Skocz do zawartości

opony nowe czy bieżnikowane


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

podaruj sobie nalewki...jak zależy ci na cenie to szukaj dobrych używek...

nalewki sa tak twarde ze kregoslup idzie sobie polamac....zero amortyzacji na oponie...

do tego wielki problem z wyważeniem...

po 1 rajdzie kupilem oryginalne a nalewki poszly w pizdu...

niebo a ziemia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podaruj sobie nalewki...jak zależy ci na cenie to szukaj dobrych używek...

> nalewki sa tak twarde ze kregoslup idzie sobie polamac....zero amortyzacji na oponie...

> do tego wielki problem z wyważeniem...

> po 1 rajdzie kupilem oryginalne a nalewki poszly w pizdu...

> niebo a ziemia...

ciezko znalezc uzywki. na allegro znalazlem 1 komplet ale DALEKO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> roznica w cenie jest dosc istotna, a prawdopodobnie do wymiany beda wszystkie opony. moze ktos ma

> namiar na jakas sprawdzona firme od nalewek

> chodzi oczywiscie o rozmiar 33x12,5R15

olej nalewki, szkoda kasy

https://www.facebook.com/groups/560339817397960/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalisty hehe.gif

Insa Turbo, dobre nalewki. Jeśli szukasz kopii AT BFG też znajdziesz. Np: www.mudmaster.pl Guma jest miękka, jednocześnie całkiem przyzwoita żywotność. Wyważać się dają nawet kopie simexa. Wagowo nie ma tragedii. Dodatkowo zimą lepiej trzymają się niż oryginał Goodricha. Mowa o AT. Jeździłem na oryginałach i na ww nalewkach, poza ceną różnicy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Specjalisty

ty sie smiejesz ze mnie a ja z ciebie hehe.gifhehe.gifhehe.gif

> Insa Turbo, dobre nalewki. Jeśli szukasz kopii AT BFG też znajdziesz. Np: www.mudmaster.pl Guma

> jest miękka, jednocześnie całkiem przyzwoita żywotność. Wyważać się dają nawet kopie simexa.

to ze ty dobrze trafiles to nie znaczy ze wszyscy tak trafia..istna loteria...

ja na kopiach simexa mialem 0,5 do 0,8 kg na wywazaniu...!!! (z obracaniem opony na feldze)

> Wagowo nie ma tragedii. Dodatkowo zimą lepiej trzymają się niż oryginał Goodricha. Mowa o AT.

> Jeździłem na oryginałach i na ww nalewkach, poza ceną różnicy nie widziałem.

wagowo jest duuuuża różnica!!

ja też jezdzilem na nalewkach i na oryginalach i jest kolosala roznica!!!

specjalista.... pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GLOB GUM

> Wszyscy moi znajomi jeżdzą na oryginałach...każdy pozbywa sie nalewek...

Aaa... Znajomi. To może niech spróbują tę Insę? Glob gum, Fedima, ciężarne. Do tego glob gum rozłazi się po roku. Słaba mieszanka. A jedyna zaleta Fedimy to to, że trzyma a czasem jest przewymiarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaa... Znajomi. To może niech spróbują tę Insę? Glob gum, Fedima, ciężarne. Do tego glob gum

> rozłazi się po roku. Słaba mieszanka. A jedyna zaleta Fedimy to to, że trzyma a czasem jest

> przewymiarowana.

taaaaa...ale po co eksperymentowac...oryginalne nie sa ciezkie, nie rozlaza sie...brak problemu przy wywazaniu...

wiadomo nowe ..drogie..

dlatego proponowalem zakup dobrych uzywek...

trzeba tylko cierpliwie czekac na okazje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taaaaa...ale po co eksperymentowac...oryginalne nie sa ciezkie, nie rozlaza sie...brak problemu

> przy wywazaniu...

> wiadomo nowe ..drogie..

> dlatego proponowalem zakup dobrych uzywek...

> trzeba tylko cierpliwie czekac na okazje...

No właśnie, po co, jeśli ktoś podaje rozwiązanie? zlosnik.gif Takie wyjeżdżone 8mm ATki niewiele sobą reprezentują. Autor i tak zrobi jak będzie uważał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, po co, jeśli ktoś podaje rozwiązanie? Takie wyjeżdżone 8mm ATki niewiele sobą

> reprezentują. Autor i tak zrobi jak będzie uważał

autor nie chce, zeby wartosc opon przekroczyla wartosc auta. ten samochod ma pracowac a nie byc komfortowy. snorkel i tak robi swoje. nie slychac radia a co dopiero opon zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem inaczej...

jeżeli w wiekszosci jezdzisz po czarnym...a czasami tylko jakies polne drozki...

to kup nalewki..

ale tez poszukaj uzywek...duuuzo sie ludzi pozbywa...czesto praktycznie nowych...

ja kupilem swoje nalewki po przebiegu ok 300 km jeszcze z cyckami za 1/5 ceny nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np. takie, mial ktos ?

> do jazdy szosa/teren, pol na pol ???

A jaki teren masz na myśli mówiąc teren? Tej szosy to dużo? Może warto zainwestować w kopię simexa i jeździć bez stresu w terenie, na asfalcie też da się tym jeździć, a różnica w hałasie między MT a kopią simexa już nie jest jakaś znacząca. Opona z linku szału nie zrobi wink.gif Podobna do mt km2, która jest gorsza od at wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki teren masz na myśli mówiąc teren? Tej szosy to dużo? Może warto zainwestować w kopię simexa

> i jeździć bez stresu w terenie, na asfalcie też da się tym jeździć, a różnica w hałasie między

> MT a kopią simexa już nie jest jakaś znacząca. Opona z linku szału nie zrobi Podobna do mt

> km2, która jest gorsza od at

jezdze w terenie gdzie szklo, drut i inny smiec sciele sie gesto. bloto tez jest, ale bez przesady. szkoda mi brac jakis dobrych opon. zdaza sie, jak ostatnio ze opony ida na szmelc po wyjezdzie z takiej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.