Skocz do zawartości

Peugeot 407 SW do obejrzenia


Lukass186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

KLIK

Oglądałem na żywo i mi się podoba.

Z minusów to średnio działające wyświetlacze (nie wiem czy je się naprawia czy wymienia) i schodzący clar przy klamce pasażera.

Docelowo chcę dołożyć gazownię. Może komuś coś wpadło w oko?

Rdzy brak, wycieków brak.

Przebieg oryginał, pierwszy właściciel.

Pisałem na francowatych, może ktoś z Was sprawdzi historię serwisową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> KLIK

> Oglądałem na żywo i mi się podoba.

> Z minusów to średnio działające wyświetlacze (nie wiem czy je się naprawia czy wymienia) i

> schodzący clar przy klamce pasażera.

> Docelowo chcę dołożyć gazownię. Może komuś coś wpadło w oko?

> Rdzy brak, wycieków brak.

> Przebieg oryginał, pierwszy właściciel.

> Pisałem na francowatych, może ktoś z Was sprawdzi historię serwisową?

Może się mylę, ale Executive powinno mieć elektrykę foteli, półskórę i felgi 17"" Cosmo.. Co to jest pakiet chrom??

jak kolega zauważył kierownica wyświechtana.

PS nie słuchaj straszonka typu że francuz i musi się psuć, a 407 to obowiązkowo raz na tydzień. Absolutnie nie potwierdzam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mega ogarniętego gazownika trzeba mieć, albo wywalone na błędu z cyklu Antipolution Fault...

z EW10J4 przejechałem na LPG 170kkm, ten silnik jest stworzony do LPG i ogólnie jest to bardzo dobry silnik, takie zjawiska jak AP Fault i inne problemy były zupełnie nieznane, z tym że miałem instalację VSI Prins

jedynym małym minusem jest popijanie oleju 0,1-0,2l/1000km, było takie samo z LPG i bez LPG, takie samo przy 50kkm i przy 200kkm, ten silnik tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I do tego z tym silnikiem ... i jeszcze z myślą o gazowaniu...

Nie wiem co w tym silniku miałoby być takiego co skreśla go do montażu LPG... stara konstrukcja, niejedno auto z tym pod maską gania bez problemów na LPG.

Spala to między 7.5 a 8.5l noPb na setkę, co przy prawie 1.5t masy nie jest dużo.

Większą jak dla mnie wadą jest brak VI biegu i baaardzo głośny silnik powyżej 3kRPM, co na V daje jakieś 105km/h.

Stąd jazda tym autem ekspresówkami i A jest po prostu męcząca i nieprzyjemna.

Pomijając powyższe bardzo fajny samochodzik, szczególnie z oknem w dachu :-) przez które mój Syn lubi raz na jakiś czas zwymiotować hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS nie słuchaj straszonka typu że francuz i musi się psuć, a 407 to obowiązkowo raz na tydzień.

Ciekawe, że te 407 w znanej mi flocie o tym nie wiedziały i psuły się jak głupie. Legendarne już wyłączniki zespolone, skrzynie biegów, klapki od klimatyzacji, wyświetlacze, błędy znikąd, tarcze hamulcowe o trwałości średnio 30 kkm (60 to był absolutny max i rekord) ...

w testach TUV również nie zachwyca. Tak, wiem, wroga niemiecka propaganda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, że te 407 w znanej mi flocie o tym nie wiedziały i psuły się jak głupie. Legendarne już

> wyłączniki zespolone, skrzynie biegów, klapki od klimatyzacji, wyświetlacze, błędy znikąd,

> tarcze hamulcowe o trwałości średnio 30 kkm (60 to był absolutny max i rekord) ...

> w testach TUV również nie zachwyca. Tak, wiem, wroga niemiecka propaganda.

Musiały być serwisowane w Radomiu więc się nie dziw, że się psuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.