Jump to content
Sign in to follow this  
urwis

Citroen XM - co zrobić, by lepiej w nim grało?

Recommended Posts

Cześć,

kupiłem ostatnio Clariona CZ702E od Wodza i myślę nad dalszymi ruchami w stronę budżetowego poprawienia jakości stereo w mym hydrolocie.

Jakieś propozycje?

Na początek myślałem o wygłuszeniu drzwi, ale boję się, że to za mocno zwiększy wartość auta zlosnik.gif

A może mi ktoś powie jeszcze, jak mam ustawić to radio? Np. Speaker system mam do wyboru: Normal, 2 way albo 3 way.

Mam 2 gwizdki, 4 głośniki w drzwiach i 6 za zagłówkami pasażerów. Wszystko seria.

Pierwsze primo wygłuszenie drzwi i panele pod woofery 165mm przykręcane do konstrukcji drzwi.

Drugie primo to zestaw na przód odseparowany tweetery + woofery najlepiej 165mm (może być nawet jakiś budżetowy - ja mam Hertz'a i daje radę).

Trzecie primo jakieś lepsze przewody głośnikowe do tego niż seryjne.

Czwarte primo jakiś niewielki subwoofer do bagażnika, nawet 200mm, tylko z głową w zamkniętej obudowie.

I będziesz Pan zadowolony.

Gajoss, na czym ty się nie znasz? zlosnik.gif

Z tego co się orientuję, to mam zestaw odseparowany na przodzie seryjnie. Tweetery na desce, przy szybie i woofery w drzwiach.

Chyba będę musiał znów Cię odwiedzić, jeśli nie masz nic przeciwko 20.GIF

> Gajoss, na czym ty się nie znasz?

> Z tego co się orientuję, to mam zestaw odseparowany na przodzie seryjnie. Tweetery na desce, przy

> szybie i woofery w drzwiach.

> Chyba będę musiał znów Cię odwiedzić, jeśli nie masz nic przeciwko

Kiedyś trochę się interesowałem i nawet zrobiłem sobie instalację w Uno. Podczas jazdy wiadomo rewelki nie ma, bo i auto klasy bardzo niepremium jeśli chodzi o wytłumienie, ale i tak gra całkiem nieźle w porównaniu z fabrycznymi audio z lepszych wozów. wink.gif

Zawsze możemy pogadać. 20.GIF