Skocz do zawartości

[Kupuj z AK] hatchback do 30 - 35 tys


jamaican

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o małą pomoc, szukamy auta dla mamy, osoby 50+, kobieta jeździ od 30 lat codziennie, dobrze się czuje za kierownicą itp.

Ostatnie jej auta to Fabia I i aktualnie Astra H.

Warunki, które dobrze by było spełnić:

- cena jak w temacie 30 - 35 tys

- roczniki najlepiej minimum 2010 - 2011

- najlepiej jakiś hatchback, ale większe niż Corsa, Ka, Polo itp

- jazda 100% miejska, do wyjazdów jest inne auto

- silnik idealny byłby jakiś prosty wolnossący benzynowy, który można byłoby zagazować, ew diesel, musi być jak najbardziej ekonomiczny, osiągi praktycznie się nie liczą

- z wyposażenia to standard, klima, elektryczne szyby, nie musi być bajerancki

- najlepiej, żeby był prosty w utrzymaniu i tani w serwisie

- nie ma ciśnienia na żadną markę, może być niemieckie, francuskie, bez uprzedzeń

- auto na co najmniej 5 lat

Da się, czy tak to tylko w Erze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowe, juz mowie dlaczego. 3 letnie kto sprzedaje? Nikt normalny. Wiec albo nowe albo szukac

> poleasinowe, ewentualnie 4-5 letnie od 1go wlasciciela.

> Ja polecam nowa Micre. Pewnie jeszcze zimowki dorzuca.

> jakiś tekst

> Punto

> Twingo

Poleciłbym Cruza, można znaleźć młode auto od kogoś kto się wystraszył ucieczki Checroleta. Z silnikiem 1.8. 0rosty, bezawaryjny, łatwo się gazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aktualnie na tapecie jest Meriva B, ponoć pod wieloma względami przebija Vengę

Były szef miał prawie nową Astrę, ledwo co mu się gwarancja skończyła i już coś mu ciekło z silnika/skrzyni.

Myślałem, że w Vendze plastiki dają koncerty, ale po przejechaniu dosłownie 3km Astrą, wiedziałem że Opel też hoduje świerszcze w kokpicie wink.gif Trochę mnie to zraziło do Opla.

Z resztą przy wyborze używanego auta najważniejszy jest stan i historia auta.

Wklepałem w otomoto założenia: cena do 35 tys., bezwypadkowy, krajowy.

Wyniki:

Meriva = 0 rezultatów. Pozostaje czekanie na okazję z Niemiec, igła, nie stuka i nie puka...

Venga = 35 sztuk. Tu już można coś wybrać.

Po prostu ja wolałbym kupować używane auto z Polski, bo jak widzę co potrafią kombinować handlarze crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Były szef miał prawie nową Astrę, ledwo co mu się gwarancja skończyła i już coś mu ciekło z

> silnika/skrzyni.

u mnie znajoma ma tą 1.6 i nie narzeka, śmiga bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.