Skocz do zawartości

Skrzynka bezpieczników braki


tomi84

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po wkradnięciu się do mojego unoka, zabrali jedynie panel z radia (radia już nie bo widać spieszyli się grinser006.gif ) i pewne elementy skrzynki z bezpiecznikami... zabrali wszystkie bezpieczniki (złodzieje bezpieczników po 5 gr ? grinser006.gif).

Włożyłem bele jakie bezpieczniki w brakujące miejsca i nie mam klaksonu, awaryjnych i kierunkowskazów. Światła mijania są, nawiew działa, lampka przy otwieraniu drzwi również... no i wskazówka paliwa bo jak nie było żadnych bezpieczników to nawet się nie dźwigła.

Nie mam też tego niebieskiego/szarego przekaźnika (czy jak to sie nazywa) w kształcie kwadracika, czy to może być właśnie powód dla którego niema klaksonu, awaryjnych i kierunkowskazów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaryjne i kierunki są w niebieskiej kostce z boku skrzynki bezpiecznikow a szara jak by na kostce po lewej, na gorze wiem ze tam jest klakson przy silniku 1.4, inne z tego co pamietam mialy blaszki zamiast przekaznika grinser006.gif wiecej nie pamietam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem świeżo po wkradnięciu się do mojego unoka, zabrali jedynie panel z radia (radia już nie bo

> widać spieszyli się ) i pewne elementy skrzynki z bezpiecznikami... zabrali wszystkie

> bezpieczniki (złodzieje bezpieczników po 5 gr ? ).

> Włożyłem bele jakie bezpieczniki w brakujące miejsca i nie mam klaksonu, awaryjnych i

> kierunkowskazów. Światła mijania są, nawiew działa, lampka przy otwieraniu drzwi również... no

> i wskazówka paliwa bo jak nie było żadnych bezpieczników to nawet się nie dźwigła.

> Nie mam też tego niebieskiego/szarego przekaźnika (czy jak to sie nazywa) w kształcie kwadracika,

> czy to może być właśnie powód dla którego niema klaksonu, awaryjnych i kierunkowskazów ?

W każdej wersji szary przekaźnik jest od ogrzewania tylnej szyby. Natomiast w zależności od wersji jest też drugi od klaksonu lub zworka w jego miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka obecnie wygląda tak ... jak można powiedzieć w jakie miejsce ma być przekaźnik a w jakie przerywacz ? i do czego jest ta niebieska końcówka widoczna przy skrzynce ? Uno 0.9

bezpiecznik_1427225653.jpg

Nie umiem znaleźć w necie opisu jaki bezpiecznik do jakiego miejsca w skrzynce ma być... obecnie są bezpieczniki tak bele jak i wszystko w sumie działa po za oczywiście wspomnianymi awaryjnymi, kierunkowskazami i klaksonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.