Skocz do zawartości

Przepustnica 42mm


dyzio_abarth

Rekomendowane odpowiedzi

> witam,

> jak w temacie. Czy coś wniesie zamiana z seryjnej na 42 do 1.2 8v??

> pozdro

u mnie dało gwałtowniejszą reakcję na pedał gazu, bardziej nerwowe auto się wtedy pamiętam stało, po prostu przyrost ilości powietrza do położenia pedału był bardziej gwałtowny. Innymi słowy: trudniej utrzymać silnik na obrotach rzędu 1500rpm, od razu wskakuje na 2000,

komp seria

ogólnie żwawsze toto wszystko się stało, czy KM i Nm przybyło - nie porównałem na hamowni przed i po niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie dało gwałtowniejszą reakcję na pedał gazu, bardziej nerwowe auto się wtedy pamiętam stało,

> po prostu przyrost ilości powietrza do położenia pedału był bardziej gwałtowny. Innymi słowy:

> trudniej utrzymać silnik na obrotach rzędu 1500rpm, od razu wskakuje na 2000,

> komp seria

> ogólnie żwawsze toto wszystko się stało, czy KM i Nm przybyło - nie porównałem na hamowni przed i

> po

dziekuje za odpowiedz.

A czy do normalnej codziennej jazdy czasami do upalenia z kumplami:) moze byc? ( Żadne kjs i innego typu imprezy nie wchodza w rachubę.:))) )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziekuje za odpowiedz.

> A czy do normalnej codziennej jazdy czasami do upalenia z kumplami:) moze byc? ( Żadne kjs i innego

> typu imprezy nie wchodza w rachubę.:))) )

> pozdrawiam

właśnie takie mam auto - jazda na co dzień, głównie wokół komina, czasem jakiś spot i trasa waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A trzeba stroić kompa??

Nic nie musisz stroić wyjmujesz serie zakładasz wieksza i po temacie.

Też mam do jazdy na codzień i potwierdzam żywsza reakcja na pedał gazu a czy cos poza tym ciezko powiedziec bo tez nie hamowałem auta po zmianie .

Psychicznie napewno przybyło pare koników grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupując taką przepustnicę na co zwrócić uwagę? Na necie sa wystawione ale skąd pewność ze to 42?:((

brać od centomaniaka waytogo.gif ....

... byle nie ze Szczecina...

sory nie mogłem się powstrzymać

a na serio: przepustnice 42 oraz podstawki wyraźnie są większe w przekroju od seryjnej zdaje się 38, różnica jest wyraźna. Czy działa taki twór i czy faktycznie się ktoś postarał przy jej tworzeniu, tego ze zdjęć allegro nie wyczytasz. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.