Skocz do zawartości

Sprężyny D&D czy MM czy?


bas

Rekomendowane odpowiedzi

www.edpol.pl - maja na zamówienie, czekałem z 3-4dni ;) Sprzedawca sprawdzony i jeden z większych w Częstochowie, nie wiem tylko jak z obsługą zakupów przez internet ale z obsługą osobiście miewają problemy, już kiedyś sprzedawca nie zabłysnął wiedzą i go poprawiłem... a ostatnio przychodzę, siadam za biurkiem, obsługuje jakaś śliczna Pani, mówię że chcę sprężyny na tył do Fiata Stilo 1.9JTD kombi.... Pani szuka w komputerze i wyjeżdża z tekstem "to kombi to 3 czy 5 drzwiowe?"   :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze 3 000 km i zmienisz zdanie :P

 

Szefo serwisu powiedział że trochę niżej będzie, ale tylko trochę i już nie będzie tak ładnie jak wcześniej na sprężynach MONROE :skromny:

Jedyny plus to taki że nie będzie tarcia spodem/osłoną silnika :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
2 godziny temu, HARDTECHNO napisał:

Dzięki.  Wysłałem zapytanie czy aby na pewno mają na stanie i zamawiam. 

PS. Wymieniałem kilka razy przy pomocy typowych chińskich ściągaczy ale po ostatnim razie kiedy jeden z ściągaczy katapultował się na wysokość 3-4 m przelatując przez ogrodzenie do sąsiada powiedziałem sobie "never again" i jutro jadę na złomowisko po kątowniki i pospawam takie cóś.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w www.edpol.pl

 

Generalnie najpierw do nich zadzwoniłem i spytałem gdzie w mojej okolicy można kupić ich sprężyny i właśnie powiedzieli mi że w Edpol'u.

 

Mail i kontakt:

 

Dzień dobry,
 
 
 
Firma Daewon, producent sprężyn marki D&D Resory Polska, nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.
 
 
W Częstochowie może Pan nabyć nasze wyroby w firmie EDPOL na ul. Pułaskiego.
 
Sprężyny na przód do Fiata Stilo 1,9 JTD to 1500894
 
Sprężyny objęte są gwarancją producenta na okres 5 lat - zarówno pękniecie jak i osiadanie ( co miało miejsce w Pana opisywanym  przypadku ).
 
Warunkiem otrzymania wydłużonej gwarancji , jest posiadanie paragonu lub faktury z podaną datą zakupu ( paragon z kasy fiskalnej ) oraz wpisanym naszym numerem tj. 1500894.
 
 
 
Życzę szerokiej drogi i dziękuję za zainteresowanie się naszymi wyrobami.
 
 
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Dariusz Włodarczyk
Sales Manager
081-749-19-05
0601-270-059
 

DAEWON   EUROPE   Sp. z o.o.   Kapitał Założycielski  6 147 300,00 PLN  Zarząd:  Prezes KiJeon Kim
20-209 Lublin, ul. Frezerów 16   NIP   897-17-40-407    Wiceprezes Dariusz Sipta 
Tel. (+48 81) 749 19 00    REGON   020729079    Członek  JaeWoong Hur
Fax. (+48 81) 749 19 39    Nr Rej. KRS 0000305032
www.resory.pl   e-mail: [email protected]  Sąd Rejonowy w Lublinie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w www.edpol.pl
 
Generalnie najpierw do nich zadzwoniłem i spytałem gdzie w mojej okolicy można kupić ich sprężyny i właśnie powiedzieli mi że w Edpol'u.
 
Mail i kontakt:
 
Dzień dobry,       Firma Daewon, producent sprężyn marki D&D Resory Polska, nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.     W Częstochowie może Pan nabyć nasze wyroby w firmie EDPOL na ul. Pułaskiego.   Sprężyny na przód do Fiata Stilo 1,9 JTD to 1500894   Sprężyny objęte są gwarancją producenta na okres 5 lat - zarówno pękniecie jak i osiadanie ( co miało miejsce w Pana opisywanym  przypadku ).   Warunkiem otrzymania wydłużonej gwarancji , jest posiadanie paragonu lub faktury z podaną datą zakupu ( paragon z kasy fiskalnej ) oraz wpisanym naszym numerem tj. 1500894.       Życzę szerokiej drogi i dziękuję za zainteresowanie się naszymi wyrobami.         Pozdrawiam serdecznie,   Dariusz Włodarczyk
Sales Manager
081-749-19-05
0601-270-059
 
DAEWON   EUROPE   Sp. z o.o.   Kapitał Założycielski  6 147 300,00 PLN  Zarząd:  Prezes KiJeon Kim
20-209 Lublin, ul. Frezerów 16   NIP   897-17-40-407    Wiceprezes Dariusz Sipta 
Tel. (+48 81) 749 19 00    REGON   020729079    Członek  JaeWoong Hur
Fax. (+48 81) 749 19 39    Nr Rej. KRS 0000305032
www.resory.pl   e-mail: [email protected]  Sąd Rejonowy w Lublinie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kupiłem z aparat.pl. Na kartonach jest przyklejone info o 5 latach gwarancji. Będę na dniach walczył z wymiana. Mam już pocięte kątowniki tylko muszę załatwić dłuższy dyszel aby cała rodzina usiadła przy zakładaniu nowej sprężyny :).


Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gumcio napisał:

Kupiłem z aparat.pl. Na kartonach jest przyklejone info o 5 latach gwarancji. Będę na dniach walczył z wymiana. Mam już pocięte kątowniki tylko muszę załatwić dłuższy dyszel aby cała rodzina usiadła przy zakładaniu nowej sprężyny :).


Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wystrasz sie "banana"- sprezyny jak zalozysz i skrecisz cala kolumne. Sprezyna ulozy sie do piony jak przykrevisz do karosery . synchronizuj oteory karoseria-dzyndzel na lozysku kolumny - jak bedziesz przykrecal do auta. Ja juz jezdze 4 rok na tej sprezynie i spokoj nic nie siadlo itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Witam wszystkich 

Przepraszam ze tak z buta, ale potrzebuje informacji n/t sprężyn SPARCO wystawionych na Alle...

Cena atrakcyjna bo podobno wyprzedaż.

Prawie połowę tańsze od Eibach ProKit.

Wystarczy mi -30mm, ale z tego co tu czytam to różnie jest ze springami do tego auta.

Bede wdzieczny za informacje bo dzisiaj muszę dokonać wyboru. 

Pozdro all 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kyniuSCS napisał:

Witam wszystkich 

Przepraszam ze tak z buta, ale potrzebuje informacji n/t sprężyn SPARCO wystawionych na Alle...

Cena atrakcyjna bo podobno wyprzedaż.

Prawie połowę tańsze od Eibach ProKit.

Wystarczy mi -30mm, ale z tego co tu czytam to różnie jest ze springami do tego auta.

Bede wdzieczny za informacje bo dzisiaj muszę dokonać wyboru. 

Pozdro all 

Nie wiem jak sparco. Ale eibachy ci którzy mieli chwala... Sam bym zaryzykowal i spróbował że sparco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem...

Zamówiłem SPARCO -30/30

Obym nie żałował tych 250pln różnicy...

Ogólnie nie bylo by tematu bo gdyby auto było "lepsze" i "na dłużej" to bez mrugnięcia okiem brał bym Eibachy.

Mialem w SC i bylo mega ...

Twardo, ale jak po szynach... 

Jeszcze przy gumach 185/50/14 to jak na seja to bylo cudnie ;)

 

Stilo mam na dojazdy do pracy i mialem grosza nie dokładać...

 

...ale nie moge takim poduszkowcem jeździć !!!

Muszę cos zmodzić ...

A zawsze na pierwszy rzut idzie zawias ...

Potem felga ...

Wiem, wiem ...

Za niedługo bede sie zastanawial nad SWAPem ...

... chociaż nie, mozna kupić gotowca 2,4 bez siedzenia po nocach w garażu i lutowania wiązki ;)

 

Zobaczymy ...

Jak założę sie pochwalę...

 

... jak będzie czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kyniuSCS napisał:

Tak właśnie zrobiłem...

Zamówiłem SPARCO -30/30

Obym nie żałował tych 250pln różnicy...

Ogólnie nie bylo by tematu bo gdyby auto było "lepsze" i "na dłużej" to bez mrugnięcia okiem brał bym Eibachy.

Mialem w SC i bylo mega ...

Twardo, ale jak po szynach... 

Jeszcze przy gumach 185/50/14 to jak na seja to bylo cudnie ;)

 

Stilo mam na dojazdy do pracy i mialem grosza nie dokładać...

 

...ale nie moge takim poduszkowcem jeździć !!!

Muszę cos zmodzić ...

A zawsze na pierwszy rzut idzie zawias ...

Potem felga ...

Wiem, wiem ...

Za niedługo bede sie zastanawial nad SWAPem ...

... chociaż nie, mozna kupić gotowca 2,4 bez siedzenia po nocach w garażu i lutowania wiązki ;)

 

Zobaczymy ...

Jak założę sie pochwalę...

 

... jak będzie czym ;)

Generalnie odczulbys różnice jakbyś wahacze dał z bravo II plus poliuretany. Już tak nie mięknie w zakrętach... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Elo

Kupiłem, założyłem, zrobiłem z 2 tys.km

Ogólnie duzo lepiej niż na serii 

Ale myślałem ze będzie niżej  ...

Auto siadlo rowno ale tylko 20mm 

Robilem pomiary przed i po springach wiec mam wszystkie dane.

Największe zaskoczenie bylo po przymiarce ori springów do Sparco - ponad 12cm różnicy !!! 

Ogólne za te pieniądze to ujdą ...

Tyl moglby siąść jeszcze pare mm ...

Jak nie usiądzie- wrzucę worek cementu do bagażnika  ;)

Pozdro all 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.