Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłes przy swoim BMW?


Vadero

Rekomendowane odpowiedzi

> Nudy tu straszne, trzeba coś ruszyć

> Wczoraj wyczyściłem wszystkie hamulce, pomalowałem zaciski i piasty, wrzuciłem letnie kółka

Nalałem paliwa, przykleiłem na powertape odpadający zderzak, klepnąłem w kierunkowskaz bo coś nie stykało, dolałem płynu do wspomagania bo w zbiorniczku wyschło.

A teraz muszę zmienić opony bo szmata wyszła z tyłu sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nudy tu straszne, trzeba coś ruszyć

> Wczoraj wyczyściłem wszystkie hamulce, pomalowałem zaciski i piasty, wrzuciłem letnie kółka

A ja tylko umylem i przywróciłem jako taki wygląd felgom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem niedziałającą szybe w prawych drzwiach pasażera, centralny zamek w lewych drzwiach pasażera,wymieniłem jeża,filtr przeciwpyłkowy i poszukuje sprężyny skrętnej (takie kółko z dwoma wąsami) żeby naprawić kratke w bagażniku bo sie boczek nie trzyma i przewraca na zakrętach, a i umyłem koła co by sie błyszczały jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Umyłem... pierwszy raz w tym roku

Jak nazywa się ten odcień lakieru?Bo pamiętam ,że w serii raczej nie był dostępny,tylko dopiero w Individual chyba...

To nie jest stahl grau metallic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

A ja:

- w weekend: podkleiłem izolacje dźwiękowe (piankowe "wytłoczki") we wszystkich drzwiach bocznych - zamiast megadrogiego sznura butylowego BEW użyłem uszczelniacza butylowego SikaLastomer 710 (klik)

- dziś: odstawiłem auto na regenerację magla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Założyłem alu 17" z letnimi oponami  ;]  No co, już prawie wiosna.

 

Wczoraj wyczyściłem wszystkie hamulce, pomalowałem zaciski i piasty, wrzuciłem letnie kółka zlosnik.gif

 

Trzasnęłam drzwiami. Drzwiami kierowcy. Oddałam kluczyk. Stwierdzam że BMW "golas", do pięć nie dorasta mojej Megane, która własnie wróciła z serwisu gdzie wymieniali zwrotnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pomocy! Padła mi deska rozdzielcza i kierunkowskazy :/ Sprawdziłem bezpieczniki, które wydawały mi się że za to odpowiadają - nic. Więc sprawdziłem wszystkie - też nic. Sprawdziłem kostki za deską - nic :facepalm:  Macie jeszcze jakieś pomysły czy elektryka szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam ją od dwóch lat i dopiero teraz zaczęło się co chwila coś psuć...

 

w necie piszą o połączeniach masowych za zegarami, albo o zawilgoconej elektronice.... Poszukaj jakiegoś dobrego magika od BMW ze swojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne ale ciut za małe chociaż jak porównuje komfort 16 a 18 to chętnie  bym jeździł na tych pierwszych latem ;] Miałeś ori xenon ?

Wybrałem 17" żeby zbytnio na dziurach nie zwalniać, bo czasami nie ma czasu ominąć. Nie miałem xenonu, dołożyłem bi-xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zmiany kół okazało się, że hamulce się kończą więc wleciał zestaw tarcze, klocki ceramiczne, czujnik. Dzięki Prozaq jak zawsze można mordeczko na Ciebie liczyć :piwko:;] Zrobi się cieplej muszę pomalować zaciski na czarno.

da831bbcbec9.jpg
3c7ba3d4d65a.jpg
No i pierwsze mycie odkurzanie i czyszczenie wnętrza.
9629c582d7d2.jpgc6a1e0e2b8c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.