Skocz do zawartości

[kzAK] Alfiści na start - 159 do oceny


Bartłomiej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Kumpel z roboty oszalał na puncie Alfy Romeo. Ma już jedną 156, która rdzewieje i psuje mu się na potęgę (przesadzam grinser006.gif), ale niczego się nie nauczył. Sprzedaje swoje 156 i chce kupić 159 - gada mi o tym od dawna. Wreszcie nazbierał trochę grosza i szuka. Chciałbym mu pomóc, bo lubię chłopaka, ale zupełnie nie mam pojęcia o Alfach. Oprócz tego, że niektóre modele mi sie podobają, ale to akurat nie ma znaczenia.....

Wiem, że mamy na AK kilku zapalonych Alfistów i to do nich głównie kieruję swoją prośbę. Poniżej 3 samochody, które wyszperał ten mój kolega. Czy możecie rzucić na nie okiem i napisać, czy coś Wam nie pasuje na zdjęciach?

Przebieg - wiadomo - kwestia negocjacji wink.gif i na to jakoś szczególnie nie patrzymy. Ale może widać już ze zdjęć, że coś jest nie halo?

Czy te silniki 1.9JTD są wporzo, czy lepiej szukać wersji 120KM?

I skąd na Zachodzie wersje 136KM silnika 1.9 JTD?

1. Gugiaro Design

2. Lucky Car

3. Czarna Piękność Beż Środek

Poznęcajcie się, byle treściwie i merytorycznie.

Dzięki

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jak pojedzie na zakupy do Płocka to podzieli los tych alfamaniaków co jak się pozbędą to

> będą do końca życia psioczyć na markę...

No tak, a gdzie ma jechać?

Jest jakieś miasto, gdzie handlarze są w 100% uczciwi? Bądź przynajmniej bardziej uczciwi, niż ci z Płocka?

Coś o samochodach powiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada - niech nie kupuje 159 od handlarzy cwaniaków tylko od alfaholika. Wiadomo, że nigdy nie ma 100% gwarancji nawet od "miłośnika" marki ale zapewniam że można znaleźć naprawdę fajne egzemplarze.

Szukać na forum alfaholików, na facebooku też jest dość popularna grupa "Alfaholicy.org - GIEŁDA".

A jeśli chodzi o silnik to każdy JTD jest udany, z tym że 120 konna wersja jest trochę za słaba do tego auta zwłaszcza jak załaduje się je bagażem i pasażerami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, a gdzie ma jechać?

> Jest jakieś miasto, gdzie handlarze są w 100% uczciwi? Bądź przynajmniej bardziej uczciwi, niż ci z

> Płocka?

> Coś o samochodach powiesz?

Bardziej uczciwi mniej, tyle że w takim Płocku i podobnym jest dziadów statystycznie ze 4 razy więcej. Zaczynasz, wydaje mi się, uprawiać myślenie życzeniowe i usprawiedliwiać taki wybór, bo każdy chyba wie o co chodzi z Płockiem czy Radomiem.

Ten drugi to z jakiego kraju? Widzę nowa moda, nie podawanie przebiegu i wmawianie że przebieg nie ma znaczenia, zgodnie z kampanią marketingową Otomoto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej uczciwi mniej, tyle że w takim Płocku i podobnym jest dziadów statystycznie ze 4 razy

> więcej. Zaczynasz, wydaje mi się, uprawiać myślenie życzeniowe i usprawiedliwiać taki wybór,

> bo każdy chyba wie o co chodzi z Płockiem czy Radomiem.

> Ten drugi to z jakiego kraju? Widzę nowa moda, nie podawanie przebiegu i wmawianie że przebieg nie

> ma znaczenia, zgodnie z kampanią marketingową Otomoto....

i Gnieznem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden kącikowicz ściąga 159 i Cromy ale nie licz na niskie ceny za dobre sztuki

> Za 2008r 1,9JTD 120KM z przebiegiem 110kkm trzeba dać min (tak są takie auta ) 30kzł

A to jakaś tajemnica, co to za Kącikowicz? Mam przeprowadzić dochodzenie? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o gościa z autka.pl? Ma naprawdę dobre opinie ale rzeczywiście tanio nie będzie.

Nie ok.gif ale autka.pl mają dobre opinie, chodź jak ja tam byłem to do oglądania skody dali mi czujnik lakieru nie skalibrowany i pokazywał zawsze tą samą wartość dopiero po użyciu własnego wyszło na jaw - więc trzeba się wszędzie pilnować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra rada - niech nie kupuje 159 od handlarzy cwaniaków tylko od alfaholika. Wiadomo, że nigdy nie

> ma 100% gwarancji nawet od "miłośnika" marki ale zapewniam że można znaleźć naprawdę fajne

> egzemplarze.

> Szukać na forum alfaholików, na facebooku też jest dość popularna grupa "Alfaholicy.org - GIEŁDA".

> A jeśli chodzi o silnik to każdy JTD jest udany, z tym że 120 konna wersja jest trochę za słaba do

> tego auta zwłaszcza jak załaduje się je bagażem i pasażerami

Niech szuka po alfaholikach, tylko niech nie gasnie mu czerwone światło.

Bo nie jeden już był tam wątek jak to alfaholik sprzedał świadomie padło forumowiczowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej uczciwi mniej, tyle że w takim Płocku i podobnym jest dziadów statystycznie ze 4 razy

> więcej. Zaczynasz, wydaje mi się, uprawiać myślenie życzeniowe i usprawiedliwiać taki wybór,

> bo każdy chyba wie o co chodzi z Płockiem czy Radomiem.

Wypraszam sobie irked.gifnono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Legionowo

Nie , nie Legionowo, ale np tutaj lub tutaj Chłopaki jeżdżą do Italy po auta, wiedzą w co się gra i co w trawie piszczy, nie wydymają na vacie, nie zatają wad, samochód będzie po telefonie wyglądał w rzeczywistości tak jak w trakcie rozmowy. W Płocku przez ostatni rok byłem kilka razy z klientami, nigdy samochód nie był zgodny z rozmową telefoniczną, a zdjęcia były wyretuszowane z wad samochodu "optycznych", nie wpsominając o fakturach marżowych jak auta pofirmowe, cofniętych co najmniej dwukrotnie licznikach itd.

Jak ktoś lubi hazard to proszę bardzo niech jedzie i kupuje, w końcu to nie mój problem, tylko potem niech nie miauczy po forach ile to musiał wsadzić by to jeździło, a i tak w pełni sprawne nie będzie. Takie zagłębia mają 1 zasadę kupić jak najtańszego szczura, podpicować, podpicować zdjęcia i szukać jelenia na prospektowe foty, tylko po zakupie z auta fotoszopy nie zdejmie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niech szuka po alfaholikach, tylko niech nie gasnie mu czerwone światło.

> Bo nie jeden już był tam wątek jak to alfaholik sprzedał świadomie padło forumowiczowi.

Ale to dla mnie oznacza, że taki forumowicz-alfaholik nie różni się zbytnio od handlarza. A w przypadku handlarza w zasadzie nie ma wątpliwości, że trzeba być mega ostrożnym.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3 strony ogłoszeń i same diesle, masakra

Biorą to co się sprzedaje i co ma w miarę cenę za granicą. Bena musiała by być duża, więc wysoka akcyza spowodowała by wysoką cenę czyli samochód stałby się niesprzedawalny w polskich warunkach.

Odnośnie aut z Płocka, kłamstewka już w ogłoszeniu typu "można wracać na kołach" zabezpieczenia typu "Ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty myśl art 66

1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzedajacy nie odpowiada za ewntualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia." wiadomo op co to jest, że w razie "fakapu" sprzedąjacy powie, że to tylko reklama była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć!

> Kumpel z roboty oszalał na puncie Alfy Romeo. Ma już jedną 156, która rdzewieje i psuje mu się na

> potęgę (przesadzam ), ale niczego się nie nauczył. Sprzedaje swoje 156 i chce kupić 159 -

> gada mi o tym od dawna. Wreszcie nazbierał trochę grosza i szuka. Chciałbym mu pomóc, bo lubię

> chłopaka, ale zupełnie nie mam pojęcia o Alfach. Oprócz tego, że niektóre modele mi sie

> podobają, ale to akurat nie ma znaczenia.....

> Wiem, że mamy na AK kilku zapalonych Alfistów i to do nich głównie kieruję swoją prośbę. Poniżej 3

> samochody, które wyszperał ten mój kolega. Czy możecie rzucić na nie okiem i napisać, czy coś

> Wam nie pasuje na zdjęciach?

> Przebieg - wiadomo - kwestia negocjacji i na to jakoś szczególnie nie patrzymy. Ale może widać

> już ze zdjęć, że coś jest nie halo?

> Czy te silniki 1.9JTD są wporzo, czy lepiej szukać wersji 120KM?

> I skąd na Zachodzie wersje 136KM silnika 1.9 JTD?

> 1. Gugiaro Design

> 2. Lucky Car

> 3. Czarna Piękność Beż Środek

> Poznęcajcie się, byle treściwie i merytorycznie.

> Dzięki

> Bartek

Poczytaj o 1.9 150 KM i urywających się klapkach kolektora smile.gif (można to ogarnąć niedużym kosztem). Fajne auto chociaż mam do niego pewien dystans. Gdyby miał wybrać to do jeżdżenia bez emocji to albo 1.9 120 albo 1.8 (nie jts 1.9)

Ale do jazdy która chociaż da trochę przyjemności to 2.4 mjtd bądź 1.7TBi ale to nie ten budżet ok.gif Niestety koszt utrzymania jest nieco wyższy niż 156 kolega zdaje sobie sprawę ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawa teza, rozwiniesz?

Ale co ja mam Ci tu rozwijać. Jeśli trafia się alfoholik, który oszukuje innego forumowicza wciskając mu swój złom i zatajając wady (bo o takim przypadku tu mowa), to czym to się różni od klasycznego handlarza? No chyba tylko tym, że taki typ bardziej zasługuje na danie w mordę.

Czego nie rozumiesz? niewiem.gif

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczytaj o 1.9 150 KM i urywających się klapkach kolektora (można to ogarnąć niedużym kosztem).

Kolega wie o klapkach kolektora dolotowego. Ale planuje po zakupie chip oraz "porządki" w kwestii DPF, EGR i tych klapek właśnie.

> Fajne auto chociaż mam do niego pewien dystans. Gdyby miał wybrać to do jeżdżenia bez emocji

> to albo 1.9 120 albo 1.8 (nie jts 1.9)

Rozważał również 1.9 120KM oraz chip.

> Ale do jazdy która chociaż da trochę przyjemności to 2.4 mjtd bądź 1.7TBi ale to nie ten budżet

Nie ten budżet, te wersje są poza konkurencją.

> Niestety koszt utrzymania jest nieco wyższy niż 156 kolega zdaje sobie sprawę ?

Myślę, że zdaje sobie sprawę. Czy możesz napisać, z czego wynikają te wyższe koszty?

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co ja mam Ci tu rozwijać. Jeśli trafia się alfoholik, który oszukuje innego forumowicza

> wciskając mu swój złom i zatajając wady (bo o takim przypadku tu mowa), to czym to się różni

> od klasycznego handlarza? No chyba tylko tym, że taki typ bardziej zasługuje na danie w mordę.

> Czego nie rozumiesz?

> Pozdro

> Bartek

Z Twojego postu można było wywnoiskowac, że to stwierdzenie ogolne, każdy alfaholik nie różni się zbytnio od handlarza.

Wiadomo, ze kupujac samochód trzeba go sprawdzic nieważne kto go sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega wie o klapkach kolektora dolotowego. Ale planuje po zakupie chip oraz "porządki" w kwestii

> DPF, EGR i tych klapek właśnie.

> Rozważał również 1.9 120KM oraz chip.

> Nie ten budżet, te wersje są poza konkurencją.

> Myślę, że zdaje sobie sprawę. Czy możesz napisać, z czego wynikają te wyższe koszty?

> Pozdro

> Bartek

Niech zerknie chociażby na koszt oryginalnego wahacza dolnego ok.gif Górny nie różni się zbytnio ceną smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niech zerknie chociażby na koszt oryginalnego wahacza dolnego Górny nie różni się zbytnio ceną

Lemfordery ostatnio przywoziłem facetowi górny po 300zł sztuka.Dolny fakt prawie 700zł,ale TRW można za 550zł kupić.Więc jakieś strasznej tragedii nie ma.Przymusu kupowania w ASO chyba też.Co do konkretnego modelu(159) mam paru klientów i specjalnie nie narzekają.Choć mnie osobiście auto na cycki ani wyglądem ani wykonaniem nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lemfordery ostatnio przywoziłem facetowi górny po 300zł sztuka.Dolny fakt prawie 700zł,ale TRW

> można za 550zł kupić.Więc jakieś strasznej tragedii nie ma.Przymusu kupowania w ASO chyba

> też.Co do konkretnego modelu(159) mam paru klientów i specjalnie nie narzekają.Choć mnie

> osobiście auto na cycki ani wyglądem ani wykonaniem nie powala.

jak już jesteśmy przy gustach, to dla mnie osobiście 159 to jest samochód zupełnie bez sensu. Wielki, ciężki, a miejsca w środku mało, nawet w kombi bagażnik jest mały. Sportowy nie jest, bo jest ciężkim klocem, a 90% wersji na rynku to auta z silnikami diesla 120-150KM, które mają kiepskie osiągi w takim ciężkim aucie. Praktyczność jeszcze pogarsza niski zwis i długi przód, przez co wszędzie się zawadza. Jest to samochód taki do niczego - ani sportowy, ani wygodny, ani pojemny, zupełnie bez zalet. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jakbym miał kupić ten samochód, to chyba tylko z silnikiem 3.2, do tego gaz i przynajmniej wtedy ten samochód ma coś, za co warto przymknąć oko na inne wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już jesteśmy przy gustach, to dla mnie osobiście 159 to jest samochód zupełnie bez sensu.

> Wielki, ciężki, a miejsca w środku mało, nawet w kombi bagażnik jest mały. Sportowy nie jest,

> bo jest ciężkim klocem, a 90% wersji na rynku to auta z silnikami diesla 120-150KM, które mają

> kiepskie osiągi w takim ciężkim aucie. Praktyczność jeszcze pogarsza niski zwis i długi przód,

> przez co wszędzie się zawadza. Jest to samochód taki do niczego - ani sportowy, ani wygodny,

> ani pojemny, zupełnie bez zalet. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jakbym miał kupić ten

> samochód, to chyba tylko z silnikiem 3.2, do tego gaz i przynajmniej wtedy ten samochód ma

> coś, za co warto przymknąć oko na inne wady

Nie daa się gazu do tego silnika.. Znaczy dać się da, ale to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lemfordery ostatnio przywoziłem facetowi górny po 300zł sztuka.Dolny fakt prawie 700zł,ale TRW

> można za 550zł kupić.Więc jakieś strasznej tragedii nie ma.Przymusu kupowania w ASO

No ok ale są sporo droższe niż 156 niemal dwukrotnie (dolne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już jesteśmy przy gustach, to dla mnie osobiście 159 to jest samochód zupełnie bez sensu.

> Wielki, ciężki, a miejsca w środku mało, nawet w kombi bagażnik jest mały. Sportowy nie jest,

> bo jest ciężkim klocem, a 90% wersji na rynku to auta z silnikami diesla 120-150KM, które mają

> kiepskie osiągi w takim ciężkim aucie. Praktyczność jeszcze pogarsza niski zwis i długi przód,

> przez co wszędzie się zawadza. Jest to samochód taki do niczego - ani sportowy, ani wygodny,

> ani pojemny, zupełnie bez zalet. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jakbym miał kupić ten

> samochód, to chyba tylko z silnikiem 3.2, do tego gaz i przynajmniej wtedy ten samochód ma

> coś, za co warto przymknąć oko na inne wady

Dokładnie mam podobna opinię choć podoba mi się to auto ale jest klocem, jeśli chodzi o 3.2 i gaz to raczej nie bardzo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przypadku Lemfordera to 20 max 30%.Co robi rożnica circa 200zł.Ponoć zawieszenie w 159 jest

> lepsze niż w 156(nie tak delikatne).No chyba ,że ktoś Fasta kupuje to wiesz

Dla nas może nie jest to znacząca różnica ale znam ludzi którzy by się zapłakali grinser006.gif Sam mam pomieszane zawieszenie część TRW część Lemfordera i daje radę jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już jesteśmy przy gustach, to dla mnie osobiście 159 to jest samochód zupełnie bez sensu [ciach]

Kurde, ja tu prosiłem o wsparcie entuzjastów marki a nie krytyków. Poza tym, celem wątku nie jest ocenianie czyichś preferencji, tylko kilku konkretnych egzemplarzy. W zasadzie nie czytałem jeszcze żadnej odpowiedzi, która by się bezpośrednio odnosiła do którego z przytoczonych przykładów - wyłącznie same ogólniki lecą, w 99% krytyka.

Koleś taki samochód chce i koniec. Jest prośba o pomoc, a nie o ocenę jego wyborów.

a co do masy

Spojrzałem sobie do Wikipedii i okazało się, że podobną masę do 159 ma Mondeo, a to przecież ta sama klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurde, ja tu prosiłem o wsparcie entuzjastów marki a nie krytyków. Poza tym, celem wątku nie jest

> ocenianie czyichś preferencji, tylko kilku konkretnych egzemplarzy. W zasadzie nie czytałem

> jeszcze żadnej odpowiedzi, która by się bezpośrednio odnosiła do którego z przytoczonych

> przykładów - wyłącznie same ogólniki lecą, w 99% krytyka.

> Koleś taki samochód chce i koniec. Jest prośba o pomoc, a nie o ocenę jego wyborów.

> a co do masy

> Spojrzałem sobie do Wikipedii i okazało się, że podobną masę do 159 ma Mondeo, a to przecież ta

> sama klasa.

No ale czego oczekujesz?Dostałeś info, że w Płocku jest zdecydowana większość min niż dobrych samochodów-ale kupujący wie lepiej, więc ok.

Nie przeszkadza Ci, że już w ogłoszeniu ktoś chce kupca wbić na mukę "powrotu na kołach", nie przeszkadza Ci, że handlus obstawił się paragrafami w ogłoszeniu w razie gdyby ktoś chciał się nim podpierać w sądzie. Nie przeszkadza Ci, że właściciel z Płocka a auto CLI zarejestrowane i jak znam życie przepisanie umowy będzie zaproponowane (oczywiście może być słoik ale nie sądzę).

No to skoro nic nie przeszkadza w przedstawionych ogłoszeniach, to brać, wziąć kontakt do Jaya na tanie części eksploatacyjne i jeździć.

Przecież jeździć będzie czy ma 100 czy 400 tys. Trzeba zrobić tak jak Jay pisze-pojechać, obejrzeć, pasuje, zabrać, liczyć się z tym, że prepaid poleci do kosza i kontakt się urwie ze sprzedającym i tyle. Może się okazać, że kupujący będzie miał szczęście i będzie mu się dobrze sprawowało, natomiast świadomość musi mieć, że może być wałek i wtopa statystycznie dużo bardziej niż gdzie indziej.

Przecież handlusy nie psują samochodów celowo, jedynie sprowadzają, cofają, picują, czy tam jakiś ich procent jeszcze wałki z US robi, więc podchodząc racjonalnie te samochody mogą być w dobrym stanie, jedynie minusy takie jak wyżej. No może jeszcze jakieś aku podmienione na kończące się lub łyse opony, ale to można stwierdzić na miejscu.

Chyba Ci nikt nie wywróży po fotach i paluchem nie pokaże Jedź po tego. Wzwodu przy żadnej też raczej nikt nie dostał bo auta jak auta, więc recepty nie ma innej jak wziąć kumatego i jechać obejrzeć.

Mi się w tamtych okolicach Gostynin/Płock nie udało jeszcze samochodu kupić, a byłem kilkanaście razy, ale może zbyt wysokie oczekiwania miałem niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurde, ja tu prosiłem o wsparcie entuzjastów marki a nie krytyków. Poza tym, celem wątku nie jest

> ocenianie czyichś preferencji, tylko kilku konkretnych egzemplarzy. W zasadzie nie czytałem

> jeszcze żadnej odpowiedzi, która by się bezpośrednio odnosiła do którego z przytoczonych

> przykładów - wyłącznie same ogólniki lecą, w 99% krytyka.

ale ja nie odpowiadałem Tobie, tylko dołączyłem się do luźnej dyskusji w wątku na temat modelu. Zakładając post na AK trzeba się liczyć, że dyskusja podąży w różnych kierunkach zlosnik.gif

> Koleś taki samochód chce i koniec. Jest prośba o pomoc, a nie o ocenę jego wyborów.

> a co do masy

> Spojrzałem sobie do Wikipedii i okazało się, że podobną masę do 159 ma Mondeo, a to przecież ta

> sama klasa.

ech, dane papierkowe. Ja miałem dla Fiata Stilo wpisane w DR masa własna: 1150 kg. Jak go zważyłem, to wyszło 1300kg. Zwykłe stilo 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Były takie wersje, zdaje się w Belgii. Tam płaci się podatek od mocy a nie od pojemności silnika.

> Poza zmienionym programem to jest odpowiednik 1.9 16V

Nawet jeden kolega z AK ma taką właśnie wersje i po chipie wypluła coś ok 175 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć!

> Kumpel z roboty oszalał na puncie Alfy Romeo. Ma już jedną 156, która rdzewieje i psuje mu się na

> potęgę (przesadzam ), ale niczego się nie nauczył. Sprzedaje swoje 156 i chce kupić 159 -

> gada mi o tym od dawna. Wreszcie nazbierał trochę grosza i szuka. Chciałbym mu pomóc, bo lubię

> chłopaka, ale zupełnie nie mam pojęcia o Alfach. Oprócz tego, że niektóre modele mi sie

> podobają, ale to akurat nie ma znaczenia.....

> Wiem, że mamy na AK kilku zapalonych Alfistów i to do nich głównie kieruję swoją prośbę. Poniżej 3

> samochody, które wyszperał ten mój kolega. Czy możecie rzucić na nie okiem i napisać, czy coś

> Wam nie pasuje na zdjęciach?

> Przebieg - wiadomo - kwestia negocjacji i na to jakoś szczególnie nie patrzymy. Ale może widać

> już ze zdjęć, że coś jest nie halo?

> Czy te silniki 1.9JTD są wporzo, czy lepiej szukać wersji 120KM?

> I skąd na Zachodzie wersje 136KM silnika 1.9 JTD?

> 1. Gugiaro Design

> 2. Lucky Car

> 3. Czarna Piękność Beż Środek

> Poznęcajcie się, byle treściwie i merytorycznie.

> Dzięki

> Bartek

Powiem krótko wg własnego doświadczenia ze 159. Samochód o wiele trwalszy od swoich poprzedników, powiem szczerze że w warsztacie na 10 samochodów AR to może 1 auto to jest 159. Osobiście nie widziałem jeszcze pordzewiałej. Tak samo o wiele rzadziej wymienia się zawieszenie. Jak dobry egzemplarz się kupi to właściciele przyjeżdżali na rozrząd, płyny filtry po zakupie a potem tylko czysta eksploatacja co roku. Oczywiście auto jest ciężkie, nie sportowe i bezsensu ale jak ktoś chce auto z sensem to niech idzie po Octavię kombi ok.gif Ja osobiście jako osoba która grzebała w wielu modelach AR swoimi "rencyma" polecam ale w budżecie tak 35k+. Te którzy klienci kupili za 20-25k zawsze były w jakimś stopniu nie halo. A to dzwonione z przodu, a to silnik kombinowany a to całe malowane po papracku albo jakieś dziwne biedalajny z korbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.