów według oznaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten który będzie najlepiej pasował, jak zaczniesz przymierzać to odkryjesz że każdy jest inny, mimo

> takich samych rozmiarów według oznaczenia

Tego sie spodziewam...

Sa osoby ktore maja/mialy do czynienia z wymienionymi kaskami? Tak jak napisalem wedlug mnie najwaznijsze dla mnie brak dmuchania na zatoki i cisza....

Albo zapytam inaczej bo opinie to sobie poznajdywalem.... warto dolozyc do speeda r/xr1000/nolana 104..., czy przy zalozeniu dostojnego przeciskania sie w korku w chlodne poranki nie ma to sensu...? Przesiadl sie ktos z np LSa na te sredniaki albo z tych stedniakow na jeszcze wyzsze i rzeczywiscie zauwazyl roznice....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra jakich kaskow aktualnie uzywacie?-to raz. A dwa co byscie polecii...

> Budzet 500-750

> Moje priorytety cicho ibez wiania na nos zatoki. Brak mgielki -znaczy sie pewnie pinlock chyba

> oczywisty...

Ostatnio też mialem taki dylemat, przeszukalem caly rynek....

do finału dostali sie HJC IS-17, Caberg Ego, Caberg Fox, Shark S 700, S900

byłem w kilku sklepach w Warszawie, okazje miałem przymierzyć tylko pierwsze trzy (sharka nigdzie nie mieli).

Finał wygrał IS-17 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio też mialem taki dylemat, przeszukalem caly rynek....

> do finału dostali sie HJC IS-17, Caberg Ego, Caberg Fox, Shark S 700, S900

> byłem w kilku sklepach w Warszawie, okazje miałem przymierzyć tylko pierwsze trzy (sharka nigdzie

> nie mieli).

> Finał wygrał IS-17

w motorismo nie maja sharka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tam nie dotarłem, byłem na połczynskiej (4funbike) i na prymasa tysiaclecia (Honda,

> moto-akcesoria), oraz na wólczynskiej i w motochallenge.

ja w intermotors na Łopuszańskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem po pracy do intermotors. Z kasków zmierzyłem ze 3, wziąłem tego sharka 900 za jakieś 770 chyba. Do tego kurtkę i spodnie tekstylne. Rękawice. Butów nie było. I tylko w buty mi było zimno wczoraj. Nie dajmy sie zwariować, to tylko 125, które niedługo będziesie chciało zmienić. Można czytać internety, a można jechać do sklepu, zmierzyć, kupić i jeździć. Im więcej sie zagłębiać, tym gorzej. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można czytać internety, a można jechać do sklepu, zmierzyć, kupić i jeździć. Im

> więcej sie zagłębiać, tym gorzej.

ok.gif, ja tylko średnio jestem zadowolony tam z obsługi, shandlował mi koleś rękawice które miały być ciepłe a poniżej 10 stopni już mi ręce marzną w nich... i będę musiał kupić 3 parę na temperatury 3-10 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , ja tylko średnio jestem zadowolony tam z obsługi, shandlował mi koleś rękawice które miały być

> ciepłe a poniżej 10 stopni już mi ręce marzną w nich... i będę musiał kupić 3 parę na

> temperatury 3-10

O to to, potwierdzam. Rękawice musza być naprawdę ciepłe. Nie myślałem, ze aż tak bardzo czuć zimno w ręce, jak sie przejechałem pierwszego wieczoru z gołymi rekami to nigdy zimą tak nie zmarzłem w dłonie, jak po krótkiej przejażdżce bez rękawic.

Niestety, amplituda temperatur w jakich można jeździć na moto jest duża, stad i zróżnicowanie strojów jest tak duże. Wziąłem kurtkę i spodnie o kilku wypinanych warstwach, ale rękawice to chyba trzeba mieć ze dwie, trzy

pary niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra jakich kaskow aktualnie uzywacie?-to raz. A dwa co byscie polecii...

> Budzet 500-750

> Moje priorytety cicho ibez wiania na nos zatoki. Brak mgielki -znaczy sie pewnie pinlock chyba

> oczywisty...

u mnie stanęło ostatecznie na Nolanie N86 w kwocie 717 PLN :-)

Dzięki szystkim za wypowiedzi

kurtkę goreteksową w wersji cebulka w zaleznosci od okoliczności: body armor/fleec/polar/softsheel/gore uzywam od dawna - na razie odpinam kaptur całość zaciągam pasem nerkowym żeby nietelepało który kiedyśsobie do robótek w ogródku garażu kupiłem i chyba kurtki nawet nie będę na razie brał...

rekawice jakieś salomonki narciarskie też z gore też na razie się sprawdzają-ale tu będę musiałcoś wziąść bo protektora toto nie ma żadnego

do tego protektor kolan łokici z rolek i tez na najbliższy miesiąc wystarczy brakuje mi żółwika na kręgosłup....

no i butów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.