Skocz do zawartości

Płyty meblowe na wymiar - gdzie kupic


tomx1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i oklejone płyty meblowe?

Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i

> oklejone płyty meblowe?

> Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

Nie wiem czy jeszcze jest hurtownia w Czechowicach Poł. tam można było zamówić gotowe przycięte na wymiar płyty wiórowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i

> oklejone płyty meblowe?

> Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

Tychy, firma Dorex http://dorex.net.pl/ lub soma http://www.soma.tychy.pl/index1/

Teść mój zamawiał już kilkanaście płyt w somie i zawsze wsio w porządku ok.gif

Tylko że trzeba kilka dni poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy jeszcze jest hurtownia w Czechowicach Poł. tam można było zamówić gotowe przycięte na

> wymiar płyty wiórowe.

istnieje, ale liczą cię od całej płyty plus cięcie...

ja zawsze jadę po płyty na wymiar do Casto,

tną praktycznie od zaraz jeśli mają czas, liczą cię od wymiaru kawałka płyty a nie od całości, nie płacisz za cięcie, jedynie co za oklejenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> istnieje, ale liczą cię od całej płyty plus cięcie...

> ja zawsze jadę po płyty na wymiar do Casto,

> tną praktycznie od zaraz jeśli mają czas, liczą cię od wymiaru kawałka płyty a nie od całości, nie

> płacisz za cięcie, jedynie co za oklejenie

O zupelnie wypadlo mi z glowy ze tam tez mozna 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i

> oklejone płyty meblowe?

> Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

meble.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> istnieje, ale liczą cię od całej płyty plus cięcie...

> ja zawsze jadę po płyty na wymiar do Casto,

> tną praktycznie od zaraz jeśli mają czas, liczą cię od wymiaru kawałka płyty a nie od całości, nie

> płacisz za cięcie, jedynie co za oklejenie

dokładnie tą samą drogą poszedłem.

Najkorzystniej wypada Leroy, w Casto i Obi liczą dodatkowo za cięcia w jakimś bliżej niezrozumiałym systemie - ale to i tak są stawki pokroju 2pln/cięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tą samą drogą poszedłem.

> Najkorzystniej wypada Leroy, w Casto i Obi liczą dodatkowo za cięcia w jakimś bliżej niezrozumiałym

> systemie - ale to i tak są stawki pokroju 2pln/cięcie.

widzisz, w casto nigdy mnie za cięcie nie liczyli

za to w leroy musisz zakupić całą płyte i oni ci potną, ale po co kupować całą płytę skoro potrzebujesz np 2 półki...

w casto problemu nigdy nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to indywidualna sprawa marketu? bo zrobiłem małe rozeznanie wsrod znajomych i Leroy w Żorach nie kasuja za cala plyte i nawet za ciecie ale w Bielsku B. juz tak. Może w casto jest analogicznie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie jest to indywidualna sprawa marketu? bo zrobiłem małe rozeznanie wsrod znajomych i Leroy w

> Żorach nie kasuja za cala plyte i nawet za ciecie ale w Bielsku B. juz tak. Może w casto jest

> analogicznie

będę w robocie za 2h to ci sprawdzę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tą samą drogą poszedłem.

> Najkorzystniej wypada Leroy, w Casto i Obi liczą dodatkowo

Ja zaś zwrócę waszą uwagę na drobny szczegół: w LM Mikołów (nie wiem, jak w innych sklepach tej sieci) dokładność cięcia płyt to... 5mm icon_eek.gifgrinser006.gifhahaha.gif

Podziękowałem i w Castoramie pan dociął do 1mm, płaciłem za część, którą kupiłem, nie za całą płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i

> oklejone płyty meblowe?

> Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

płyty cięte z wysyłką wychodzą drogo.

Markety: Castorama, Lerloy, Praktiker j.w. chyba, że docinasz kawałeczek 90x90 cm

W hurtowni płyt zapłacisz:

za całą płytę +/- 185 pln

cięcie +/- 23-30 pln od płyty

paskowanie PCV - 3-3,5 pln/m.b + spad 10%

Przy większych projektach markety cenowo wysiadają a jakość cięcia i dokładność dzień do nocy.

W łódzkim poleciłbym trzy solidne i sprawdzone firmy, w śląskim nie znam

Szukaj hurtowni z płytami gdzie tną na wymiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje zrobic kilka szaf ale gdzie najkorzytsniej zamówić wyciete na wymiar i

> oklejone płyty meblowe?

> Lokoalizacja ślask lub wysyłka kurierem tez wchodzi w gre. Ma ktos jakies sprawdzone firmy?

RENAL Cz-Dz. Południowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz, w casto nigdy mnie za cięcie nie liczyli

> za to w leroy musisz zakupić całą płyte i oni ci potną, ale po co kupować całą płytę skoro

> potrzebujesz np 2 półki...

> w casto problemu nigdy nie było

dziwne, zapewniano mnie w LM, że płaci się tylko za mkw, nie za płytę - nie było akurat tego co chciałem więc nie sprawdziłem.

W OBI też liczyli tylko za to co się kupuje, wg zasad coś się niby dopłaca od 3. cięcia, ale i tak nie policzyli.

Dokładność cięcia w OBI też była idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz, w casto nigdy mnie za cięcie nie liczyli

> za to w leroy musisz zakupić całą płyte i oni ci potną, ale po co kupować całą płytę skoro

> potrzebujesz np 2 półki...

> w casto problemu nigdy nie było

anie w casto ani w leroju nie liczą za cięcie - tylko za metry kw płyty

ale i tak taniej wychodzi jak jest więcej kawałków podjechać i zamówić całą płytę z pocięciem w jakiej hurtowni bo ceny za płytę mają dużo niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> płyty cięte z wysyłką wychodzą drogo.

> Markety: Castorama, Lerloy, Praktiker j.w. chyba, że docinasz kawałeczek 90x90 cm

> W hurtowni płyt zapłacisz:

> za całą płytę +/- 185 pln

> cięcie +/- 23-30 pln od płyty

> paskowanie PCV - 3-3,5 pln/m.b + spad 10%

> Przy większych projektach markety cenowo wysiadają a jakość cięcia i dokładność dzień do nocy.

> W łódzkim poleciłbym trzy solidne i sprawdzone firmy, w śląskim nie znam

> Szukaj hurtowni z płytami gdzie tną na wymiar

w 100 % prawda , czasem warto wziąć 2/3 albo 3/4 płyty to i tak wyjdzie taniej nawet wyrzucając to co nie potrzebne , markety to po jedną półkę warto podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za to w leroy musisz zakupić całą płyte i oni ci potną, ale po co kupować całą płytę skoro

> potrzebujesz np 2 półki...

>

ciąłem wiele półek w leroy i zawsze to była cena za powierzchnię mojej półki a nie za całą płytę palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłęm Leroy M, białą płyte którą potrzebuje beda mieli po swietach dopiero... Płace tylko za to co biore.

A w Casto sie na obsługe nie doczekałem (15 min tylko miałęm czasu), ale za to ceny 29zl/m2 cała płyta i 39zł/m2 płyta cieta na wymiar... lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.